Založ si blog

Američania vyvíjajú plne ekologický elektrický tank !

KEĎ UŽ ZABÍJAŤ – TAK EKOLOGICKY !

Grinpisákom sa nepáči, že Rusi ostreľujú raketami sami seba v atómovej elektrárni. A že im voľne horí plyn na ich vlastnom ruskom území. Oboje považujú za nezodpovedné a voči životnému prostrediu Zeme za veľmi nebezpečné. Jednoducho hnus a fuj !

Grinpisákov na druhej strane iste poteší, že americkí vedci /veď kto iný, -vedci sú iba v USA-inde im len kradnú vynálezy a kopírujú ich/ vyvinuli čosi nevídané. Čosi, čo vyrieši ekológiu vojny. Čosi, čo prinesie ľuďom na frontoch čistý vzduch. Americkí vedci vyvinuli vysoko ekologický tank na elektrický pohon ! V priebehu bojovej činnosti nebude produkovať žiadne motorové splodiny. Navyše nebude otravovať pechotu, čo pôjde za ním takmer žiadnym hlukom. Americký tank na elektrický pohon /AKU-TANK/ je humánny aj k nepriateľovi. Nebude mu trhať uši revom svojich motorov – pravda až na ten občasný výstrel z palubného kanóna či guľometu…A tak sa vďaka eko-tanku budú nepriatelia do amerického zajatia dostávať svieži a psychicky nepoškodení.

Americká vojenská humanita však ide ešte ďalej. Lietadlá na baterky /drony/ boli prvé lastovičky. Americké lietadlové lode sa už tiež dlhší čas správajú k moriam veľmi priateľsky. Recyklujú vlastné sračky na pitnú a úžitkovú vodu. Americké rakety, ktoré sú vo vývoji budú poháňané iba bioplynom. Napríklad od kráv z amerického Stredozápadu…

Vrcholom všetkého tohto snaženia má byť ekologicky čistá nukleárna zbraň. Jej účinky budú veľmi selektívne. Vďaka vysoko sofistikovaným riešeniam táto eko-atómová bomba zničí iba zbraňové systémy a živú silu nepriateľa, ktorý sa nespráva na Zemi ekologicky. Napríklad konzumuje mäso, budovy nemá certikované podľa najnovších eko-noriem a jeho zbrane boli vyrobené na báze fosílnych palív. Prípadne sa na ich výrobe sa podieľali aj deti. Trebárs tým, že si v škole na výkresy maľovali kadejaké tanky, meče a kanóny.

Vojny budúcnosti, vedené americkými zbraňami, budú jednoducho vysoko ekologické. Ľudia vďaka nim budú umierať akosi ľahšie, radostnejšie. Bude ich do poslednej chvíle tešiť, že tí, čo prežijú, budú sa správať k našej matke Zemi zodpovedne a z láskou. A že zdroje z ich vlasti, budú po dobytí Američanmi slúžiť výhradne na environmentálne vyspelý americký „way of life“.

/Pre menej chápavých US.trolov: ide samozrejme o fikciu/.

Najúčinnejšie ruské zbrane na Donbase

05.12.2023

Kruté zimné pomery pribrzdili rýchlejšiu aktivitu pozemných vojsk na Donbase a v Novorusku. Ukrajinci a Rusi sa obmedzujú skôr na vzájomné útoky bezpilotnými dronmi. Pokojnejšiu situáciu využívajú analytici na Západe i na Východe na bilanciu tohtoročných bojov. Americkí experti /napr. prostredníctvom Washington Post/ rozoberajú príčiny neúspech tohtoročnej tzv. [...]

Ficovci plnia program, s ktorým vyhrali voľby -tak o čo ide opozícii ?

04.12.2023

Popredný komentátor denníka Sme Peter Tkačenko v jednom z dialógov s iným proti-slovenským mudrlantom Arpádom Soltészom upozornil na paradox, ktorý vo svojej práci pravicoví novinári zažívajú. V honbe za čímsi, čím by Ficovej vláde narobili zle siahajú po otrepanej matovičovskej finte vykrikovať po pár dňoch od nástupu novej vlády ako táto vláda oklamala svojich [...]

Marčekova strana požaduje vystúpenie SR z NATO a EU

04.12.2023

Známy organizátor manifestácií a demonštrácií a bývalý poslanec NRSR Peter Marček zakladá novú politickú stranu. Strana má zatiaľ názov „ZJEDNOTENÍ SLOVANIA“. Aktivisti okolo Marčeka zbierajú kvôli registrácii na MV SR podpisy občanov už cca 7 mesiacov. Z potrebných 10 000 podpisov údajne doposiaľ majú 7-8 tisíc. Jadrom programu novej strany je požiadavka [...]

Václav Klaus

Klaus: Ja si tú injekciu určite nedám. Exprezident opisuje priebeh covidu

06.12.2023 15:19

Bývalý český prezident Václav Klaus sa zotavuje z ťažkého priebehu ochorenia COVID-19.

Kim Čong-un, KĽDR, Severná Kórea

Diktátor Kim prosí ženy, aby rodili viac detí. Pri prejave sa rozplakal

06.12.2023 14:45

Diktátor Kim Čong-un sa počas prejavu k ženám rozplakal. Prosil ich aby mu pomohli s nízkou pôrodnosťou jeho krajiny a zastavili jej pokles.

EK, Európska komisia, Brusel, EÚ

Neziskovky sa chcú pre kroky vlády obrátiť na eurokomisiu. Spisujú petíciu za zachovanie ÚŠP

06.12.2023 14:29

Petíciu za zachovanie špeciálnej prokuratúry podpísal ako prvý symbolicky otec zavraždeného Jána Kuciaka.

cvičenie

Švédsko, čakajúce na vstup do NATO, podpísalo obrannú dohodu s USA

06.12.2023 14:10

Švédsko a Spojené štáty podpísali v utorok obrannú dohodu, ktorá umožní USA prístup na všetky vojenské základne v tejto škandinávskej krajine.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 351
Celková čítanosť: 1633144x
Priemerná čítanosť článkov: 4653x

Autor blogu

Kategórie