Založ si blog

Hanebnosť: Iliev dal Remišovej 72,1% času, sebe 20, 6% času a Takáčovi 7, 3% času

Takáto je bilancia „objektívnej“ diskusie na ta3, vedenej anti-žurnalistom R.Ilievom.

Okrem klamstiev a útokov tzv. moderátora Ilieva na Smer SSD, okrem jeho skákania do reči, okrem zahriakavania, gúľania očami /ako to robila naša Malina/ a potriasavania ofiny Remišovej sme sa v relácii ta3 nemali možnosť nič nové dozvedieť.

V diskusii sa stretol takmer 20%- ný Smer s 2%-no Remišovou. Iliev vyriešil tento nepomer tak, že vo svojom formáte uplatnil akúsi „pozitívnu diskrimináciu“.

A tak Remišová dostala priestor aj na nehorázne klamstvá, ako že exposlankyňa Rošková okradla SR o milióny. V skutočnosti sa podľa obžaloby obohatila o 102 eur. Podľa Remišovej bola Rošková za tie milióny odsúdená. V skutočnosti ešte právoplatne odsúdená nebola. Remišová sa v „diskusii“ blysla vynikajúcimi znalosťami z oblasti armády. Z jej úst zazneli aj také múdrosti, ako že Smer SSD nechce kúpiť za 340 miliónov ľahké útočné vrtuľníky Viper, vhodné pri námorných bitkách, osobitne pri boji proti ponorkám, – a tým sa vraj Smer SSD chce zbaviť SR armády. Vzápätí ale Remišová kritizovala Smer SSD za nákup F-16 a za nákup viacúčelových vrtuľníkov Black Hawk využiteľných nielen v armáde , ale aj na dopravu, ba dokonca aj na záchranárske práce v mierových podmienkach. Raz čihí, a raz hota-Remišovej robota…

-Takéto mediálne manipulácie proti opozícii si vyžadujú nielen slovné protesty ale už aj praktické technické opatrenia. Odporúčam zástupcom Smeru v diskusiách položiť na začiatku na stôl dve stopky. Napríklad také, aké sa používajú v šachových zápasoch. A na nich odmerať čas, ktorý /nerušene, bez prerušenia moderátorom/ transparentne pre národniarsku opozíciu a pre prozápadnú koalíciu/ poskytli naši „nestranní“ skvelí moderátori.

-Ak to tak Smeráci či iní predstavitelia opozície urobia, ušetria blogerom prácu. Ak ale miesto rovnocenných diskusií budú v televíziách iba „one lady show“ Remišovej a spol. , dovtedy budú potrebné nové a nové blogy na túto tému. Ak bude načim, tak aj do aleluja.

PS: Dnes bola aj politická diskusia s moderátorom Kovačičom. Ten bol pomerne korektný /napomáhal tomu aj korektný tón diskutujúceho Kollára s Ficom/, až na zákerný útok Kovačiča proti Ficovi pomocou neočakávanej nahrávky. Nahrávka mala byť proti Smeru, no bola veľmi mnohoznačná, ba skôr nahrávala na smeč Smeru než lipšicovsko-matovičovskej partičke v OČTK.

Najzaujímavejšia informácia z tejto diskusie však bola záverečná Ficova poznámka, že on aj v prípade víťazstva a zostavovania vlády za účasti Smeru nemusí byť predsedom vlády. Škoda, že sa táto informácia už strácala v záverečných odhlasovačkách a titulkoch. Škoda, že si to bežní poslucháči a diváci asi nevšimli. No verím, že tí, ktorých sa to týka, si poznámku R.Fica všimli a budú s ňou ďalej pracovať.

Izrael nezostrelil ani jednu zo 7 iránskych hyperzvukových rakiet „Fattah“

14.04.2024

Izraelská Železná kopula nie je spôsobilá likvidovať najnovšie hyperzvukové iránske rakety „Fattah“. Toto je hlavný vojenskostrategický výsledok konfliktu Izrael-Irán, ktorý nezačal dnes v noci /ako to uvádzajú naši nasprostastí opoziční politici a novinári/ ale pred dvoma týždňami. Vtedy Izrael zničil iránsky konzulát v sýrskom Damasku a zavraždil 12 [...]

Ukrajinci sa hádajú, či je ešte Rabotino ich alebo už ruské

10.04.2024

Na ukrajinských frontoch nič nové: ľudia tam umierajú, útoky striedajú protiútoky, posuny striedajú ústupy a naopak. Zmeny v prospech OS RF sú ale nie je to nič pre netrpezlivých. Hlavným bojiskom je momentálne stále Časov Jar. Rusi tu používajú taktiku čistenia opevnení pomocou kĺzavých bômb a solncepjokov /salvových raketometov/. Po nich nastupujú do šturmu malé [...]

Časov Jar či Charkov ? Čo skôr, či oboje naraz ?

07.04.2024

Veľká časť čitateľov blogov na blogovisku Pravdy iste od včera večera sedela pri televízoroch a počítačoch a sledovala prezidentské voľby. V SR sa diali na naše pomery veľké veci – ktoré pre mnohých z nás dobre dopadli. Dianie na Slovensku bolo dôležité, no vývoj okolo nás sa nezastavil. Predovšetkým – nezastavila sa vojna, ktorá sa odohráva na Ukrajine. [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 454
Celková čítanosť: 1994020x
Priemerná čítanosť článkov: 4392x

Autor blogu

Kategórie