Založ si blog

Ďakujem tým, čo to stihli a čo na to múdro nadviazali

Na článok ktorý tu bol ešte pred hodinou a už nie je, stihli inšpiratívne zareagovať mnohí tradične rozhľadení diskutéri. Ďakujem im za to, že to stihli a že ukázali koľko podobne zmýšľajúcich Slovákov je na Slovensku.

Teším sa, že zo správ z frontu pochopili krutú realitu vojny. Že pochopili pragmatickosť myslenia vojenských veliteľov a to, čo nám hrozí, ak sa aj u nás energetická vojna proti RF zmení na vojnu skutočnú.

Východisko ? Prevencia. Teda nezúčastnenosť, neangažovanosť v blokoch, akým je NATO. Nesmieme dať šancu generálom, ktorí navyše ani nehovoria našou rečou, aby nás použili ako mäso. Či už na fronte alebo v zázemí, ako uzimených hladných civilov v tmavých pivniciach. Nedovoľme, aby z nás urobili objekty sankcií, tobôž potom obete sankcií, ktoré prinesú zisk iným štátom a iným národom.

A ako sa tá prevencia robí ? Nuž jednoducho: hlasovaním v nových parlamentných voľbách. Múdrejším hlasovaním, než bolo vo februári 2020.

Smrť zradcu- smrť zradcom ?

20.02.2024

Nie, nebudem písať o smrti Navaľného. Nechám na mejnstríme, nech sa na ňom odbavuje. Nech za ním ronia krokodílie slzy tí, čo ho školili, platili a využívali až za hrob. Ja mám na mysli iného ruského zradcu. Nespochybniteľného, neideologizovateľného, klasického vojenského zradcu a zbeha Maxima Kuzminova. Maxim Kuzminov bol mladý dôstojník ruských leteckých síl. Mal [...]

Ukrajinci hodnotia porážky na frontoch ako svoje úspechy

19.02.2024

Generálny štáb OS UA hodnotí porážku v boji o Avdejevku ako úspešnú operáciu OS UA. Ukrajincom sa vraj podarilo organizovane opustiť mesto a zachrániť tak tisíce vojakov. Následne sa im vraj podarilo „vyrovnať front“ a zaujať výhodnejšie pozície. Nové pozície OS UA označuje za výhodnejšie aj americký ISW. „Naša“ Pravda o nich tiež píše a [...]

Zelenskij na porážku reaguje vyhrážkami nielen Rusku ale aj USA

18.02.2024

Zúfalstvo banderovcov po porážke pri Avdejevke je nesmierne. Kyjev obvinil USA, že zastavenie finančnej a zbrojnej pomoci Ukrajine je základnou príčinou ústupu OS UA z Avdejevky. Zelenskij sa ústami svojich ľudí dal počuť, že ak Ukrajina definitívne prestane dostávať americkú pomoc, potom Ukrajina preruší strategické spojenectvo s USA. Predstaviteľ delegácie ukrajinského [...]

polícia, NAKA, mimoriadne1, mim1

NAKA v rámci akcie Nájomca 2, zameranej na drogy, zadržala 16 osôb, obvinila 13

21.02.2024 15:35

Vykonaných bolo viac ako 20 domových a iných prehliadok, pri ktorých boli zaistené omamné a psychotropné látky a hotovosť.

Alexej Navaľnyj, pamätník,

Typická technika KGB. Premrznutého Navaľného zabili úderom do srdca, tvrdí aktivista

21.02.2024 15:00

Technika zabitia spočíva v tom, že obeť najskôr na niekoľko hodín vystavia mrazu.

Ecuador Bananas

Odpor k banánom priniesol Putinovi ovocie: Ukrajina nedostane sľubované zbrane

21.02.2024 14:00

Ekvádor sa odvrátil od Kyjeva a Rusi sa nemusia obávať poloprázdnych pultov s banánmi. Juhoamerický štát sa zjavne zľakol odplaty Moskvy až tak, že úplne zmenil názor na presun svojich zbraní sovietskej výroby.

sanitka,

Na východe Holandska sa zrútil rozostavaný most, zahynuli dvaja ľudia

21.02.2024 13:49

Miestne noviny De Stentor uviedli, že robotníci v čase incidentu zdvíhali mostné oblúky.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 410
Celková čítanosť: 1848201x
Priemerná čítanosť článkov: 4508x

Autor blogu

Kategórie