Založ si blog

Hanebnosť: Iliev dal Remišovej 72,1% času, sebe 20, 6% času a Takáčovi 7, 3% času

Takáto je bilancia „objektívnej“ diskusie na ta3, vedenej anti-žurnalistom R.Ilievom.

Okrem klamstiev a útokov tzv. moderátora Ilieva na Smer SSD, okrem jeho skákania do reči, okrem zahriakavania, gúľania očami /ako to robila naša Malina/ a potriasavania ofiny Remišovej sme sa v relácii ta3 nemali možnosť nič nové dozvedieť.

V diskusii sa stretol takmer 20%- ný Smer s 2%-no Remišovou. Iliev vyriešil tento nepomer tak, že vo svojom formáte uplatnil akúsi „pozitívnu diskrimináciu“.

A tak Remišová dostala priestor aj na nehorázne klamstvá, ako že exposlankyňa Rošková okradla SR o milióny. V skutočnosti sa podľa obžaloby obohatila o 102 eur. Podľa Remišovej bola Rošková za tie milióny odsúdená. V skutočnosti ešte právoplatne odsúdená nebola. Remišová sa v „diskusii“ blysla vynikajúcimi znalosťami z oblasti armády. Z jej úst zazneli aj také múdrosti, ako že Smer SSD nechce kúpiť za 340 miliónov ľahké útočné vrtuľníky Viper, vhodné pri námorných bitkách, osobitne pri boji proti ponorkám, – a tým sa vraj Smer SSD chce zbaviť SR armády. Vzápätí ale Remišová kritizovala Smer SSD za nákup F-16 a za nákup viacúčelových vrtuľníkov Black Hawk využiteľných nielen v armáde , ale aj na dopravu, ba dokonca aj na záchranárske práce v mierových podmienkach. Raz čihí, a raz hota-Remišovej robota…

-Takéto mediálne manipulácie proti opozícii si vyžadujú nielen slovné protesty ale už aj praktické technické opatrenia. Odporúčam zástupcom Smeru v diskusiách položiť na začiatku na stôl dve stopky. Napríklad také, aké sa používajú v šachových zápasoch. A na nich odmerať čas, ktorý /nerušene, bez prerušenia moderátorom/ transparentne pre národniarsku opozíciu a pre prozápadnú koalíciu/ poskytli naši „nestranní“ skvelí moderátori.

-Ak to tak Smeráci či iní predstavitelia opozície urobia, ušetria blogerom prácu. Ak ale miesto rovnocenných diskusií budú v televíziách iba „one lady show“ Remišovej a spol. , dovtedy budú potrebné nové a nové blogy na túto tému. Ak bude načim, tak aj do aleluja.

PS: Dnes bola aj politická diskusia s moderátorom Kovačičom. Ten bol pomerne korektný /napomáhal tomu aj korektný tón diskutujúceho Kollára s Ficom/, až na zákerný útok Kovačiča proti Ficovi pomocou neočakávanej nahrávky. Nahrávka mala byť proti Smeru, no bola veľmi mnohoznačná, ba skôr nahrávala na smeč Smeru než lipšicovsko-matovičovskej partičke v OČTK.

Najzaujímavejšia informácia z tejto diskusie však bola záverečná Ficova poznámka, že on aj v prípade víťazstva a zostavovania vlády za účasti Smeru nemusí byť predsedom vlády. Škoda, že sa táto informácia už strácala v záverečných odhlasovačkách a titulkoch. Škoda, že si to bežní poslucháči a diváci asi nevšimli. No verím, že tí, ktorých sa to týka, si poznámku R.Fica všimli a budú s ňou ďalej pracovať.

Biden a Su-25 na zemi: čo sa do našich novín nezmestilo

01.06.2023

Naše médiá obšírne komentujú dianie na ukrajinskom fronte. Hovoria napr. o tom, ako sa protiputinovskí bojovníci prebojúvajú div že nie do Moskvy. O tom, ako sa Moskva chveje strachom od ukrajinských dronov. O tom, ako všetky členské krajiny NATO sa už tešia na Ukrajinu ako svojho nového spolučlena. O tom, ako ukrajinská PVO zostrelila z 11 rakiet letiacich na Kyjev všetkých [...]

Hrdinský útok Ukrajincov na ruskú slepačiareň !

31.05.2023

Rusi sa dnes chvália, že zničili poslednú vojnovú loď Ukrajiny – stredne veľkú výsadkovú loď „Jurij Olefirenko“. Loď kotvila v prístave v Odesse. Rusi už na ňu dávno poľovali, lebo ostreľovala civilné ciele v chersonskej oblasti a podľa niektorých zdrojov bola zodpovedná aj za vypustenie hladinových dronov proti ruskej výzvednej lodi „Ivan [...]

Rusi zničili hlavné sídlo vojenského spravodajstva Ukrajiny /GUR/

30.05.2023

V posledných 24 hodinách zasadili raketové a vzdušné sily Ruska Ukrajine silné rany. . Ruské útoky mali zdrvujúcu silu a zasiahli tzv. centrá prijímania rozhodnutí ukrajinskej armády. Išlo o budovy, podzemné bunkre, sklady a logistické zariadenia. Vo všetkých týchto centrách pracovali okrem ukrajinských dôstojníkov aj dôstojníci z krajín NATO. Je pravdepodobné, že [...]

NR SR, Rokovanie 92. schôdze, OĽaNO, Igor Matovič

Matovič predstavil Ódorovi svoje požiadavky. Vládu podporí, ak premiér vybaví podporu jeho atómovky

03.06.2023 12:08

"Ak chcú od nás podporu, má to svoju cenu," uviedol po stretnutí s premiérom Ódorom líder OĽaNO.

Andrej Danko, Ide o pravdu

Danko v Ide o pravdu: Neriešime diaľnice či penzie, ale hádame sa, kto je so Západom a kto s Východom

03.06.2023 12:00

Chcem dobrý vzťah s Ukrajinou aj Ruskom, nech si to vyriešia medzi sebou, uviedol šéf SNS Andrej Danko k vojne na Ukrajine.

Ukrajina SR ČR Čaputová Pavel Návšteva

Pokračovanie slovenskej podpory Ukrajine je ohrozené, varovala Čaputová

03.06.2023 11:52

Prezidentka to uviedla v rozhovore s bruselským webom Politico. Slovensko je zatiaľ významným spojencom Kyjeva.

Vitalij Kličko

Nezhody medzi Kličkom a Zelenským sú dlhodobé. Naposledy ich prehĺbil prípad zamknutého krytu

03.06.2023 11:02, aktualizované: 13:16

Incident, pri ktorom sa dve ženy a deväťročné dievča nedostali do krytu počas ruského ostreľovania, vyvolal na Ukrajine vlnu rozhorčenia.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 905113x
Priemerná čítanosť článkov: 3606x

Autor blogu

Kategórie