Fico by bol znovu premiérom !

Podľa najnovšieho prieskumu agentúry Polis by po voľbách zostavoval vládu opäť Robert Fico a jeho Smer Slovenská sociálna demokracia. Podľa prieskumu by mal 34 poslancov. Ak by sa Hlas SD priznal k svojej ľavicovosti a pridal k tomu svojich 30 poslancov a pro-národná Republika prispela svojimi 13 mandátmi, – bola by tu znovu sociálne a národne orientovaná väčšinová koalícia so 77 kreslami v NRSR. A ak by sa Tarabov Život spojil s Dankovou SNS, bola by to už stabilná vládna väčšina. Možno aj ústavná…

Ficovi sa podarilo svojimi petično-referendovými aktivitami a proti-vládnymi mítingami s účasťou tisícov nespokojných Slovákov prebudiť z apatie väčšinu voličstva. Novinári sa aj v SR zoširoka venovali plnému Václaváku, kde sa na protivládnej a údajne aj pro-ruskej demonštrácii zišlo 70 tisíc ĺudí. Takme úplne negovali početné demonštrácie Smerákov /podobne politicky orientované/, ktoré sa v tom čase odohrali u nás na Slovensku. A pritom zhromaždiť okolo 70 tisíc ľudí v jeden a pol miliónovom veľkomeste ako Praha je možno ľahšie, ako vyburcovať 20 tisíc ľudí v predsa len provinčných štvrťmiliónových Košiciach či 2-3 tisícky ľudí v okresnom 30 tisícovom Zvolene.

Smeru sa mítingovanie a prechod k priamemu styku so svojimi voličmi vyplatili. A vďaka tomu predbehli Smeráci Hlas o štyri poslanecké kreslá. Hlas SD zostáva na pozícii „miláčika médií“. Do petície za referendum sa takmer nezapojil, mítingy organizovať proti vláde sa mu nechce. Zato pre pro-západných prevažne liberálnych novinárov sú Hlasisti hlavnými opozičnými hviezdami. Médiám neprekáža, že Hlas SD nie je opozičná parlamentná strana a že jeho poslanci pôsobia v NRSR iba ako „nezaradení“. Kaviarenskí žurnalisti cukríčkového Peťka a jeho skupinku neustále považujú za hovorcov opozície. Dávajú im priestor takmer v každej diskusnej relácii RTVS /naposledy dnes na obed/, ale aj v iných euro-atlanticky orientovaných a samozrejme skrz-naskrz liberálnych médiách. Napriek takejto v prospech opozičnej strany nevídanej mediálnej podpore záujem slovenských občanov-voličov o Pellegriniho a spol. klesá. A záujem o Fica a Smer -napriek ignorácii rádií, televízií, internetu a novín rastie. Fico a spol si našli priamy a efektívnejší spôsob komunikácie so Slovákmi. Zoči-voči, na mítiongoch, pri zbere petičných podpisov, pri oslavách, akým bola aj oslava SNP vo Zvolene…

Páni novinári – budíček ! Zobuďte sa, včerajší prieskum Polisu ukázal, že sa na Slovensku čosi zmenilo. Slováci si uvedomili svoj omyl z 2020 a vracajú sa k osvedčenej národne cítiacej ľavici. Ignorovaním Fica a Smeru sa milí žurnalisti síce zavďačíte svojim chlebodarcom,- ale slovenskému národu sa len ďalej vzdialite. Vaša sledovanosť ešte viac poklesne. Nemyslite si, že negovaním pravdy o Slovákoch a ich politických postojoch niečo zmeníte. – Nie nezmeníte. Voči národu sa večne ísť nedá. Je to ako hnať vodu do kopca. Chvíľu to možno trochu ide,-ale potom sa všetko vráti do svojich pôvodných prirodzených koľají.

Dokonca s takou silou, že spätný prúd vody môže zmiesť zo sebou aj tých, čo sa snažili manipulovať, prekrúcať a zatajovať. Na schopnosť plávať by som sa veľmi nespoliehal. Prívalové politické vlny sú silnejšie, než akékoľvek fintičky mediálnych eskamotérov.

Nad Konstantinovkou veje RUSKÁ ZÁSTAVA. Ruská je už aj donecká dedina Prijut

12.06.2026

Vojaci 1194 pluku 4.brigády Južnej skupiny ruských vojsk prevzali kontrolu nad centrom kedysi 80-tis. mesta Konstantinovka. O to mesto sa zvádzali boje vyše roka. Zástavu vztýčili ruskí vojaci na schodoch Chrámu svätého Obetovania, ktorý sa nachádza v strede mesta. Ceremoniál bol snímaný dronmi a vysielaný do Moskvy a na internet. Obsadenie Konstantinovky bolo venované Dňu [...]

Americkí generáli: Ukrajina vyhráva-frontová realita: Rusi sú pár hodín k OVLÁDNUTIU KONSTANTINOVKY, sú v Starom Karavane 6 km od SLAVJANSKA a v 2 ďal.obciach

11.06.2026

Čím horšie sú ukrajinské vyhliadky na fronte, tým aktívnejšia je ukrajinská propaganda. Rusi z troch strán útočia na centrum /kedysi/ 80 tisícovej Konstantinovky. Dvom útočným prúdom OS RF chýba iba pár sto metrov, aby sa v centre mesta spojili a ten zvyšok, čo je ešte v rukách banderovcov, rozdelili napoly. Poznámka pre trolov, ktorí chcú vedieť, odkiaľ mám tieto [...]

„Ukrajina zatlačila Rusov do kúta“. Blúznenie okolo bojovej AI a Palantiru. REALITA: Rusi dobyli Chimik a postupujú na Slavjansk…

09.06.2026

České internetové noviny /je jedno ktoré, všetky sú rovnaké/ píšu. že Ukrajina zatlačila Rusov do kúta a von sa dostanú iba ak zničia Rusko. Hlúposť ako Hradčany. Realita je iná. Rusi včera dobyli dôležitú obec Chimik pri Gorlivke a otvorili si tak cestu na Slavjansk a Kramatorsk z ďalšieho smeru. Celkove včera ozbrojené sily Ruska z boja vyradili 1445 vojakov OS UA. [...]

autobus nehoda

V Sobranciach došlo k nehode autobusu a dvoch vozidiel

13.06.2026 22:00

Pri dopravnej nehode sa zranili tri osoby.

laboratórium, vedci, vedkyňa, žena, pokus, chémia, skúmavka

Šéfka tajných služieb Gabbardová: USA financovali 120 biologických laboratórií v 30 krajinách, vrátane Ukrajiny

13.06.2026 21:00

Spojené štáty dlhodobo financovali biolaboratória v desiatkach krajín sveta, uviedla šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová.

Gay, gej homosexuáli, LGBTI, dúhový pochod,

Rakúsko vo farbách dúhy: Viedeň zažila najväčší pochod za práva LGBT+ v histórii

13.06.2026 20:17

320-tisíc ľudí sa dnes podľa organizátorov vo Viedni zúčastnilo na pochode na podporu LGBT+ komunity.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 686
Celková čítanosť: 3003016x
Priemerná čítanosť článkov: 4378x

Autor blogu

Kategórie