Založ si blog

RTVS sa pod novým vedením mení na údernú päsť protislovenskej propagandy

Tak je to tu. Nový riaditeľ RTVS začal plniť, čo svojim pánom sľúbil. Začal meniť verejnoprávnu publicistiku na nástroj tvrdej proti-slovenskej propagandy.. Extrémistickí, do krajnej miery jednostranne prot-národne orientovaní moderátori a komentátori začnú v RTVS rozoštvávať ľudí, robiť z nich proti sebe stojace militantné tábory. Proti-ľavicový, proti -národniarsky a proti ruský hejt sa stane nosnou emóciou takejto publicistickej produkcie.

Onedlho sa na obrazovkách STV objaví prvý proti-slovenský extrémista. Dejepisár, ktorý sa za svoje „správne“ pro-atlanické, brutálne proti-ľavicové a proti-ficovské názory stal miláčikom „Nadácie otvorenej spoločnosti“. – Marek Vagovič. Vagovič bude na STV robiť medajlónky vynikajúcich osobností. Bude im raz do týždňa zlepšovať medzi Slovákmi riadne pošramotený imidž. Vagovič začne 17.novembra človekom, ktorý sa stal revolucionárom až, keď už Nežná revolúcia vyhrala: Fedrom Gálom. /Dovtedy boli na čele VPN Kňažko, Budaj a Bútora/. Fedro Gál si medajlón vraj zaslúži, lebo je to osobnosť, ktorá „hýbe súčasným Slovenskom“.

Vagovič plánuje venovať televízny čas lešteniu povesti ďalších veľkých osobností dnešnej SR: novinárom, vyšetrovateľom, prokurátorom, sudcom, známym kajúcnikom a pod. Slovenský divák sa má na čo tešiť: uvidí dojímavé príbehy intelektovo takých brilantných ľudí, ako sú novinárka Todová, sudkyňa Pamela Záleská, vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov ako sú Šurek, Repa, Kliment, špeciálny prokurátor Lipšic, kajúcnici Makó, Slobodník, Suchoba, Imrecze…Jedna intelektuálna perla za druhou.

Vagovičova relácia zatiaľ vraj bude iba raz do týždňa a aj to až po 22.00. To sú však len začiatky. Len čo sa projekt rozbehne nakŕmi nás nový GR Ľuboš Machaj možno aj produktami ďalších ťažkých kalibrov extrémistickej publicistiky: svoje relácie vraj dostanú nielen Vagovič, ale aj Schutz, Todová, Leško, vráti sa Hríb, Kovačič-Hanzelová,- ktorí spolu s Havranom doplnia údernú jednotku proti-slovenských propagandistov do silnej pištolníckej sedmičky. Priestor na svoje invenčné kresbičky možno dostane aj maestro Šútovec-Shooty ! Machaj sa postará o to, aby sme bez farbistého protislovenského hejtovania nestrávili ani jeden televízny večer.

Machaj a spol. sa takto rozhodli napomôcť obnove pokoja, tolerancie a porozumenia medzi rôznymi názorovými a politickými štruktúrami na Slovensku. Ale Machajov projekt bude mať aj iný vedľajší efekt. Prispeje ku zníženiu sledovanosti RTVS a tým aj k zníženiu spotreby elektriny. Bravó, pán Machaj, máte to dôkladne premyslené. Bravó.

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

Robert Fico

Kremeľ reaguje na slovenské voľby: Je absurdné označovať Fica za proruského

02.10.2023 13:19

Slovenskú stranu Smeru je absurdné označovať za proruskú. Vyhlásil to v pondelok hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

fakultná nemocnica, prešov, lekári, štrajk

Polícia vyšetruje konflikt pacientov v prešovskej nemocnici

02.10.2023 13:11

50-ročný pacient z obce Chminianske Jakubovany sa opakovane vyhrážal 75-ročnému pacientovi z Chmeľova, že ho zabije a že nedožije rána.

kollár, orosz

Predseda parlamentu Kollár si prevzal zápisnicu o výsledku parlamentných volieb: Hlasovanie bolo korektné, žiadne falšovanie sa nedialo

02.10.2023 13:00

Predseda Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Ladislav Orosz odovzdal zápisnicu o výsledku volieb do NR SR.

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418111x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie