Založ si blog

Hamran: Mosím vydržat ! Tréger: pomôžeme vláde vydržať.

To, čo predviedol na poslednej TB pán policajný oný Hamran, to bol ohňostroj policajného ostrovtipu. To bola exkluzívna ukážka objektívnosti a nestrannosti našej dnešnej polície. To bol pádny dôvod na to, aby sa polícia premenovala na Úrad na prenasledovanie opozície. Hamran je prekrásna ilustrácia toho, ako sa dá funkcia zneužívať. Napríklad na nátlak na orgány činné v trestnom konaní. A ako sa dá zneužívať právomoc verejného činiteľa.

Ale nechajme pána Hamrana, -on je taký aký je. Je to momentálne ten najlepší Matovičov človek na tom najlepšom mieste. Iné ma šokuje. Celý deň som čakal zdrvujúcu kritiku pána Hamrana a jeho totálnej podriadenosti vládnucej moci. Od koho ? Nuž od médií, od redaktorov, od komentátorov. Od politológov. No dočkal som sa iba správneho vyjadrenia generálneho prokurátora M.Žilinku. Načo chodia novinári na TB, keď informácie, čo na nich odznejú nevedia kriticky spracovať a zhodnotiť ? Veď na opakovanie Hamranových denunciácií opozičného lídra je tu predsa Hamranov hovorca. Alebo,-že by mal Hamran svojho hovorcu v každom „mienkotvornom“ médiu.

Vláde dnes vzorne poslúžili nielen „nezávislé“ médiá, ale aj pán Tréger. To je ten lysý chlapík, čo je t.č. primátorom L.Hrádku a predsedom ZMOSu. Pán Tréger dnes podal pomocnú ruku vláde pána Matoviča, pardon pána Hegera. Vyjadril pochopenie pre ich súčasné ťažkosti so zabezpečením energií a sľúbil, že mestá a obce urobia všetko, aby šetrením a spolufinancovaním škôd, ktoré vyvolala súčasná neschopná vláda, pánom z vládnej koalície pomohli. Počúvajúc servilné vyjadrenia pána Trégera som si pomyslel, že by sa mal volať TRÓGER, teda nosič aktovky pána veľkomožného Igiho Matoviča. Kebyže len aktovky,- tento liptovský tróger by mohol na chrbte nosiť samotného Matoviča.

Mosíme vláde pomáhať. Mosíme šetrit. Mosíme si utáhnut opásky. Na Záhorí, pri Trnave, ale aj na Liptove a iste aj na Šariši. Pán veľkomožný Igi za tie drahé a napriek tomu nedostatkové energie nemôže. To oni,-to tí v Bruseli mu nakázali, aby všade roztrúbil, že za všetko zlé, čo nás v zime bude čakať, môže Putin. On bude zodpovedný za tmavé ulice, za neodhrnuté cesty, za zastavené výrobne a prevádzky v mestách a dedinách. To nie naša vláda a Brusel,-to óóón ten zlý Putin. Kvôli nemu budeme mrznúť. Putin síce ponúkal ešte pred dvoma mesiacmi lacný plyn a ropu a ponúkal jej dosť a dosť -na celé roky, nielen na zimu. – Ibaže on chcel, aby sme mu za to všetko PLATILI ! Predstavte si, tú drzosť. Chcel za svoj plyn a ropu peniaze, dokonca ruble ! A či on nevie, že sme proti tomu prijali múdre sankcie ? Drzáň jeden, ten Putin. Nechce dodávať energie zadarmo, nechce dodržiavať naše nádherné bruselské sankcie, ktoré sme proti nemu na čele s Uršulou von der Layen prijali.

