Založ si blog

Lipšic sa Fica „nebojí“.

Lipšic sa Fica nebojí a ťažkú hlavu si z neho nerobí. Na fotke vidíme nervóznu tvár a z pozície hlavy krku a rúk by každý, kto čo len trochu číta reč tela usúdil pravý opak toho, čo Lipšic o sebe tvrdí. Je to jasný sebaobranný postoj. Šerm rukami, trup trochu otiahnutý, učebnicový príklad diskomfortu.

Lipšic sa Fica nebojí. Jeho len trochu znervózňuje jeho nadriadený, pán doktor Žilinka. Ktorý mu neche pomôcť. A tak si Lipšic musí pomôcť sám. Po dvoch početne navštívených mítingoch /Zvolen, Košice/ a po zverejnení prieskumu agentúry Polis, podľa ktorého Smer SSD už vo volebných preferenciách predbehol Hlas SD a Fico by mal v spolupráci s Hlasom a Republikou teoretickú možnosť zostaviť novú vládu, potom čo sa pôvodná Matovičova vládna koalícia rozpadla a inovovaná sa zliepa iba ťažko, sa nám matovičovsko-lipšicovský kriminalizačný tím otriasol v základoch. Doteraz poslušní výkonní práporčíci akosi zneisteli. Stratili istotu v kolenách. Treba im rýchlo a presvedčivo vrátiť sebavedomie a dodať „chuť do ďalšej práce“. Treba ísť na nich čímsi motivačným.

A tak -ako vždy keď je zle, Lipšic využil svoju tajnú zbraň-kontakty na bratislavskú proti-národnú kaviareň a cez svojich a Grendelových ľudí v médiách začal proti-ofenzívu. Najprv poslal do prieskumu bojom pána adjutanta Hamrana. Ten však na tlačovej besede napriek zjavnej náklonnosti médií neoslnil. Skôr naopak. A tak sa veci zase musel musí chopiť Lipšic samotný. Dnešné Lipšicovo vystúpenie v Pravde,-to je asi iba súčasť väčšej šnúry mediálnych prezentácií. V krízových situáciách sme na ne u D.L. zvyknutí. Lipšic má na aranžovanie takejto kampane svojho Grendela. No keď treba, siahne i po vlastných osobných emergency kontaktoch v novinách, internete, tv a rádiu.

Uvidíme, koľko takýchto predstavení jedného herca ešte bude. Koľko smelých Lipšicov s vôbec nie ťažkou hlavou sa ešte v najbližšom čase v médiách objaví. Akokoľvek, držme Lipšicovi palce. Nech sa nebojí. – Veď čo by to bolo za štát, keď by sa jeho špeciálny prokurátor bál a to aj takého prepytujem Fica. Azda aj budúceho premiéra.

– No je tam toho. Lipšic sa ani tak Fica nebojí. On sa ani myši nebojí. A aha,- on má v najhoršom prípade aj „nožík“… Ako ten Kubo, v klasickej vianočnej rozprávke s nezabudnuteľným J.Kronerom, E.Vašaryovou a J.Adamovičom.

Pán Lipšic, len to presviedčanie, že sa Fica nebojíte, trochu trošičku zmiernite. Lebo ak to preženiete, budeme sa musieť o vás báť. Strach, čo len pomyslieť, ako by sme sa o vás báli.

Smrť zradcu- smrť zradcom ?

20.02.2024

Nie, nebudem písať o smrti Navaľného. Nechám na mejnstríme, nech sa na ňom odbavuje. Nech za ním ronia krokodílie slzy tí, čo ho školili, platili a využívali až za hrob. Ja mám na mysli iného ruského zradcu. Nespochybniteľného, neideologizovateľného, klasického vojenského zradcu a zbeha Maxima Kuzminova. Maxim Kuzminov bol mladý dôstojník ruských leteckých síl. Mal [...]

Ukrajinci hodnotia porážky na frontoch ako svoje úspechy

19.02.2024

Generálny štáb OS UA hodnotí porážku v boji o Avdejevku ako úspešnú operáciu OS UA. Ukrajincom sa vraj podarilo organizovane opustiť mesto a zachrániť tak tisíce vojakov. Následne sa im vraj podarilo „vyrovnať front“ a zaujať výhodnejšie pozície. Nové pozície OS UA označuje za výhodnejšie aj americký ISW. „Naša“ Pravda o nich tiež píše a [...]

Zelenskij na porážku reaguje vyhrážkami nielen Rusku ale aj USA

18.02.2024

Zúfalstvo banderovcov po porážke pri Avdejevke je nesmierne. Kyjev obvinil USA, že zastavenie finančnej a zbrojnej pomoci Ukrajine je základnou príčinou ústupu OS UA z Avdejevky. Zelenskij sa ústami svojich ľudí dal počuť, že ak Ukrajina definitívne prestane dostávať americkú pomoc, potom Ukrajina preruší strategické spojenectvo s USA. Predstaviteľ delegácie ukrajinského [...]

Murz, Andrej Morozov,

Donútil ma Solovjov. Ruský poddôstojník a bloger sa zastrelil, zverejnil počty zabitých pri Avdijivke

21.02.2024 16:40

Bol som k tomu donútený politickými prostitútkami na čele s Vladimirom Solovjovom, ktoré boli nasraté a chceli samé stlačiť spúšť, píše v príspevku.

izrael, palestína, hamas

Militanti z Hamasu pri útoku na Izrael podľa krízového centra znásilňovali a mrzačili ženy

21.02.2024 16:07

Vo viacerých prípadoch došlo k znásilneniu pred inými ľuďmi vrátane partnerov, rodiny či priateľov.

polícia, NAKA, mimoriadne1, mim1

NAKA v rámci akcie Nájomca 2, zameranej na drogy, zadržala 16 osôb, obvinila 13

21.02.2024 15:35

Vykonaných bolo viac ako 20 domových a iných prehliadok, pri ktorých boli zaistené omamné a psychotropné látky a hotovosť.

Alexej Navaľnyj, pamätník,

Typická technika KGB. Premrznutého Navaľného zabili úderom do srdca, tvrdí aktivista

21.02.2024 15:00

Technika zabitia spočíva v tom, že obeť najskôr na niekoľko hodín vystavia mrazu.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 410
Celková čítanosť: 1848250x
Priemerná čítanosť článkov: 4508x

Autor blogu

Kategórie