Založ si blog

Edka Hegera „napadli Rusi“ !

Včera mal Edko Heger na RTVS svoju pravidelnú one man show. Nič zvláštne. Mával ju aj Matovič, Radičová, Pellegrini a samozrejme Fico. V prípade Fica to ale bol skôr duel z agresívnym moderátorom resp. moderátorkou. V prípade tých ostatných to bolo iba divadlo, v ktorom obaja zúčastnení-politik i moderátor, vedia dopredu otázky, čo dostanú a moderátor čaká , pokým sa z nich politik aspoň trochu vysomári a pokým na ne aspoň ako-tak neodpovie.

Včera sme za účasti herečky Jančkárovej a takmer radošinsky zdatného ochotníka Hegera sledovali na RTVS čosi podobné. Nuda na kvadrát. Edko Heger zase len potvrdil, čo o ňom Slovensko dávno vie,-že je to podpriemerný politik a neveľmi úspešný sektársky kazateľ. Ale zato je loyálny, poslušný, úslužný. Voči tým , voči ktorým treba. Či už sú z Washingtonu, Bruselu alebo z Trnavy. Ešte raz,-nuda na kvadrát, informačná hodnota ako keď sa pozeráte celý deň tú istú miliónkrát reprodukovanú reprodukciu.

O to väčšie bolo moje prekvapenie dnes, -keď som takmer v hodinových intervaloch z Rádia Slovensko počul, že sa včera pán premiér Eduard Heger razantne, priam heroicky vymedzil voči V.Putinovi, – keď vyhlásil, že Európa bola napadnutá Ruskom a musí s ním t.č. viesť krutú vojnu. Vojnu vojenskú, ekonomickú a ešte aj informatickú. Uf, ale som sa preľakol. Ešteže Edko Heger vzápätí dodal, že ak sa zomkneme ako v čase covidu, potom vojnu z Ruskom istoiste vyhráme !

Na ilustráciu vojny s Ruskom pán premiér ešte zahlásil, že drakonická inflácia, katastrofický rast štátneho dlhu a zadĺženosti SR ako takej, obrovský rast cien plynu, elektriny, kúrenia ale aj potravín, vrátane dokonca obyčajného chleba, – to je výsledok práce Putina. Keby nebolo Putina a sankcií, čo asi sám proti sebe vymyslel, mali by sme plynu, elektriny, lacného chleba, mali by sme tu blahobyt. Aleže tu máme, bohužiaľ, toho zlého Putina, ktorý nám vyhlásil vojnu, máme aj isté ťažkosti.

Viete, čo je paradox ? Paradox je, keď vám niekto ponúka lacný plyn, lacnú ropu, lacné obilie, lacné palivo do atómky, lacné umelé hnojivá a pod. -a vy to odmietnete, kúpite si to radšej inde a za oveľa vyššiu cenu a potom toho, čo vám ponúkal tovar lacnejší, OBVINÍTE ZO ZDRAŽOVANIA.

V takomto svete paradoxov žije náš Edko Heger. V takomto svete bojuje s Rusmi, ktorí ho napadli a vedú proti nemu krutú vojnu. Z tohto svojho zaujímavého vnútorného sveta nám Edko Heger posiela výzvu, aby sme sa zomkli a pomohli mu poraziť Putina.

Jedno je jasné. Edko Heger potrebuje naozaj pomoc. Akú pomoc, to ponechávam vašej tvorivej fantázii. Modlime sa, bratia a sestry,- aby napokon tú pomoc pán premiér v tom svojom boji dostal. Modlime sa, – ak už nie za víťazstvo v tej „jeho vojne“, tak aspoň za to, aby sa E.H. čo najskôr dostalo politické „posledné pomazanie“.

Putin už teraz môže použiť taktické jadrové zbrane

03.10.2022

Rozdiel medzi konšpiráciou a politickou scenáristikou je v tom, že kým autor podáva konšpiráciu ako zaručene pravdivú a jedine možnú, tvorca scenárov budúceho politického vývoja ich ponúka ako pravdepodobné a variantné. Toto, čo tu ponúkam je jeden z možných scenárov. Ako variant k tomu, čo predložil bloger G.Murín. Jeho článok je skvelý, záver neutešený,-no no [...]

Ako vznikol vtip o Rómoch čo podporujú Hegera ?

02.10.2022

Jednoducho. Dnes mi bol pri jesenných prácach v záhrade pomáhať jeden môj rómsky známy. Mám ho rád, lebo je nielen zabávač. ale aj vyznávač osobitého humoru. Pri robote, naladený na túto nôtu sa ma spýtal, či viem, prečo Rómovia podporujú Hegerovu a Matovičovu vládu. Vedel som, že neuhádnem a tak som sa vzdal. „No to je jasné“ prezradil Róm. [...]

Prečo Rómovia podporujú Hegera ?

02.10.2022

Na túto otázku je jednoduchá odpoveď. Rómovia podporujú vládu prezidenta Hegera, lebo je to konečne ich vláda. MENŠINOVÁ vláda. Vybavili im ju otec a syn Pollákovci. Hegera podporujú aj iné menšiny. Napríklad maďarská. Maďarský poslanec Gyímesi jej robí medzi maďarskou menšinou PR. Otázka je, či pozitívny alebo negatívny. Dala by sa spomenúť aj židovská menšina. [...]

nehoda1

Prokurátor navrhuje pre Dušana Dědečka väzbu, rozhodne súd

05.10.2022 10:00

Dědeček čelí obvineniu z trestného činu všeobecného ohrozenia. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie.

horecký

Komora učiteľov dúfa, že Horecký bude ministrom všetkých zamestnancov v školstve

05.10.2022 09:11

Komora dúfa, že nový šéf rezortu školstva príde na ministerstvo "s kufríkom, v ktorom bude mať víziu" a zakrátko ju predstaví.

Putin

Hotovo. Putin podpísal pripojenie ukrajinských území k Rusku

05.10.2022 08:57, aktualizované: 09:24

Zákony už skôr schválili obe komory ruského parlamentu.

Kallasová

Kallasová: Veľmi prominentní ľudia tlačia na mier na Ukrajine, Putinovi nesmieme ustúpiť

05.10.2022 08:04

Západ musí brať Putinove vyhrážky vážne, vraví estónska premiérka.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 112613x
Priemerná čítanosť článkov: 3312x

Autor blogu

Kategórie