Založ si blog

Nemecko-ber si svoj bordel !

Migračný tajfún utečencov zo Sýrie odštartovalo onehdy NEMECKO, konkrétne pani Merkelová. Spomeňte si, ako sa vystatovala „Wir schaffen das !“ Keby nebolo doslova pozývacích vyjadrení Nemecka, zo Sýrie odídu možno desaťtisíce utečencov a nie milióny. Títo ľudia potom zaplnili tábory v Libanone a najmä v Turecku a postupne, podľa toho, akú náladu mal Erdogan, začali prenikať do Grécka a na Balkán. Celý ten bohapustý migračný bordel však jednoznačne a dokumentovateľne vyvolalo Nemecko.

Dnes na Slovensku pociťujeme jeho dôsledky. Krajiny V4 sú hlavnými obeťami nemeckého migračného bordelu. Tri krajiny z tohto zoskupenia prežívajú migračnú krízu doslova akútne. Logické by teda bolo očakávať, že sa ČR, SR a Maďarsko zjednotia a spoločne sa obrátia na Nemecko, aby si svoj bordel upratalo. Logické by to bolo, no dnes to nie je realizovateľné. Intrigy /možno aj z Nemecka/ spôsobili, že V4 je v stave rozkladu, je neschopná aktivity a de facto v stave politickej klinickej smrti.

ČR, SR a Maďarsko sa dnes nevedia dohodnúť na rôznych ekonomických a politických témach. Mali by sa však dohodnúť aspoň na akútnych veciach, ktoré ich trápia a strpčujú im každodenný život. A medzi nimi je prílev sýrskych migrantov, smerujúcich do Nemecka asi témou číslo 1. Sýrčania, ktorí pendlujú cez Maďarsko na slovensko-českú hranicu, sú z veľkej časti príbuznými a priateľmi Sýrčanov, ktorí už niekoľko rokov žijú v Nemecku, majú tam zázemie, prácu, bývanie a sú schopní a ochotní prichýliť svojich menej šťastných príbuzných z lágrov v Maďarsku, SR či ČR. Čo teda s nimi ?

Nazdám sa, že sa tu núka jednoznačné riešenie. Riešenie, ktoré už malo v nemeckej histórii svoj precedens. Pamätáte si, ako Maďarsko a čiast. aj ČSSR riešila problém s nemeckými migrantmi v revolučných rokoch tesne pred pádom Berlínskeho múra ? Nuž, po istých rokovaniach sa naložili Nemci do vlakov, do lietadiel a do strážených auto-kolón a takto pekne krásne opustili čs. a maďarské územie a dosiahli vysnívanú NSR….

-Presne takýto istý postup treba od Nemecka požadovať aj dnes. Treba, aby Nemci odviezli svoj migračný bordel z Maďarska, Slovenska a Česka /príp. Poľska/ tam, kam patrí – do Nemecka. V4, minimálne SR, Maďarsko a ČR by mali začať tvrdé rokovania s Nemeckom. Mali by požadovať, aby sýrski migranti, ktorí majú zázemie v Nemecku a majú nasmerované do Nemecka boli naložení do špeciálnych vlakov, lietadiel či do aut strážených kolón a pod dohľadom polície odišli z území krajín V4 do Nemecka. Slováci, Maďari a Česi by to mali žiadať na každom možno stretnutí, na každom bilaterálnom či multilaterálnom fóre. Mali by to žiadať vytrvalo a nepopustiť . Mali by s tým Nemcov doslova otráviť, -tak ako nemecký bordel otravuje nás Slovákov. Nepôjde to ľahko a nebude to zo dňa na deň. Ale ak vytrváme, vec sa napokon podarí. Nemecký bordel bude naspäť tam, kde vznikol. V Nemecku.

Poznámka: Pod bordelom nemyslíme ľudí, úbohých sýrskych utečencov, strádajúcich už roky po rôznych táboroch od Turecka cez Balkán po Slovensko. Myslíme tým nepremyslenú, veľkohubú, pseudohumanistickú politiku Nemecka. Myslíme tým na vyhlásenia a aktivity nemeckých vlád, ktoré svojimi krokmi migračné vlny zo Sýrie vyvolali. Myslíme tým chaotické kroky nemeckej administratívy a jej snahu zahladiť svoje chyby na úkor slabších východoeurópskych členov EU. Predovšetkým Slovenska, Maďarska a Česka.

Nebojme sa do sveta, na fórach EU i v bilaterálnych rokovaniach povedať Nemcom naostro to, o čo si už dávno koledujú. – Nebojme sa im povedať: Nemci, zoberte si váš migračný bordel naspäť do Nemecka ! „Aber blitzschnell“.

Pán minister Káčer,-konečne je tu pre teba práca. Tak sa ukáž !

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228473x
Priemerná čítanosť článkov: 2967x

Autor blogu

Kategórie