Mám rád ruské palacinky. Mám rád bliny.
21. februára 2023 15:42,
Prečítané 3 575x,
trikopce,
Nezaradené
S malinovým lekvárom a šlahačkou.
Ale chutné sú aj palacinky s rybami alebo s bravčovými oškvarkami.
Najviac mi chutia vo fašiangovom čase, v predpôstovom období , ktoré sa v pravosláví nazýva maslenica.
Nemôžem si pomôcť, ale je to tak.
Viem, že by mi mali chutiť hranolky s kečupom a bigmac. Viem, že sa patrí jesť rovnakú stravu, ako naši euroatlantickí spojenci. -No mne to nechutí.
Čo mám robiť, aby si pre mňa kvôli zakázanému jedálničku neprišla NAKA ? Páni liberáli z MVO a médií-vy ste najmúdrejší a najprogresívnejší. – Poraďte !
PS: Tento trochu absurdný článok je tretí v poradí na tému ruských fašiangov – tzv. maslenice. Dva články z dôvodov, o ktorých vie iba Pán Boh a Pán Soros mi včera zmazali. Nechali iba tento, posledný. Zatiaľ…Pokiaľ neprídu na to, o čom vlastne v skutočnosti je. – Pekný deň, priatelia.
27.06.2026
Za posledných 23 hodín vyradili Rusi z boja 1340 ukrajinských vojakov. Zneškodnili 511 ukr. útočnýchz dronov lietadlového typu. Obsadili Novoskelevatoje, obec v Dnepropetrovskej oblasti. Najviac obetí mali OS UA v strednej a južnej časti frontu. OS UA stratili 17 tankov a obrnených vozidiel, vrátane tureckého pancierového bojového vozdla Kirpi a dvoch nemeckých tankov Leopard. [...]
24.06.2026
Naš médiá informujú o zničení jedného mosta ponad kanál smerom na Krym. /Most cez kanál ženisti ľahko nahradia…/. No ani slovo nedajú o prielome na severnom fronte, resp. o tom, že Rusi sú pri Sumách, metropole Sumskej oblasti /za sovietskych čias mali vyše 300 tis. obyv. ale po osamostatnení Ukrajiny to kleslo na 275 tis. obyv.; mesto je porovnateľné s Košicami/. [...]
22.06.2026
Podľa správ frontových reportérov Rusi údajne obsadili Krasnyj Liman. Na budovách v centre mesta vejú desiatky ruských zástav a replík Víťaznej zástavy, ktorá v 1945 zaviala nad Reichstagom. . Jedna z nich aj na historickom pravoslávnom chráme Svätého Mikuláša Divotvorcu. Rovnaký spôsob označovania ruskej prítomnosti sa predtým začal uplatňovať v Konstantinovke. [...]
Som rád, že americký!! Ešte raz: americký ! ... ...
Ty nie si dobrá palacinka. ...
Bravó - ty génius. Porozumieť čítanému textu... ...
Maslenica nie je palacinka !!!! ...
Bloger je tiez dobra palacinka. ...
Celá debata | RSS tejto debaty