Založ si blog

Hoax o bieloruských partizánoch dnes spľasol

Dnes najprv americké tv stanice /CNN, Fox a i./ zverejnili satelitné snímky údajne zničeného ruského lietadla hlbinného rádiolokačného prieskum A-5O VKS a potom to podrobnejšie ukázala zblízka aj bieloruská televízia Belarus-1. Na snímkach vidieť bezproblémové rolovanie ruského leteckého kolosu bez akejkoľvek známky poškodenia.

Hoax o úspešnej akcii bieloruských partizánov, pri ktorej zničili drahé ruské prieskumné lietadlo dnes teda spľasol. Ukázalo sa, že žiadni bieloruskí partizáni na bieloruskom letisku nikdy neboli a nič hrdinské tam ani nevykonali. Asi preto, že v Bielorusku žiadni bieloruskí partizáni neexistujú. Áno, neďaleko bieloruského letiska zaznel výbuch a zasvietil aj oheň – no to oboje bolo kvôli zásahu ukrajinského dronu protilietadlovou strelou bieloruskej PVO.

Včera o „zničenom ruskom Awacse “ mudroval v SRo aj penzionovaný generál Macko. Dnes už na túto tému v rádiu nič nehovoril. Asi bol pracovne veľmi zaneprázdnený.

Biden a Su-25 na zemi: čo sa do našich novín nezmestilo

01.06.2023

Naše médiá obšírne komentujú dianie na ukrajinskom fronte. Hovoria napr. o tom, ako sa protiputinovskí bojovníci prebojúvajú div že nie do Moskvy. O tom, ako sa Moskva chveje strachom od ukrajinských dronov. O tom, ako všetky členské krajiny NATO sa už tešia na Ukrajinu ako svojho nového spolučlena. O tom, ako ukrajinská PVO zostrelila z 11 rakiet letiacich na Kyjev všetkých [...]

Hrdinský útok Ukrajincov na ruskú slepačiareň !

31.05.2023

Rusi sa dnes chvália, že zničili poslednú vojnovú loď Ukrajiny – stredne veľkú výsadkovú loď „Jurij Olefirenko“. Loď kotvila v prístave v Odesse. Rusi už na ňu dávno poľovali, lebo ostreľovala civilné ciele v chersonskej oblasti a podľa niektorých zdrojov bola zodpovedná aj za vypustenie hladinových dronov proti ruskej výzvednej lodi „Ivan [...]

Rusi zničili hlavné sídlo vojenského spravodajstva Ukrajiny /GUR/

30.05.2023

V posledných 24 hodinách zasadili raketové a vzdušné sily Ruska Ukrajine silné rany. . Ruské útoky mali zdrvujúcu silu a zasiahli tzv. centrá prijímania rozhodnutí ukrajinskej armády. Išlo o budovy, podzemné bunkre, sklady a logistické zariadenia. Vo všetkých týchto centrách pracovali okrem ukrajinských dôstojníkov aj dôstojníci z krajín NATO. Je pravdepodobné, že [...]

NR SR, Rokovanie 92. schôdze, OĽaNO, Igor Matovič

Matovič predstavil Ódorovi svoje požiadavky. Vládu podporí, ak premiér vybaví podporu jeho atómovky

03.06.2023 12:08

"Ak chcú od nás podporu, má to svoju cenu," uviedol po stretnutí s premiérom Ódorom líder OĽaNO.

Andrej Danko, Ide o pravdu

Danko v Ide o pravdu: Neriešime diaľnice či penzie, ale hádame sa, kto je so Západom a kto s Východom

03.06.2023 12:00

Chcem dobrý vzťah s Ukrajinou aj Ruskom, nech si to vyriešia medzi sebou, uviedol šéf SNS Andrej Danko k vojne na Ukrajine.

Ukrajina SR ČR Čaputová Pavel Návšteva

Pokračovanie slovenskej podpory Ukrajine je ohrozené, varovala Čaputová

03.06.2023 11:52

Prezidentka to uviedla v rozhovore s bruselským webom Politico. Slovensko je zatiaľ významným spojencom Kyjeva.

Vitalij Kličko

Nezhody medzi Kličkom a Zelenským sú dlhodobé. Naposledy ich prehĺbil prípad zamknutého krytu

03.06.2023 11:02

Incident, pri ktorom sa dve ženy a deväťročné dievča nedostali do krytu počas ruského ostreľovania, vyvolal na Ukrajine vlnu rozhorčenia.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 905053x
Priemerná čítanosť článkov: 3606x

Autor blogu

Kategórie