Založ si blog

Západ sa usiluje o mier na Ukrajine-a ešte ako !

Ako ? Nuž napríklad takto:

  • Na Ukrajine je v súčasnosti už 200 tisíc zahraničných bojovníkov /údaj analytika Baširova, býv. lídra DLNR/. Sú v tom zahranutí regulárni príslušníci armád NATO /poradcovia, platení vládou/, za žold bojujúci dobrovoľníci z celého sveta a napokon tzv. ideologickí bojovníci, nenávidiaci Rusko a Rusov /Gruzínci, Čečenci, Pobalťania, Poliaci…/. Viac ako polovica z týchto zahraničných bojovníkov sú Poliaci. Počet zahraničných bojovníkov z krajín NATO prevyšuje pôvodný počet 150 tis. ruských vojakov, ktorí vo februári prišli na Ukrajinu.
  • EU schválila ďalší výcvik ukrajinských špecialistov v krajinách NATO.
  • Americký generál James Dubik vyhlásil, že z Ruskom za žiadnych okolností nemožno rokovať. S Ruskom treba bojovať a zničiť ho.
  • Fínske ministerstvo zahraničia vylúčilo mierové rokovania s Ruskom, pokiaľ sa z územia Ukrajiny, vrátane Donbasu a Krymu nestiahne posledný ruský vojak. Rovnaký postoj, navyše ešte okorenený priznaním si porážky a ochotou Ruska platiť reparácie Ukrajine, zaujalo aj ministerstvo zahraničia Litvy. O čom by sa ale potom malo rokovať, nevedno.
  • V Chersone uväzujú o pouličné osvetlenie údajných účastníkov referend o pripojení Chersonu k Rusku, ktorí nestihli evakuovať. Vždy sa nájde nejaký dobrý sused, ktorý ich udá. Zahraničným novinárom, ktorí to označili za stredoveké tmárstvo a chceli na to upozorniť verejnosť alebo ktorí písali o poriadku na chersonských uliciach po odchode Rusov – ukrajinské orgány zrušili akreditáciu. Vlády a mediálne organizácie Západu boli spočiatku ticho, no už začínajú protestovať…
  • Cherson navštívil ukrajinský prezident Zelenskij. Toto mesto je podľa ústavného zákonodarstva RF súčasťou Ruska. Zelenskij teda „navštívil Rusko“. A to je dobré znamenie. Ďalším dobrým znamením je, že si Zelenskij na záberoch z návštevy Chersonu sústavne trel nos a smrkal. Zelenskij má na mier zrejme nos. Už čosi vetrí.

Západ na Ukrajine tvrdo bojuje za mier. A bude bojovať nielen do posledného ukrajinského ale možno aj posledného poľského vojaka. Dajme šancu mieru. Bojujme zaň. Aj my Slováci sme predsa nadšenými členmi NATO. Či nie ?

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

sud, kuciak, hascak

Fiktívne transakcie a veľké provízie. Čo o Haščákovom obvinení prezrádza Gorila

02.12.2022 16:29

Podrobnosti z vyšetrovania údajnej zločineckej skupiny okolo Jaroslava Haščáka ani samotné skutky nie sú známe. Viac svetla do prípadu môže zatiaľ priniesť spis Gorila.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228399x
Priemerná čítanosť článkov: 2966x

Autor blogu

Kategórie