Založ si blog

Heger v Prahe totále prehral- alebo prečo nás derešujú ?

Derešujú nás, lebo sme zbabelí. Heger išiel do Prahy dohodnúť ukončenie potupných českých kontrol na slovensko-moravskej hranici. V Prahe mu povedali, že kontroly nezrušia ani náhodou. Aj keď sú proti pravidlám Schengenu. A aby tej potupy nebolo málo, Heger sľúbil Čechom, že schengenskú hranicu-ktorá nemá čo byť strážená,- budú slovenskí policajti strážiť na pokyn Prahy s ešte väčšou /ničím nepodloženou/ úctivosťou ako doposiaľ. A to ešte za prítomnosti dohliadajúcich českých policajtov. Čo teda Heger v Prahe vyrokoval ? Ešte väčšiu dávku poddanstva, ešte silnejšie derešovanie ako doposiaľ.

Dalo sa aj inak. Hamran to naznačoval. Dalo sa aj naopak. – Pokiaľ budú na moravsko-slovenskej hranici české kontroly, dôsledne v súlade so schengenskými pravidlami mali slovenskí policajti odstrániť akékoľvek policajné kontroly. A slovenskí autodopravcovia mali nepriedušne zablokovať cestné hraničné priechody. Ktovie, dokedy by potom Česi svoje kontroly na našich hraniciach uplatňovali…Lenže na to by bola treba odvaha. Čosi, čo Heger a spol. nikdy nemali a mať nebudú.

Cudzí páni veľkomožní nás derešujú. lebo sa bojíme ozvať. Budeme radšej trpieť pod záľahou českých alebo západniarskych nátlakov, sankcií, škrtov, podvodných pseudo-investorov, kadejakých demarší a vyšetrovacích komisií arogantnej pani Jourovej…a nič na to nepovieme. Ešte aj zakvílime od bolesti potichu, aby sme pánov Čechov či pánov Nemcov a ostatných keltsko-germánskych pánov veľkomožných svojim kvílením nevyrušovali.

A prečo tak robíme ? Prečo sa bojíme ozvať ? Lebo sme zbabelí zvoliť si skutočne smelú slovenskú vládu. Bojíme sa zvoliť si na čelo tých, čo sa neboja bremena suverenity, nezávislosti a samostatnosti. Miesto toho sa stále motáme v kruhu s tými istými euro-atlantickými poskokami. Vyberáme si „umiernené“, či skôr smerom do západného zahraničia zbabelé vlády. O čo viac sú tieto vlády navonok zbabelé, o to viac utláčajú dovnútra a šikanujú tých, čo sú skutočnou alternatívou pre Slovensko. Na príkaz zo Západu sa ku skutočným Slovákom správajú ako drábi ku odbojným poddaným.

Servilnosť a posluhovanie voči Západu sa týka v súčasnosti nielen politikov /najmä MZV a MO/ ale aj médií a kadejakých kontrolných orgánov. Chcete ilustráciu ? Je v mojom predchádzajúcom článku, ktorý zmizol za pár minút. Bol vraj totiž neslušný voči migrantom. – Pritom si stačilo prečítať posledný odsek, kde sa jasne hovorí, že nejde o chudákov migrantov. Bol jasne zacielený na nemeckú chaotickú migračnú politiku, ktorá dnešné problémy na moravskej hranici vyvolala. Žiadal len to, aby Nemci poslali pre svojich sýrskych migrantov vlaky, lietadlá a autobusy. Tak ako to kedysi Nemci urobili pre svojich nemeckých utečencov z NDR. Nič neúctivé a ani prevratne nové. . Iba to, čo sa už objavilo aj tu, v dvoch troch blogoch od rôznych blogerov.

Nuž, ak budeme ustráchaní, ak sa neohlásime, budú nás cudzí páni biť naďalej. Niektorým slovenským masochistom sa to však asi páči.

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

sud, kuciak, hascak

Fiktívne transakcie a veľké provízie. Čo o Haščákovom obvinení prezrádza Gorila

02.12.2022 16:29

Podrobnosti z vyšetrovania údajnej zločineckej skupiny okolo Jaroslava Haščáka ani samotné skutky nie sú známe. Viac svetla do prípadu môže zatiaľ priniesť spis Gorila.

fishing, phishing, hacker, mobil, počítačová kriminalita, počítač,

Alarmujúce číslo. Seniori tento rok odovzdali podvodníkom 1,6 milióna eur

02.12.2022 16:27

Polícia v spolupráci so Slovenskou poštou pripravila preventívny program ,Seniori, zbystrite pozornosť!

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228387x
Priemerná čítanosť článkov: 2966x

Autor blogu

Kategórie