Založ si blog

Čaputovej kód

Čaputová vraj neprahne po možnosti menovať svoju úradnícku vládu. Netúži po nej. Ona chce údajne niečo iné „. Chce „vecné, racionálne a pokojné vedenie štátu“. – Tak takto znie Čaputovej šifra, Čaputovej k´od. Čaputová chce vládu strany VRP. Vládu Vecnej, Racionálnej a Pokojnej strany. Hádajte akej strany-mne sa vidí, že pôvodný názov tejto strany je PS. Pokojnovecnoracionálnej Strany. Schválenej už možno i na 5.venue.

Pani Čaputová, neskrývajte sa za šifry a tajomné kódy á la Leonardo da Vinci. Aj keď sa váš vyzážista po lakte zoderie , Monu Lisu z vás neurobí. Pani Čaputová, – ak chcete pre Slovensko „vecné, racionálne a pokojné“ riešenie, potom prestaňte spochybňovať referendum. Prestaňte ho očierňovať ako akciu jednej strany. Nie je to pravda. Referendum má momentálne podporu 54% slovenských voličov. Podpora Smeru SSD je momentálne 16% – teda trikrát nižšia. Je evidentné, že prejaviť svoju vôľu po ukončení vlády OLaNO/Smer rodina/Za ľudí chcú široké masy Slovákov. Nielen voliči Smeru, Hlasu, SNS, Republiky, LSNS, strany Život a pod. ale aj značné časti voličstva SaS, Sme rodina, KDH, ba v istom percente aj OLaNO. Títo ľudia svoj názor na budúce politické usporiadanie na Slovensku nešifrujú, nekódujú. Transparentne a jednoznačne volajú po nových predčasných, čo najskorších voľbách. Nestavajte sa proti ich vôli. Neprekrikujte ich hlas. Lebo hlas ľudu,-to je pre každého normálneho politika hlasom božím.

Pani Čaputová, ak vám ide o vecné, racionálne a pokojné riešenie súčasných problémov Slovenska, -nevymýšľajte žiadne úradnícke zašifrované riešenia. /Po ktorých netúžite, ale iste budete do nich akože „dotlačená“…/.

Pani Čaputová – prestaňte svoje zámery kódovať. Buďte transparentná. Urobte všetko preto, aby na sme v SR mali čo najskôr nové voľby. Predčasné demokratické a slobodné nové voľby.

UKRImi

06.02.2023

Nemám čas a ani chuť pátrať vo verejne dostupných informačných zdrojoch po údajoch o kriminalite medzi ukrajinskými migrantmi. A ak by som sa aj dačoho dopátral, je veľmi otázne, či by blog s takýmito údajmi z portálu nezmizol. Preto len niekoľko postrehov z posledných pár týždňov. Prípad ukrajinského študenta, ktorý zavraždil svoju ukrajinskú spolužiačku, lebo mu [...]

Chválim SRo – za Mons.Gavendu a kardinála J.Ch.Korca

05.02.2023

V inak prevažne oportunistickej relácii Š.Chrappu si dnes /nedeľa, 5.2./ vynikajúci slovenský katolícky kňaz, devínsky farár Mons. M. Gavenda spomenul na najväčšiu slovenskú cirkevnú osobnosť druhej polovice 20.storočia a začiatku 21.storočia -na kardinála Jána Chryzostoma Korca. Na veľkého slovenského národovca, cirkevného činiteľa a duchovného otca obnovy slovenskej [...]

Chválim SRo -to je zázrak!

04.02.2023

Asi nedopatrením sa dnes do živého vysielania na SRo dostal rozhovor redaktorky K.Martinkovej s mladou slovenskou fotografkou /tuším sa volá sl.Bašnáková ale môžem sa mýliť/. Fotografka nemala najkrajšiu slovenskú fonetiku a bola tak trochu slniečkárka, no napriek tomu väčšina toho, čo povedala „sedela“ a jej uzávery boli smelé a presné. Fotografka prežila [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 141
Celková čítanosť: 402317x
Priemerná čítanosť článkov: 2853x

Autor blogu

Kategórie