Založ si blog

Ako vznikol vtip o Rómoch čo podporujú Hegera ?

Jednoducho. Dnes mi bol pri jesenných prácach v záhrade pomáhať jeden môj rómsky známy. Mám ho rád, lebo je nielen zabávač. ale aj vyznávač osobitého humoru.

Pri robote, naladený na túto nôtu sa ma spýtal, či viem, prečo Rómovia podporujú Hegerovu a Matovičovu vládu. Vedel som, že neuhádnem a tak som sa vzdal. „No to je jasné“ prezradil Róm. „Pretože Hegerova vláda je menšinová a Rómovia sa tešia, že konečne bude vládnuť v ich záujme,- v záujme rómskej menšiny“.

Usmial som sa tomuto vtipu. No v duchu som si spomenul na, tentokrát už reálnu podporu, akú malo pri posledných voľbách OlaNO v rómskych komunitách. A potom som v myšlienkach úplne preladil z humornej roviny a uvedomil som si, že vlastne v ostatnom čase, s rozvojom liberálnej „demokracie“ už u nás preberajú taktovku vlády všelijaké menšiny-nielen etnické a religiózne, ale aj somatické, sexuálne, záujmové, ino-kulturálne. Ktovie, či väčšinový heterosexuálny Slovák bez telesných handicapov, pochádzajúci z úplnej rodiny, mierne katolícky orientovaný a hovoriaci a spievajúci najmä po slovensky, – bude mať ešte na Slovensku šancu mať svoju, teda slovenskú tradične orientovanú vládu.

Nuž a to je všetko. Najprv humor a potom položartovno-polovážna úvaha. No a článok, v ktorom som to všetko spredmetnil som uverejnil. Dlho sa tu ale v dotyku s verejnosťou neohrial. Vraj je rasistický, sexistický, jednoducho fuj. Dali ho dolu.

Takže nielenže tu máme – a ak po voľbách vznikne liberálna koalícia Hlas+PS+SaS – aj ešte dlho budeme mať „vládu menšín“ . -ale my väčšina si o tom nebudeme môcť ani len trpko-úsmevne zažartovať. A dožijeme svoj život v jednom moróznom a urážlivom „údolí smútku“. Úprimnú sústrasť, priatelia.

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228428x
Priemerná čítanosť článkov: 2967x

Autor blogu

Kategórie