Založ si blog

RTVS sa pod novým vedením mení na údernú päsť protislovenskej propagandy

Tak je to tu. Nový riaditeľ RTVS začal plniť, čo svojim pánom sľúbil. Začal meniť verejnoprávnu publicistiku na nástroj tvrdej proti-slovenskej propagandy.. Extrémistickí, do krajnej miery jednostranne prot-národne orientovaní moderátori a komentátori začnú v RTVS rozoštvávať ľudí, robiť z nich proti sebe stojace militantné tábory. Proti-ľavicový, proti -národniarsky a proti ruský hejt sa stane nosnou emóciou takejto publicistickej produkcie.

Onedlho sa na obrazovkách STV objaví prvý proti-slovenský extrémista. Dejepisár, ktorý sa za svoje „správne“ pro-atlanické, brutálne proti-ľavicové a proti-ficovské názory stal miláčikom „Nadácie otvorenej spoločnosti“. – Marek Vagovič. Vagovič bude na STV robiť medajlónky vynikajúcich osobností. Bude im raz do týždňa zlepšovať medzi Slovákmi riadne pošramotený imidž. Vagovič začne 17.novembra človekom, ktorý sa stal revolucionárom až, keď už Nežná revolúcia vyhrala: Fedrom Gálom. /Dovtedy boli na čele VPN Kňažko, Budaj a Bútora/. Fedro Gál si medajlón vraj zaslúži, lebo je to osobnosť, ktorá „hýbe súčasným Slovenskom“.

Vagovič plánuje venovať televízny čas lešteniu povesti ďalších veľkých osobností dnešnej SR: novinárom, vyšetrovateľom, prokurátorom, sudcom, známym kajúcnikom a pod. Slovenský divák sa má na čo tešiť: uvidí dojímavé príbehy intelektovo takých brilantných ľudí, ako sú novinárka Todová, sudkyňa Pamela Záleská, vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov ako sú Šurek, Repa, Kliment, špeciálny prokurátor Lipšic, kajúcnici Makó, Slobodník, Suchoba, Imrecze…Jedna intelektuálna perla za druhou.

Vagovičova relácia zatiaľ vraj bude iba raz do týždňa a aj to až po 22.00. To sú však len začiatky. Len čo sa projekt rozbehne nakŕmi nás nový GR Ľuboš Machaj možno aj produktami ďalších ťažkých kalibrov extrémistickej publicistiky: svoje relácie vraj dostanú nielen Vagovič, ale aj Schutz, Todová, Leško, vráti sa Hríb, Kovačič-Hanzelová,- ktorí spolu s Havranom doplnia údernú jednotku proti-slovenských propagandistov do silnej pištolníckej sedmičky. Priestor na svoje invenčné kresbičky možno dostane aj maestro Šútovec-Shooty ! Machaj sa postará o to, aby sme bez farbistého protislovenského hejtovania nestrávili ani jeden televízny večer.

Machaj a spol. sa takto rozhodli napomôcť obnove pokoja, tolerancie a porozumenia medzi rôznymi názorovými a politickými štruktúrami na Slovensku. Ale Machajov projekt bude mať aj iný vedľajší efekt. Prispeje ku zníženiu sledovanosti RTVS a tým aj k zníženiu spotreby elektriny. Bravó, pán Machaj, máte to dôkladne premyslené. Bravó.

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

sud, kuciak, hascak

Fiktívne transakcie a veľké provízie. Čo o Haščákovom obvinení prezrádza Gorila

02.12.2022 16:29

Podrobnosti z vyšetrovania údajnej zločineckej skupiny okolo Jaroslava Haščáka ani samotné skutky nie sú známe. Viac svetla do prípadu môže zatiaľ priniesť spis Gorila.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228425x
Priemerná čítanosť článkov: 2967x

Autor blogu

Kategórie