Založ si blog

Marčekova strana požaduje vystúpenie SR z NATO a EU

Známy organizátor manifestácií a demonštrácií a bývalý poslanec NRSR Peter Marček zakladá novú politickú stranu. Strana má zatiaľ názov „ZJEDNOTENÍ SLOVANIA“. Aktivisti okolo Marčeka zbierajú kvôli registrácii na MV SR podpisy občanov už cca 7 mesiacov. Z potrebných 10 000 podpisov údajne doposiaľ majú 7-8 tisíc.

Jadrom programu novej strany je požiadavka na vystúpenie Slovenska z NATO a EU. Ďalej je to obnova priateľských vzťahov medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou a napokon uchádzanie sa SR o vstup organizácie BRICS.

Marček je plodným zakladateľom slovenských strán. Z nich niektoré, pravda pod iným názvom a iným manažmentom úspešne prešli voľbami do NRSR, ba dokonca sa stali súčasťou vládnej koalície. Jedna z popredných členiek takejto „Marčekovej strany“ je dnes členkou vlády SR. Marček je schopný organizátor, no chýbajú mu zrejme iné pre slovenskú politiku prepotrebné vlastnosti: ostré lakte, bezzásadovosť, umenie robiť intrigy…Ak sa zmenia kritériá úspešnosti v praktickom politickom živote a takéto osobnostné spôsobilosti na politický úspech už nebudú potrebné, potom je možné, že Marček svoju stranu nielen založí, dostane ju do parlamentu, no tiež zostane na jej čele a pokúsi sa cez ňu zmeniť doterajšie politické dejiny Slovenska.

Podľa informácie z prostredia Marčekovcov sa strany s názvom „Zjednotení Slovania“ pokúsia založiť aj v iných slovanských krajinách. Predovšetkým v Česku, Poľsku, Bulharsku. Ak by sa to podarilo, potom by sme boli svedkami obnovy panslavizmu, -pravda v nových podmienkach a s modernejšími princípmi fungovania.

Ukrajinská armáda má nového nepriateľa- The New York Times…

21.02.2024

Banderovci v Avdejevke prehrali regulárny vojenský boj. Nechcú však prehrať aspoň boj informačný, propagandistický. Tak ako to majú čoraz ťažšie na fronte, majú to však čoraz ťažšie aj na informačnom bojisku. Západné médiá, v úsilí úplne sa nediskreditovať, uý tak neveria dezinformáciám CIPSO pri ukrajinskej tajnej službe SBU ako im verili na začiatku vojny. [...]

Smrť zradcu- smrť zradcom ?

20.02.2024

Nie, nebudem písať o smrti Navaľného. Nechám na mejnstríme, nech sa na ňom odbavuje. Nech za ním ronia krokodílie slzy tí, čo ho školili, platili a využívali až za hrob. Ja mám na mysli iného ruského zradcu. Nespochybniteľného, neideologizovateľného, klasického vojenského zradcu a zbeha Maxima Kuzminova. Maxim Kuzminov bol mladý dôstojník ruských leteckých síl. Mal [...]

Ukrajinci hodnotia porážky na frontoch ako svoje úspechy

19.02.2024

Generálny štáb OS UA hodnotí porážku v boji o Avdejevku ako úspešnú operáciu OS UA. Ukrajincom sa vraj podarilo organizovane opustiť mesto a zachrániť tak tisíce vojakov. Následne sa im vraj podarilo „vyrovnať front“ a zaujať výhodnejšie pozície. Nové pozície OS UA označuje za výhodnejšie aj americký ISW. „Naša“ Pravda o nich tiež píše a [...]

Murz, Andrej Morozov,

Donútil ma Solovjov. Ruský poddôstojník a bloger sa zastrelil, zverejnil počty zabitých pri Avdijivke

21.02.2024 16:40

Bol som k tomu donútený politickými prostitútkami na čele s Vladimirom Solovjovom, ktoré boli nasraté a chceli samé stlačiť spúšť, píše v príspevku.

izrael, palestína, hamas

Militanti z Hamasu pri útoku na Izrael podľa krízového centra znásilňovali a mrzačili ženy

21.02.2024 16:07

Vo viacerých prípadoch došlo k znásilneniu pred inými ľuďmi vrátane partnerov, rodiny či priateľov.

polícia, NAKA, mimoriadne1, mim1

NAKA v rámci akcie Nájomca 2, zameranej na drogy, zadržala 16 osôb, obvinila 13

21.02.2024 15:35

Vykonaných bolo viac ako 20 domových a iných prehliadok, pri ktorých boli zaistené omamné a psychotropné látky a hotovosť.

Alexej Navaľnyj, pamätník,

Typická technika KGB. Premrznutého Navaľného zabili úderom do srdca, tvrdí aktivista

21.02.2024 15:00

Technika zabitia spočíva v tom, že obeť najskôr na niekoľko hodín vystavia mrazu.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 411
Celková čítanosť: 1848260x
Priemerná čítanosť článkov: 4497x

Autor blogu

Kategórie