Založ si blog

Nemecko-ber si svoj bordel !

Migračný tajfún utečencov zo Sýrie odštartovalo onehdy NEMECKO, konkrétne pani Merkelová. Spomeňte si, ako sa vystatovala „Wir schaffen das !“ Keby nebolo doslova pozývacích vyjadrení Nemecka, zo Sýrie odídu možno desaťtisíce utečencov a nie milióny. Títo ľudia potom zaplnili tábory v Libanone a najmä v Turecku a postupne, podľa toho, akú náladu mal Erdogan, začali prenikať do Grécka a na Balkán. Celý ten bohapustý migračný bordel však jednoznačne a dokumentovateľne vyvolalo Nemecko.

Dnes na Slovensku pociťujeme jeho dôsledky. Krajiny V4 sú hlavnými obeťami nemeckého migračného bordelu. Tri krajiny z tohto zoskupenia prežívajú migračnú krízu doslova akútne. Logické by teda bolo očakávať, že sa ČR, SR a Maďarsko zjednotia a spoločne sa obrátia na Nemecko, aby si svoj bordel upratalo. Logické by to bolo, no dnes to nie je realizovateľné. Intrigy /možno aj z Nemecka/ spôsobili, že V4 je v stave rozkladu, je neschopná aktivity a de facto v stave politickej klinickej smrti.

ČR, SR a Maďarsko sa dnes nevedia dohodnúť na rôznych ekonomických a politických témach. Mali by sa však dohodnúť aspoň na akútnych veciach, ktoré ich trápia a strpčujú im každodenný život. A medzi nimi je prílev sýrskych migrantov, smerujúcich do Nemecka asi témou číslo 1. Sýrčania, ktorí pendlujú cez Maďarsko na slovensko-českú hranicu, sú z veľkej časti príbuznými a priateľmi Sýrčanov, ktorí už niekoľko rokov žijú v Nemecku, majú tam zázemie, prácu, bývanie a sú schopní a ochotní prichýliť svojich menej šťastných príbuzných z lágrov v Maďarsku, SR či ČR. Čo teda s nimi ?

Nazdám sa, že sa tu núka jednoznačné riešenie. Riešenie, ktoré už malo v nemeckej histórii svoj precedens. Pamätáte si, ako Maďarsko a čiast. aj ČSSR riešila problém s nemeckými migrantmi v revolučných rokoch tesne pred pádom Berlínskeho múra ? Nuž, po istých rokovaniach sa naložili Nemci do vlakov, do lietadiel a do strážených auto-kolón a takto pekne krásne opustili čs. a maďarské územie a dosiahli vysnívanú NSR….

-Presne takýto istý postup treba od Nemecka požadovať aj dnes. Treba, aby Nemci odviezli svoj migračný bordel z Maďarska, Slovenska a Česka /príp. Poľska/ tam, kam patrí – do Nemecka. V4, minimálne SR, Maďarsko a ČR by mali začať tvrdé rokovania s Nemeckom. Mali by požadovať, aby sýrski migranti, ktorí majú zázemie v Nemecku a majú nasmerované do Nemecka boli naložení do špeciálnych vlakov, lietadiel či do aut strážených kolón a pod dohľadom polície odišli z území krajín V4 do Nemecka. Slováci, Maďari a Česi by to mali žiadať na každom možno stretnutí, na každom bilaterálnom či multilaterálnom fóre. Mali by to žiadať vytrvalo a nepopustiť . Mali by s tým Nemcov doslova otráviť, -tak ako nemecký bordel otravuje nás Slovákov. Nepôjde to ľahko a nebude to zo dňa na deň. Ale ak vytrváme, vec sa napokon podarí. Nemecký bordel bude naspäť tam, kde vznikol. V Nemecku.

