Založ si blog

Je Sulík obzvlášť závažný zločinec ?

Podľa kriminálnej polície Policajného zboru asi áno. Pri zabezpečovaní automobilky Volvo vo Valalikoch nedodržal vraj Sulík akési formálne stanovisko vlády. Bum bác – a škoda takmer 100 /presnejšie 85/ miliónov eur. Sulík zo sumy síce nemá ani cent, peniaze nikam zo SR nezmizli, sú vo Valalikoch, – ale tá suma je i tak bombastická ! Typická typicky matovičovská atómová bomba.

Nie som priaznivec Sulíka. Ba práve naopak. Považujem ho za rovnakého politického lotra akým je aj Matovič. Obaja nás tu dva a pol roka obťažovali a šikanovali, ničili nám normálne vzťahy s tradične priateľskými krajinami, lifrovali zbrane, použité potom na bratovražedný boj medzi východnými Slovanmi – klamali a možno aj okrádali. Sulíka a jeho SaS by som neodporúčal voliť ani z tej najväčšej proti-slovenskej škodoradosti. – No napriek tomu, – páni z OČTK, čo je veľa, to je veľa.

Sulík nestačil ani len poriadne sadnúť do opozičných parlamentných lavíc a už ho stihol osud takmer všetkých opozičných politikov. Začala sa jeho masívna kriminalizácia. Bez snahy o aké-také maskovanie, o aspoň minimálnu policajno-vyšetrovaciu kultúrnosť si OČTK udrela do Sulíka. Arogantne, sedlácky, primitívne.

Matovič, Lipšic, Mikulec a Hamran s krvavými pomstichtivými očami sa rozhodli využiť posledné dni svojho bačovania na to, aby sa pomstili „zradcovi“. Aby dali po papuli človeku, čo s nimi donedávna držal basu. Rozhodli sa Sulíkovi pomstiť za to, že ich chce ukrátiť ešte o ďalších sladučkých 15 mesiacov vládnutia. OK. V podsvetí sa takéto veci dejú. Zločinci reagujú na zradcov na úrovni prvej signálnej. Živočíšne, prézentne, bez uvažovania o budúcnosti. – To je podsvetie. Prečo však Matovič a spol. používajú takúto simplexnú techniku revanšu ?

Matovič, -nech je aký je, donedávna používal trochu tvorivejšie, rafinovanejšie metódy. A teraz toľká jednoduchosť. – Žeby mu rozum zatemnili mraky negatívnych afektov ? Že by Matovič zabudol na politický marketing ? – Veď sa po tomto obvinení Sulík stane u časti slovenských voličov hrdinom ! Veď si pri nepríliš vysokých preferenciách nemohol želať nič iné, -ako takúto „nespravodlivosť“ a šikanu. Po obvinení Sulíkovi preferencie porastú aspoň o dva body. Človek by si pri troche nadsádzky pomyslel, že za takýmto absurdným a dvojsečným obvinením Sulíka stojí sám Sulík !

Zdá sa, že rozhodnutím o trestnom stíhaní Sulíka z dvoch obzvlášť závažných trestných činov Matovič, Lipšic, Mikulec a Hamran stiekli z nervov. Zdá sa, že skupinka okolo Matoviča je v amoku. Zdá sa, že sa v tomto stave stali verejným ohrozením.

Zdá sa všeličo. Isté je len jedno, – táto de facto Matovičova vláda sa naozaj zapísala do slovenských učebníc histórie. Akými písmenami – to je dnes už naozaj iba rečnícka otázka.

UKRImi

06.02.2023

Nemám čas a ani chuť pátrať vo verejne dostupných informačných zdrojoch po údajoch o kriminalite medzi ukrajinskými migrantmi. A ak by som sa aj dačoho dopátral, je veľmi otázne, či by blog s takýmito údajmi z portálu nezmizol. Preto len niekoľko postrehov z posledných pár týždňov. Prípad ukrajinského študenta, ktorý zavraždil svoju ukrajinskú spolužiačku, lebo mu [...]

Chválim SRo – za Mons.Gavendu a kardinála J.Ch.Korca

05.02.2023

V inak prevažne oportunistickej relácii Š.Chrappu si dnes /nedeľa, 5.2./ vynikajúci slovenský katolícky kňaz, devínsky farár Mons. M. Gavenda spomenul na najväčšiu slovenskú cirkevnú osobnosť druhej polovice 20.storočia a začiatku 21.storočia -na kardinála Jána Chryzostoma Korca. Na veľkého slovenského národovca, cirkevného činiteľa a duchovného otca obnovy slovenskej [...]

Chválim SRo -to je zázrak!

04.02.2023

Asi nedopatrením sa dnes do živého vysielania na SRo dostal rozhovor redaktorky K.Martinkovej s mladou slovenskou fotografkou /tuším sa volá sl.Bašnáková ale môžem sa mýliť/. Fotografka nemala najkrajšiu slovenskú fonetiku a bola tak trochu slniečkárka, no napriek tomu väčšina toho, čo povedala „sedela“ a jej uzávery boli smelé a presné. Fotografka prežila [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 141
Celková čítanosť: 402359x
Priemerná čítanosť článkov: 2854x

Autor blogu

Kategórie