Založ si blog

Lipšic sa Fica „nebojí“.

Lipšic sa Fica nebojí a ťažkú hlavu si z neho nerobí. Na fotke vidíme nervóznu tvár a z pozície hlavy krku a rúk by každý, kto čo len trochu číta reč tela usúdil pravý opak toho, čo Lipšic o sebe tvrdí. Je to jasný sebaobranný postoj. Šerm rukami, trup trochu otiahnutý, učebnicový príklad diskomfortu.

Lipšic sa Fica nebojí. Jeho len trochu znervózňuje jeho nadriadený, pán doktor Žilinka. Ktorý mu neche pomôcť. A tak si Lipšic musí pomôcť sám. Po dvoch početne navštívených mítingoch /Zvolen, Košice/ a po zverejnení prieskumu agentúry Polis, podľa ktorého Smer SSD už vo volebných preferenciách predbehol Hlas SD a Fico by mal v spolupráci s Hlasom a Republikou teoretickú možnosť zostaviť novú vládu, potom čo sa pôvodná Matovičova vládna koalícia rozpadla a inovovaná sa zliepa iba ťažko, sa nám matovičovsko-lipšicovský kriminalizačný tím otriasol v základoch. Doteraz poslušní výkonní práporčíci akosi zneisteli. Stratili istotu v kolenách. Treba im rýchlo a presvedčivo vrátiť sebavedomie a dodať „chuť do ďalšej práce“. Treba ísť na nich čímsi motivačným.

A tak -ako vždy keď je zle, Lipšic využil svoju tajnú zbraň-kontakty na bratislavskú proti-národnú kaviareň a cez svojich a Grendelových ľudí v médiách začal proti-ofenzívu. Najprv poslal do prieskumu bojom pána adjutanta Hamrana. Ten však na tlačovej besede napriek zjavnej náklonnosti médií neoslnil. Skôr naopak. A tak sa veci zase musel musí chopiť Lipšic samotný. Dnešné Lipšicovo vystúpenie v Pravde,-to je asi iba súčasť väčšej šnúry mediálnych prezentácií. V krízových situáciách sme na ne u D.L. zvyknutí. Lipšic má na aranžovanie takejto kampane svojho Grendela. No keď treba, siahne i po vlastných osobných emergency kontaktoch v novinách, internete, tv a rádiu.

Uvidíme, koľko takýchto predstavení jedného herca ešte bude. Koľko smelých Lipšicov s vôbec nie ťažkou hlavou sa ešte v najbližšom čase v médiách objaví. Akokoľvek, držme Lipšicovi palce. Nech sa nebojí. – Veď čo by to bolo za štát, keď by sa jeho špeciálny prokurátor bál a to aj takého prepytujem Fica. Azda aj budúceho premiéra.

– No je tam toho. Lipšic sa ani tak Fica nebojí. On sa ani myši nebojí. A aha,- on má v najhoršom prípade aj „nožík“… Ako ten Kubo, v klasickej vianočnej rozprávke s nezabudnuteľným J.Kronerom, E.Vašaryovou a J.Adamovičom.

Pán Lipšic, len to presviedčanie, že sa Fica nebojíte, trochu trošičku zmiernite. Lebo ak to preženiete, budeme sa musieť o vás báť. Strach, čo len pomyslieť, ako by sme sa o vás báli.

Putin už teraz môže použiť taktické jadrové zbrane

03.10.2022

Rozdiel medzi konšpiráciou a politickou scenáristikou je v tom, že kým autor podáva konšpiráciu ako zaručene pravdivú a jedine možnú, tvorca scenárov budúceho politického vývoja ich ponúka ako pravdepodobné a variantné. Toto, čo tu ponúkam je jeden z možných scenárov. Ako variant k tomu, čo predložil bloger G.Murín. Jeho článok je skvelý, záver neutešený,-no no [...]

Ako vznikol vtip o Rómoch čo podporujú Hegera ?

02.10.2022

Jednoducho. Dnes mi bol pri jesenných prácach v záhrade pomáhať jeden môj rómsky známy. Mám ho rád, lebo je nielen zabávač. ale aj vyznávač osobitého humoru. Pri robote, naladený na túto nôtu sa ma spýtal, či viem, prečo Rómovia podporujú Hegerovu a Matovičovu vládu. Vedel som, že neuhádnem a tak som sa vzdal. „No to je jasné“ prezradil Róm. [...]

Prečo Rómovia podporujú Hegera ?

02.10.2022

Na túto otázku je jednoduchá odpoveď. Rómovia podporujú vládu prezidenta Hegera, lebo je to konečne ich vláda. MENŠINOVÁ vláda. Vybavili im ju otec a syn Pollákovci. Hegera podporujú aj iné menšiny. Napríklad maďarská. Maďarský poslanec Gyímesi jej robí medzi maďarskou menšinou PR. Otázka je, či pozitívny alebo negatívny. Dala by sa spomenúť aj židovská menšina. [...]

Hamran

Hamran chce poslať čo najviac policajtov na srbsko-maďarskú hranicu

05.10.2022 11:32

Policajný prezident potvrdil, že spolu s maďarskou políciou majú v blízkosti štátnych hraníc spoločné operácie.

Ruský okupant / Ruský vojak / Russ /

Šéf ukrajinskej rozviedky: Putinova mobilizácia je darom pre Ukrajinu

05.10.2022 11:10

Podľa Kyryla Budanova sa Kremeľ ocitá v „slepej uličke“ medzi svojimi zlyhaniami a odhodlaním udržať si to, čo na Ukrajine získal.

Ukrajina Rusko vojna uarus

Prieskum: Väčšina Slovákov si želá víťazstvo Ukrajiny. Podpora Ruska klesá

05.10.2022 11:00

Podpora Ruska na Slovensku klesla o viac ako 30 percent.

debata kosice zupani

Košický kraj potrebuje audit a vyriešiť kauzy

05.10.2022 10:30

V Košickom kraji chce byť županom 12 kandidátov.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 112641x
Priemerná čítanosť článkov: 3313x

Autor blogu

Kategórie