Poznámka: Pod bordelom nemyslíme ľudí, úbohých sýrskych utečencov, strádajúcich už roky po rôznych táboroch od Turecka cez Balkán po Slovensko. Myslíme tým nepremyslenú, veľkohubú, pseudohumanistickú politiku Nemecka. Myslíme tým na vyhlásenia a aktivity nemeckých vlád, ktoré svojimi krokmi migračné vlny zo Sýrie vyvolali. Myslíme tým chaotické kroky nemeckej administratívy a jej snahu zahladiť svoje chyby na úkor slabších východoeurópskych členov EU. Predovšetkým Slovenska, Maďarska a Česka.

Nebojme sa do sveta, na fórach EU i v bilaterálnych rokovaniach povedať Nemcom naostro to, o čo si už dávno koledujú. – Nebojme sa im povedať: Nemci, zoberte si váš migračný bordel naspäť do Nemecka ! „Aber blitzschnell“.

Pán minister Káčer,-konečne je tu pre teba práca. Tak sa ukáž !

Sankcie proti Rusku trafili „tesne vedľa“…

21.07.2024

Koncom tohtoročnej jari EU výrazne zvýšila nákupy ruskej ocele a železa. Import dosiahol najvyššiu úroveň od roku 2022. RF obnovila svoj status najväčšieho exportéra do EU pre túto komoditu. Iba v mesiaci máji RF exportovala do EU kovy a výrobky z nich do EU v hodnote 373,1 mil. eur. Medziročný nárast je + 1.2% a medzimesačný nárast dokonca + 29%. Polotovary zo železa a [...]

Ako to bolo s nepísanými dohodami Ruska a USA v časoch Jeľcyna

10.07.2024

Americké ministerstvá zahraničia a obrany postupne uvoľňujú niektoré donedávna ešte tajné dokumenty, týkajúce sa udalostí spred 30 rokov. Americký Národný bezpečnostný archív zverejnil v týchto dňoch časť dokumentov týkajúcich sa vzťahov USA a RF vo vtedajších časoch. Medzi nimi sú to i dokumenty, spojené s plánom rozširovania NATO na Východ. Podľa dokumentov v [...]

Rusi zasiahli riadiace centrum GRU susediace s detskou nemocnicou v Kyjeve

08.07.2024

Dnes ráno tri vlny vzdušných raketovo-dronových útokov zasiahli viaceré miesta na UA, vrátane Kyjeva. V Kyjeve sa ruské rakety trafili do rozhodovacieho centra ukrajinských bezpečnostných síl SBU/GRU, nachádzajúce sa v nenápadnej budove a v podzemných bunkroch bezprostredne susediacich s detskou nemocnicou Ochmatdet. Útok na bezpečnostné centrum sa uskutočnil v pondelok ráno, [...]

Nemecko Frankfurt letisko protest aktivisti klimatickí

Klimatickí aktivisti narušili prevádzku na najväčšom nemeckom letisku

25.07.2024 09:45

Demonštranti so sebou mali transparenty s nápisom, že ropa zabíja.

Atentátnik Thomas Matthew Crooks

Strelec, ktorý sa pokúsil o atentát na Trumpa, si vyhľadával informácie o atentáte na Kennedyho

25.07.2024 09:07

To je vyhľadávanie, ktoré je významné z hľadiska duševného stavu útočníka, skonštatoval riaditeľ FBI.

tanker

Pri pobreží Filipín sa prevrátil a potopil ropný tanker. Na mieste sa vytvorila ropná škvrna dlhá takmer štyri kilometre

25.07.2024 08:46

Podarilo sa zachrániť 16 zo 17 členov posádky, jeden je nezvestný.

Trump

Trump označil Harrisovú za radikálneho ľavicového blázna

25.07.2024 07:40

Republikánsky exprezident USA Donald Trump na predvolebnom podujatí v Severnej Karolíne slovne útočil na viceprezidentku USA Kamalu Harrisovú.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2100621x
Priemerná čítanosť článkov: 4460x

Autor blogu

Kategórie