Založ si blog

Americký kingkong je najsilnejší, Rusom vyhrať nedovolí

Americký kingkong malého zeleného mužíka z Kyjeva tento týždeň upokojil. Oznámil mu, že USA je najsilnejšia krajina sveta a že americkí kingkongovia nedovolia Rusom vyhrať. Nikde, Ani na Ukrajine.

V bezpečnej vzdialenosti od skutočných bojov budú USA Kyjevu posielať nové a nové zbrane a chrumkavé novovytlačené doláriky, – až dovtedy, dokedy na fronte nepadne posledný Ukrajinec. Nič nové pod slnkom alebo predsa len dajaká zmena ?

Nazdám sa, že áno. Americký kongkong už nesľubuje Ukrajine víťazstvo. On už len proklamuje, že USA nedovolia Rusom na Ukrajine zvíťaziť. Americký kingkong napriek veľkohubosti nehovorí Kyjevu nič iné, len to, že ak nezvíťazí Ukrajina a nezvíťazí ani Rusko, potom bude na „pódiu“ resp. v ringu zrejme možný už iba jeden jediný výsledok: remíza. Čiže pat. O ňu sa teda teraz má a musí malý kyjevský prezident usilovať. Za ňu majú ďalej umierať jeho vojaci.

Americký kingkong špekuleje, že Putin si myslí, že Rusko vydrží viac než USA+NATO+hrdinskí Ukrajinci. Ako si to len Liliputin môže myslieť. Veď americký kingkong je najsilnejší na svete. So žuvačkou v ústach dokáže rukami Izraelcov poraziť aj niekoľko stoviek čiastočne ozbrojených Palestíncov. Ak dokáže poraziť Hamas, potom iste dokáže -tentokrát rukami Ukrajincov, poraziť aj niekoľko tých miliónov ruských vojakov.

Rusi ročne vedia vyrobiť 5 miliónov delostreleckých striel ráže 155 mm. Americký kingkong spolu s krajinami NATO sľúbil Ukrajine dodať ročne jeden milión takýchto striel. Dodal síce zatiaľ /po trištrvte roku/ iba necelých 400 tisíc, ale nech si nikto nemyslí, že to kingkong nedokáže. So žuvačkou v ústach to dokáže.

Rusi dnes údajne dobyli vojenskú pevnosť Rabotino na zaporožskom fronte. Príčinou neúspechu Kyjeva bol nedostatok munície. Generálny tajomník NATO Jens Stolltenberg pre nemeckú televíziu Das Erste priznal, že „Ukrajina je v kritickej situácii, ktorá sa môže len zhoršiť“. Príčinou je vraj najmä nedostatok munície a živej sily OS UA. Americký kingkong však svojou skvelou rétorikou situáciu upokojuje…

Američania sa rétorike učia už od základnej školy. V rétorike vraj viac vynikajú od prírody teatrálnejší Afroameričania. Hocijaký basketbalový, pästiarsky či futbalový kingkong si v USA myslí, že je najsilnejší na svete. Vo veľkohubosti amerických kingkongov nikto neporazí. – Preto nech sa nikto nenádeja, že Rusi na Ukrajine zvíťazia. Nezvíťazia. Nesmú. Lebo aj keby už na východnom fronte padol aj posledný Ukrajinec,-stále je tu dosť Poliakov a ostatných Slovanov, ktorých možno navliecť do vojenských mundúrov a poslať pod guľky nepriateľov USA. Americký kingkong bude statočne aj im plamennou rétorikou dodávať odvahu.

-Nič nie je pre súčasnosť príznačnejšie, ako keď sa ozrutný americký generál Austin ukrýva za útly chrbát „ukrajinského prezidenta“ Zelenského. A sľubuje, keď už nie víťazstvo, tak aspoň grandióznu remízu.

Smrť zradcu- smrť zradcom ?

20.02.2024

Nie, nebudem písať o smrti Navaľného. Nechám na mejnstríme, nech sa na ňom odbavuje. Nech za ním ronia krokodílie slzy tí, čo ho školili, platili a využívali až za hrob. Ja mám na mysli iného ruského zradcu. Nespochybniteľného, neideologizovateľného, klasického vojenského zradcu a zbeha Maxima Kuzminova. Maxim Kuzminov bol mladý dôstojník ruských leteckých síl. Mal [...]

Ukrajinci hodnotia porážky na frontoch ako svoje úspechy

19.02.2024

Generálny štáb OS UA hodnotí porážku v boji o Avdejevku ako úspešnú operáciu OS UA. Ukrajincom sa vraj podarilo organizovane opustiť mesto a zachrániť tak tisíce vojakov. Následne sa im vraj podarilo „vyrovnať front“ a zaujať výhodnejšie pozície. Nové pozície OS UA označuje za výhodnejšie aj americký ISW. „Naša“ Pravda o nich tiež píše a [...]

Zelenskij na porážku reaguje vyhrážkami nielen Rusku ale aj USA

18.02.2024

Zúfalstvo banderovcov po porážke pri Avdejevke je nesmierne. Kyjev obvinil USA, že zastavenie finančnej a zbrojnej pomoci Ukrajine je základnou príčinou ústupu OS UA z Avdejevky. Zelenskij sa ústami svojich ľudí dal počuť, že ak Ukrajina definitívne prestane dostávať americkú pomoc, potom Ukrajina preruší strategické spojenectvo s USA. Predstaviteľ delegácie ukrajinského [...]

Alexej Navaľnyj, pamätník,

Typická technika KGB. Premrznutého Navaľného zabili úderom do srdca, tvrdí aktivista

21.02.2024 15:00

Technika zabitia spočíva v tom, že obeť najskôr na niekoľko hodín vystavia mrazu.

Ecuador Bananas

Odpor k banánom priniesol Putinovi ovocie: Ukrajina nedostane sľubované zbrane

21.02.2024 14:00

Ekvádor sa odvrátil od Kyjeva a Rusi sa nemusia obávať poloprázdnych pultov s banánmi. Juhoamerický štát sa zjavne zľakol odplaty Moskvy až tak, že úplne zmenil názor na presun svojich zbraní sovietskej výroby.

sanitka,

Na východe Holandska sa zrútil rozostavaný most, zahynuli dvaja ľudia

21.02.2024 13:49

Miestne noviny De Stentor uviedli, že robotníci v čase incidentu zdvíhali mostné oblúky.

Boris Susko

Susko: Je štandardné, že zverejnenie obsiahlych zákonov trvá niekoľko týždňov

21.02.2024 13:26

Šéf rezortu spravodlivosti odmietol, že by zverejnenie zákona bolo otázkou hodín a dní. Označil to za nezmysel.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 410
Celková čítanosť: 1848131x
Priemerná čítanosť článkov: 4508x

Autor blogu

Kategórie