Založ si blog

Nemecko-ber si svoj bordel !

Migračný tajfún utečencov zo Sýrie odštartovalo onehdy NEMECKO, konkrétne pani Merkelová. Spomeňte si, ako sa vystatovala „Wir schaffen das !“ Keby nebolo doslova pozývacích vyjadrení Nemecka, zo Sýrie odídu možno desaťtisíce utečencov a nie milióny. Títo ľudia potom zaplnili tábory v Libanone a najmä v Turecku a postupne, podľa toho, akú náladu mal Erdogan, začali prenikať do Grécka a na Balkán. Celý ten bohapustý migračný bordel však jednoznačne a dokumentovateľne vyvolalo Nemecko.

Dnes na Slovensku pociťujeme jeho dôsledky. Krajiny V4 sú hlavnými obeťami nemeckého migračného bordelu. Tri krajiny z tohto zoskupenia prežívajú migračnú krízu doslova akútne. Logické by teda bolo očakávať, že sa ČR, SR a Maďarsko zjednotia a spoločne sa obrátia na Nemecko, aby si svoj bordel upratalo. Logické by to bolo, no dnes to nie je realizovateľné. Intrigy /možno aj z Nemecka/ spôsobili, že V4 je v stave rozkladu, je neschopná aktivity a de facto v stave politickej klinickej smrti.

ČR, SR a Maďarsko sa dnes nevedia dohodnúť na rôznych ekonomických a politických témach. Mali by sa však dohodnúť aspoň na akútnych veciach, ktoré ich trápia a strpčujú im každodenný život. A medzi nimi je prílev sýrskych migrantov, smerujúcich do Nemecka asi témou číslo 1. Sýrčania, ktorí pendlujú cez Maďarsko na slovensko-českú hranicu, sú z veľkej časti príbuznými a priateľmi Sýrčanov, ktorí už niekoľko rokov žijú v Nemecku, majú tam zázemie, prácu, bývanie a sú schopní a ochotní prichýliť svojich menej šťastných príbuzných z lágrov v Maďarsku, SR či ČR. Čo teda s nimi ?

Nazdám sa, že sa tu núka jednoznačné riešenie. Riešenie, ktoré už malo v nemeckej histórii svoj precedens. Pamätáte si, ako Maďarsko a čiast. aj ČSSR riešila problém s nemeckými migrantmi v revolučných rokoch tesne pred pádom Berlínskeho múra ? Nuž, po istých rokovaniach sa naložili Nemci do vlakov, do lietadiel a do strážených auto-kolón a takto pekne krásne opustili čs. a maďarské územie a dosiahli vysnívanú NSR….

-Presne takýto istý postup treba od Nemecka požadovať aj dnes. Treba, aby Nemci odviezli svoj migračný bordel z Maďarska, Slovenska a Česka /príp. Poľska/ tam, kam patrí – do Nemecka. V4, minimálne SR, Maďarsko a ČR by mali začať tvrdé rokovania s Nemeckom. Mali by požadovať, aby sýrski migranti, ktorí majú zázemie v Nemecku a majú nasmerované do Nemecka boli naložení do špeciálnych vlakov, lietadiel či do aut strážených kolón a pod dohľadom polície odišli z území krajín V4 do Nemecka. Slováci, Maďari a Česi by to mali žiadať na každom možno stretnutí, na každom bilaterálnom či multilaterálnom fóre. Mali by to žiadať vytrvalo a nepopustiť . Mali by s tým Nemcov doslova otráviť, -tak ako nemecký bordel otravuje nás Slovákov. Nepôjde to ľahko a nebude to zo dňa na deň. Ale ak vytrváme, vec sa napokon podarí. Nemecký bordel bude naspäť tam, kde vznikol. V Nemecku.

Poznámka: Pod bordelom nemyslíme ľudí, úbohých sýrskych utečencov, strádajúcich už roky po rôznych táboroch od Turecka cez Balkán po Slovensko. Myslíme tým nepremyslenú, veľkohubú, pseudohumanistickú politiku Nemecka. Myslíme tým na vyhlásenia a aktivity nemeckých vlád, ktoré svojimi krokmi migračné vlny zo Sýrie vyvolali. Myslíme tým chaotické kroky nemeckej administratívy a jej snahu zahladiť svoje chyby na úkor slabších východoeurópskych členov EU. Predovšetkým Slovenska, Maďarska a Česka.

Nebojme sa do sveta, na fórach EU i v bilaterálnych rokovaniach povedať Nemcom naostro to, o čo si už dávno koledujú. – Nebojme sa im povedať: Nemci, zoberte si váš migračný bordel naspäť do Nemecka ! „Aber blitzschnell“.

Pán minister Káčer,-konečne je tu pre teba práca. Tak sa ukáž !

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

zuzana čaputová

Čaputová: Poverenie dostane Fico, stretnem sa aj so Šimečkom a Pellegrinim. Voľby boli demokratické a zákonné

02.10.2023 14:09

Prezidentka sa stretne s Ficom a odovzdá mu poverenie na zostavenie novej vlády.

Robert Fico

Diplomati v Bruseli majú obavy z návratu Fica, píšu servery

02.10.2023 14:05

Robert Fico sa vrátil a diplomati v Bruseli majú obavy.

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Špeciálna prokuratúra dozoruje viacero prípadov volebnej korupcie

02.10.2023 13:45

Ide aj o podozrenia z kupovania hlasov v rómskych osadách na východnom Slovensku.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418166x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie