Založ si blog

Krupa a Šeliga politicky zlyhali-tak aspoň smradia

Krupa si onehdy zvolil OlaNO v nádeji, že bude na dlhý čas vládnym poslancom. Pri svojom odhade zlyhal,- perspektíva vládnutia OLaNO je dnes takmer nulová. Krupa preto prebehol na iného hostiteľa. Na SaS. Aby si u tohto hostiteľa vylepšil pozíciu, blysol sa Krupa bombastickým nezmyslom o tom, že SR vyváža do RF súčiastky zbraní. Argument ? V SR sa vyrábajú ložiská a skrutky. A ložiská či skrutky sa dajú použiť na tisíce finálnych výrobkov, o.i. aj na zbrane.

Krupa samozrejme vie, že iba demagogicky smradí. Vie, že zakázať vývoz tovaru do RF je možné iba ak je menovite uvedený na sankčnom zozname EU. Krupa vie, že tam multiúčelové elektromotorčeky, ložiská či skrutky na zozname nie sú. Krupa vie, že trepe. Ale jemu nejde o pravdu. Jemu ide o to, aby svojimi trepinami Slovensko čo najviac zasmradil.

Na Slovensku sa v takmer rovnakom čase objavil aj iný chrobáčik, s obľubou vypúšťajúci smrad do svojho okolia. Je to ďalší politický skrachovanec – kuciakiádny revolucionár pán Šeliga. Šeligovi rodáci v nedávnych komunálnych a župných voľbách vystavili pánovi Šeligovi nedostatočnú. Otrasený neúspešný Šeliga sa rozhodol vylízať si svoje rany na úkor tak nenávideného ex-ministra Kaliňáka a rovnako nenávideného GP Žilinku. Šeliga sa z médií dopočul , že v Nemecku začali súdiť /na súde prvej inštancie/ jedného z aktérov únosu vietnamského podnikateľa-kriminálnika. Šeliga v návale náhleho zmyslu pre spravodlivosť len čo začul tú správu z Nemecka už aj utekal na generálnu prokuratúru so žiadosťou o obnovu vyšetrovania údajnej účasti orgánov SR na tomto únose.

Práca chvatná, málo platná. Šeliga sa blamoval. Na prokuratúre sa dozvedel, že nič netreba obnovovať. KP mu oznámila, že vyšetrovanie nebolo prerušené a pokračuje. Takže nič, Šeliga vylomil otvorené dvere. Šeliga urobil bum a tak ako Krupa okolo seba iba riadne zasmradil.

A možno, že tak ako Krupa aj Šeliga viac ani nechcel. Iba si po osobnom neúspechu vylízať rany a tak trochu z pomsty to tu na Slovensku zasmradiť. Podarilo sa.

Teraz už len otvoriť okno a po oboch junákoch poriadne vyvetrať.

A na záver ešte jedna, už vôbec nie humorná, ale naopak veľmi vážna poznámka. Krupa nepriamo na svoj útok proti Slovensku zneužil o.i. aj výrobky jednej z mála malých ale veľmi úspešných rýdzo slovenských firiem. Táto firma takmer ručne vyrába rôzne druhy malých športových lietadiel, ultralighty a podobné letúne a komponenty do nich. Firma je súčasťou neformálneho zhluku firiem Hornej Nitry, do ktorého napr. patrí aj vývoj a nesériová výroba „lietajúceho auta“. Nielen dotknutá firma na letúne, ale aj aj ostatné firmy hornonitrianskeho inovačného „hubu“ pocítia Krupov atak na svojej povesti. Samozrejme s presahom do zahraničia, lebo dezinformácie majú v zahraničí často širší dopad ako v SR.

Ľudia ako Krupa sú prekliatím Slovenska. Majú „talent“ na búranie a ničenie, smradenie a opľúvanie všetkého čo len trochu dobrého. Na Slovensku niet azda úspešnešej veci, kolektívu či jednotlivca ktorého by sme si cez rôznych „krupov“ nedehonestovali a sami tak nezadusili. Len čo sa nájde nejaký úspešný slovenský subjekt, už sa nájde aj nejaký jeho „krupa“. A už aj pľuje, kadí, ohovára. Takže na konci dňa -aj keď by sa žiadne obvinenie nepotvrdilo, je semeno nedôvery a pochybnosti zasadené. Zaburuní čohokoľvek dobré, čo sa pod Tatrami vymyslelo a urobilo. Na konci dňa tak na otázku, čo je na Slovensku dobré a úspešné – bežný Slovák pokorne stiahne plecia a s povzdychom skonštatuje, že vlastne nič. Aj to málo, čo by inak bolo dobré, totiž nejaký iný „slovák“ riadne okakal. Sprotivil, len aby dosiahol svoj malý a pochybný „úspech“.

-Čo je to na Slovensku za pôda, že sa na nej tak darí toľkým škodcom ?

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

Robert Fico

Kremeľ reaguje na slovenské voľby: Je absurdné označovať Fica za proruského

02.10.2023 13:19

Slovenskú stranu Smeru je absurdné označovať za proruskú. Vyhlásil to v pondelok hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

fakultná nemocnica, prešov, lekári, štrajk

Polícia vyšetruje konflikt pacientov v prešovskej nemocnici

02.10.2023 13:11

50-ročný pacient z obce Chminianske Jakubovany sa opakovane vyhrážal 75-ročnému pacientovi z Chmeľova, že ho zabije a že nedožije rána.

kollár, orosz

Predseda parlamentu Kollár si prevzal zápisnicu o výsledku parlamentných volieb: Hlasovanie bolo korektné, žiadne falšovanie sa nedialo

02.10.2023 13:00

Predseda Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Ladislav Orosz odovzdal zápisnicu o výsledku volieb do NR SR.

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418110x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie