Založ si blog

Izrael navrhuje palestínsky národ vyhladiť

Jeden z izraelských vládnych návrhov na konečné riešenie palestínskej otázky predpokladá, že všetkých Palestínčanov z ich pôvodnej dvojtisícročnej vlasti vysťahuje. Kde ? Do niektorého zo susedných štátov: tých z Gazy do Egypta, tých zo Západného brehu Jordánu zase do Libanonu, Sýrie či Jordánska. Tí, čo odídu už budú občania iných štátov. Tí čo zostanú, budú izraelskou armádou označení za teroristov z Hamasu a budú do posledného vyhladení. Nuž a potom bude vymaľované.

Palestínsky národ prestane existovať. Požiadavka OSN na vznik samostatného štátu Palestína prestane existovať. Nebude národ, nebude štát. Bude iba Izrael. Aj v Gaze, aj na Golanských výšinách, aj na Západnom brehu Jordánu. Bude presne to, čo konšpirátori označili za skutočnú príčinu súčasného blízkovýchodného konfliktu. Izrael obetoval 1400 svojich občanov, aby mal dôvod vyhnať a vyhladiť 5 miliónov Palestínčanov a aby sa ich navždy zbavil.

Bude takéto izraelské riešenie problému s iným etnikom na svojom historickom území príkladom aj pre iné národy a štáty ? Vyženú Srbi podľa izraelského vzoru Albáncov z Kosova a Metohije do Albánska ? Vyženú Rusi Ukrajincov z Krymu, Novoruska a Maloruska do Poľska ? Vyženú Slováci Rómov do Indie, Maďarov za Ural a Čechov z Moravy do Česka ? Zaženú Katalánci a Baskovia Španielov naspäť do Španielska ? Vypudia Arméni z Karabachu turkické obyvateľstvo do Azerbajdžanu, Vyhladia alebo vypudia Íri anglofilných Ulsterčanov do Anglicka, Gréci Turkov z Cypru do Turecka ?..atď., atď.

Židia sú múdry národ. Podľa biblie sú vyvoleným, vzorovým národom pre ostatné národy. Máme sa teda správať podľa vôle Hospodina-a poriešiť si svoje etnické a rasové problémy podľa izraelského vzoru…?

Je však aj iné riešenie. Riešenie všeľudsky akceptovateľné. Riešenie podľa rezolúcií OSN, teda medzinárodného spoločenstva národov. A to káže, aby sa všetci, teda aj Židia podrobili všeľudským zákonom humanity, tolerancie a mierového spolužitia. Ja sa prihováram pre toto druhé, medzinárodné riešenie.

Ruský zázrak !

07.12.2023

Tento týždeň sme boli svedkami ruského zázraku. Sledovali sme rokovanie „mŕtveho“ Putina s najvyššími predstaviteľmi troch dominantných krajín Perzského zálivu. Putin, ktorého konšpiračné -a pritom mainstreamové- západné médiá v posledných týždňoch zase párkrát vyhlásili za mŕtveho, rokoval na najvyššej úrovni v Saudskej Arábii a Zjednotených [...]

Matoviča zabíja ticho-asi si želá ukrajinskú zábavu

06.12.2023

Matovič sa dnes úprimne posťažoval, že ho pokoj a poriadok na Slovensku riadne rozčuľuje. Že ho ticho na slovenských uliciach zabíja. Preto vyzýva občanov SR, aby mu v jeho psychickom trápení pomohli a až do Vianoc prišli pred parlament robiť bordel. Takže milí občania, -pokiaľ aj vám chýba pouličný bordel, neporiadok a pokiaľ aj vás zabíja ticho a trpíte rovnakou [...]

Najúčinnejšie ruské zbrane na Donbase

05.12.2023

Kruté zimné pomery pribrzdili rýchlejšiu aktivitu pozemných vojsk na Donbase a v Novorusku. Ukrajinci a Rusi sa obmedzujú skôr na vzájomné útoky bezpilotnými dronmi. Pokojnejšiu situáciu využívajú analytici na Západe i na Východe na bilanciu tohtoročných bojov. Americkí experti /napr. prostredníctvom Washington Post/ rozoberajú príčiny neúspech tohtoročnej tzv. [...]

Vladimir Putin

Dostihy s jedným koňom, zosmiešnil Biely dom snahu Putina o znovuzvolenie

08.12.2023 23:14

Podľa Washingtonu je veľmi nepravdepodobné, že výsledok ruských prezidentských volieb bude ohrozený.

Ukrajinskí vojaci, Dneper, Cherson, vojna na Ukrajine

Ukrajinci sa pripravujú na dlhú vojnu, vojaci vstupujú do druhej zimy bojov vyčerpaní

08.12.2023 22:23

Únava z vojny je teraz každodennou realitou.

Mario Draghi

Kandidátom na šéfa EK by mohol byť bývalý taliansky premiér Mario Draghi

08.12.2023 21:34

Draghi bol talianskym premiérom od februára 2021 do októbra 2022 a na čele ECB bol v rokoch 2011-2019.

Gaza City / Gaza / Palestína /

Bezpečnostná rada OSN po vete USA neprijala návrh rezolúcie o prímerí v Gaze

08.12.2023 21:21, aktualizované: 21:55

Podľa humanitárnej organizácie Lekári bez hraníc je práve Bezpečnostná rada "spoluvinníkom v zabíjaní".

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1640103x
Priemerná čítanosť článkov: 4646x

Autor blogu

Kategórie