Naša vláda na rozdiel od Putina ale vie, čo prikázal Brusel. A že bruselské sankcie sú pre nás príkazom Božím. My ich budeme dodržiavať. Budeme sedieť v chlade, tme a možno o hlade,-lebo tak to prikázal Brusel. Tak to prikázal Matovič a Heger. Lebo tak je to správne. Tak to mám byť. A pán Tréger s ostatnými starostami dohliadne , aby to tak v každej dedine a meste aj bolo. Aby sa všade šetrilo. Aby sa nikde nekúrilo a nesvietilo. Aby bol na tmavých uliciach pokoj. Žiadne revoltovanie proti vláde. Ešteže čo.

Pár kuvikov bude síce tu a tam kuvikať, že je psou povinnosťou vlády zabezpečiť čo najlacnejšie energie a v maximálnom množstve. Pár psov bude síce zavíjať, že je psou povinnosťou vlády viesť takú zahraničnú a bezpečnostnú politiku, aby sme tie energie mohli dovážať odtiaľ kde ich je dosť a za primeranú cenu. – Ale na to my nič nedáme. To si nebudeme všímať. My spolu s pánom Trégerom BUDEME POMÁHAŤ VLÁDE. Čo cudzím slovom znamená, budeme s vládou KOLABOROVAŤ.

Mosíme vydržat a porádne s vládú kolaboruat ! A basta.

Putin už teraz môže použiť taktické jadrové zbrane

03.10.2022

Rozdiel medzi konšpiráciou a politickou scenáristikou je v tom, že kým autor podáva konšpiráciu ako zaručene pravdivú a jedine možnú, tvorca scenárov budúceho politického vývoja ich ponúka ako pravdepodobné a variantné. Toto, čo tu ponúkam je jeden z možných scenárov. Ako variant k tomu, čo predložil bloger G.Murín. Jeho článok je skvelý, záver neutešený,-no no [...]

Ako vznikol vtip o Rómoch čo podporujú Hegera ?

02.10.2022

Jednoducho. Dnes mi bol pri jesenných prácach v záhrade pomáhať jeden môj rómsky známy. Mám ho rád, lebo je nielen zabávač. ale aj vyznávač osobitého humoru. Pri robote, naladený na túto nôtu sa ma spýtal, či viem, prečo Rómovia podporujú Hegerovu a Matovičovu vládu. Vedel som, že neuhádnem a tak som sa vzdal. „No to je jasné“ prezradil Róm. [...]

Prečo Rómovia podporujú Hegera ?

02.10.2022

Na túto otázku je jednoduchá odpoveď. Rómovia podporujú vládu prezidenta Hegera, lebo je to konečne ich vláda. MENŠINOVÁ vláda. Vybavili im ju otec a syn Pollákovci. Hegera podporujú aj iné menšiny. Napríklad maďarská. Maďarský poslanec Gyímesi jej robí medzi maďarskou menšinou PR. Otázka je, či pozitívny alebo negatívny. Dala by sa spomenúť aj židovská menšina. [...]

horecký

Komora učiteľov dúfa, že Horecký bude ministrom všetkých zamestnancov v školstve

05.10.2022 09:11

Komora dúfa, že nový šéf rezortu školstva príde na ministerstvo "s kufríkom, v ktorom bude mať víziu" a zakrátko ju predstaví.

Putin

Hotovo. Putin podpísal pripojenie ukrajinských území k Rusku

05.10.2022 08:57, aktualizované: 09:24

Zákony už skôr schválili obe komory ruského parlamentu.

Kallasová

Kallasová: Veľmi prominentní ľudia tlačia na mier na Ukrajine, Putinovi nesmieme ustúpiť

05.10.2022 08:04

Západ musí brať Putinove vyhrážky vážne, vraví estónska premiérka.

Ľubica Balgová, Sliač, primátorka

Sliačsku primátorku „vytočili“ vyjadrenia ministra Naďa. Odkazuje mu, aby si doštudoval zákony

05.10.2022 07:00

Referendum o základni amerických vojakov v Sliači vyvoláva vášne.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 112611x
Priemerná čítanosť článkov: 3312x

Autor blogu

Kategórie