Založ si blog

Hamran: Mosím vydržat ! Tréger: pomôžeme vláde vydržať.

To, čo predviedol na poslednej TB pán policajný oný Hamran, to bol ohňostroj policajného ostrovtipu. To bola exkluzívna ukážka objektívnosti a nestrannosti našej dnešnej polície. To bol pádny dôvod na to, aby sa polícia premenovala na Úrad na prenasledovanie opozície. Hamran je prekrásna ilustrácia toho, ako sa dá funkcia zneužívať. Napríklad na nátlak na orgány činné v trestnom konaní. A ako sa dá zneužívať právomoc verejného činiteľa.

Ale nechajme pána Hamrana, -on je taký aký je. Je to momentálne ten najlepší Matovičov človek na tom najlepšom mieste. Iné ma šokuje. Celý deň som čakal zdrvujúcu kritiku pána Hamrana a jeho totálnej podriadenosti vládnucej moci. Od koho ? Nuž od médií, od redaktorov, od komentátorov. Od politológov. No dočkal som sa iba správneho vyjadrenia generálneho prokurátora M.Žilinku. Načo chodia novinári na TB, keď informácie, čo na nich odznejú nevedia kriticky spracovať a zhodnotiť ? Veď na opakovanie Hamranových denunciácií opozičného lídra je tu predsa Hamranov hovorca. Alebo,-že by mal Hamran svojho hovorcu v každom „mienkotvornom“ médiu.

Vláde dnes vzorne poslúžili nielen „nezávislé“ médiá, ale aj pán Tréger. To je ten lysý chlapík, čo je t.č. primátorom L.Hrádku a predsedom ZMOSu. Pán Tréger dnes podal pomocnú ruku vláde pána Matoviča, pardon pána Hegera. Vyjadril pochopenie pre ich súčasné ťažkosti so zabezpečením energií a sľúbil, že mestá a obce urobia všetko, aby šetrením a spolufinancovaním škôd, ktoré vyvolala súčasná neschopná vláda, pánom z vládnej koalície pomohli. Počúvajúc servilné vyjadrenia pána Trégera som si pomyslel, že by sa mal volať TRÓGER, teda nosič aktovky pána veľkomožného Igiho Matoviča. Kebyže len aktovky,- tento liptovský tróger by mohol na chrbte nosiť samotného Matoviča.

Mosíme vláde pomáhať. Mosíme šetrit. Mosíme si utáhnut opásky. Na Záhorí, pri Trnave, ale aj na Liptove a iste aj na Šariši. Pán veľkomožný Igi za tie drahé a napriek tomu nedostatkové energie nemôže. To oni,-to tí v Bruseli mu nakázali, aby všade roztrúbil, že za všetko zlé, čo nás v zime bude čakať, môže Putin. On bude zodpovedný za tmavé ulice, za neodhrnuté cesty, za zastavené výrobne a prevádzky v mestách a dedinách. To nie naša vláda a Brusel,-to óóón ten zlý Putin. Kvôli nemu budeme mrznúť. Putin síce ponúkal ešte pred dvoma mesiacmi lacný plyn a ropu a ponúkal jej dosť a dosť -na celé roky, nielen na zimu. – Ibaže on chcel, aby sme mu za to všetko PLATILI ! Predstavte si, tú drzosť. Chcel za svoj plyn a ropu peniaze, dokonca ruble ! A či on nevie, že sme proti tomu prijali múdre sankcie ? Drzáň jeden, ten Putin. Nechce dodávať energie zadarmo, nechce dodržiavať naše nádherné bruselské sankcie, ktoré sme proti nemu na čele s Uršulou von der Layen prijali.

Naša vláda na rozdiel od Putina ale vie, čo prikázal Brusel. A že bruselské sankcie sú pre nás príkazom Božím. My ich budeme dodržiavať. Budeme sedieť v chlade, tme a možno o hlade,-lebo tak to prikázal Brusel. Tak to prikázal Matovič a Heger. Lebo tak je to správne. Tak to mám byť. A pán Tréger s ostatnými starostami dohliadne , aby to tak v každej dedine a meste aj bolo. Aby sa všade šetrilo. Aby sa nikde nekúrilo a nesvietilo. Aby bol na tmavých uliciach pokoj. Žiadne revoltovanie proti vláde. Ešteže čo.

Pár kuvikov bude síce tu a tam kuvikať, že je psou povinnosťou vlády zabezpečiť čo najlacnejšie energie a v maximálnom množstve. Pár psov bude síce zavíjať, že je psou povinnosťou vlády viesť takú zahraničnú a bezpečnostnú politiku, aby sme tie energie mohli dovážať odtiaľ kde ich je dosť a za primeranú cenu. – Ale na to my nič nedáme. To si nebudeme všímať. My spolu s pánom Trégerom BUDEME POMÁHAŤ VLÁDE. Čo cudzím slovom znamená, budeme s vládou KOLABOROVAŤ.

Mosíme vydržat a porádne s vládú kolaboruat ! A basta.

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

adam puškár, daniel tupý

Adam Puškár z kauzy vraždy študenta Daniela Tupého zostáva vo väzbe

02.10.2023 11:53

Súd rozhodoval o ďalšom trvaní väzby po tom, ako bola na Puškára podaná obžaloba pre trestný čin vraždy spolupáchateľstvom.

vojna na Ukrajine, ukrajinský tankista

Ukrajinský tankista volal do Ruska kvôli oprave ukoristeného tanku. Sadli im na lep

02.10.2023 11:50

Ukrajinský tankista telefonoval kvôli pokazenému ukoristenému ruskému tanku na technickú podporu do ruskej fabriky.

fico, pellegrini

Politológ Koziak: Koalícia so Smerom by pochovala Pellegriniho Hlas

02.10.2023 11:31

Väčšina predsedníctva Hlasu preferuje koalíciu práve so stranou Roberta Fica.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418082x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie