Založ si blog

Páni sionisti, dnes ste to s tým podvádzaním „trochu“ prehnali

Tunajší sionistický troll aj dnes publikuje na tomto blogovisku jeden zo svojich stupídnych materiálov. Nič proti tomu, ľudia si zarábajú na živobytie všelijako, -aj prostredníctvom istej orientálnej ambasády. Nemám nič proti tomu, aby tak robili aj naďalej-lebo jednostranné sionistické texty sú celkom zábavné a ich propagandistický účinok je kontraproduktívny.

Čo ma dnes ale mimoriadne zaujalo, to je podpora, akej sa sionistickej kampani dostáva z pozadia tohto portálu. Konkrétne od toho, kto má na starosti počítadlo čítanosti. Tento „ktosi“ v posledných dňoch sústavne manipuluje s počítadlom tak, aby sionistické články mali vysokú čítanosť a iné články, ktoré sú voči zločinnej vojne Izraela proti palestínskemu ľudu kritické, naopak. Manipulátori im DOKÁZATEĽNE počítadlo pribrzďujú alebo úplne zablokujú.

No dobre, aj s takouto manipuláciou by sa dalo zmieriť. Koniec koncov nie je v posledných 2 rokoch neobvyklá. Vyskytli sa podľa mojej evidencie minimálne 4 podobné prípady. Nikdy ale neboli motivované politicky. /Skôr išlo o grafomanov…/. Prípad sionistického trolovania je prvý tohto druhu.

Páni manipulátori, keď už teda musíte trolovať za Izrael, robte to aspoň uveriteľne, realisticky, nie tak do očí bijúcim nahlúplym spôsobom. Príkladom je dnešná sionistická trolovačka, ktorá tu bola publikovaná okolo 13.00 hod. Robím istý prieskum blogovania a tak som si nemohol nevšimnúť, ako raketovo, priam zázračne pár sekúnd po zverejnení tohto „blogu“ rástla jej čítanosť. Za pár minút presiahla číslo 2000 a presiahla tak asi aj celkovú návštevnosť tohto portálu za daný čas.

Páni izraelskí propagandisti, prečo to robíte takto okato, takto amatérsky ? Majte aspoň trochu chochmesu . Švindlujte, manipulujte trochu sofistikovanejšie. Lebo výsledok vašej práce nielenže nie je kóšer, ale smrdí na míle ďaleko ako dajaká obetná mrcina z oltára starého Abraháma.

Smrť zradcu- smrť zradcom ?

20.02.2024

Nie, nebudem písať o smrti Navaľného. Nechám na mejnstríme, nech sa na ňom odbavuje. Nech za ním ronia krokodílie slzy tí, čo ho školili, platili a využívali až za hrob. Ja mám na mysli iného ruského zradcu. Nespochybniteľného, neideologizovateľného, klasického vojenského zradcu a zbeha Maxima Kuzminova. Maxim Kuzminov bol mladý dôstojník ruských leteckých síl. Mal [...]

Ukrajinci hodnotia porážky na frontoch ako svoje úspechy

19.02.2024

Generálny štáb OS UA hodnotí porážku v boji o Avdejevku ako úspešnú operáciu OS UA. Ukrajincom sa vraj podarilo organizovane opustiť mesto a zachrániť tak tisíce vojakov. Následne sa im vraj podarilo „vyrovnať front“ a zaujať výhodnejšie pozície. Nové pozície OS UA označuje za výhodnejšie aj americký ISW. „Naša“ Pravda o nich tiež píše a [...]

Zelenskij na porážku reaguje vyhrážkami nielen Rusku ale aj USA

18.02.2024

Zúfalstvo banderovcov po porážke pri Avdejevke je nesmierne. Kyjev obvinil USA, že zastavenie finančnej a zbrojnej pomoci Ukrajine je základnou príčinou ústupu OS UA z Avdejevky. Zelenskij sa ústami svojich ľudí dal počuť, že ak Ukrajina definitívne prestane dostávať americkú pomoc, potom Ukrajina preruší strategické spojenectvo s USA. Predstaviteľ delegácie ukrajinského [...]

Murz, Andrej Morozov,

Donútil ma Solovjov. Ruský poddôstojník a bloger sa zastrelil, zverejnil počty zabitých pri Avdijivke

21.02.2024 16:40

Bol som k tomu donútený politickými prostitútkami na čele s Vladimirom Solovjovom, ktoré boli nasraté a chceli samé stlačiť spúšť, píše v príspevku.

izrael, palestína, hamas

Militanti z Hamasu pri útoku na Izrael podľa krízového centra znásilňovali a mrzačili ženy

21.02.2024 16:07

Vo viacerých prípadoch došlo k znásilneniu pred inými ľuďmi vrátane partnerov, rodiny či priateľov.

polícia, NAKA, mimoriadne1, mim1

NAKA v rámci akcie Nájomca 2, zameranej na drogy, zadržala 16 osôb, obvinila 13

21.02.2024 15:35

Vykonaných bolo viac ako 20 domových a iných prehliadok, pri ktorých boli zaistené omamné a psychotropné látky a hotovosť.

Alexej Navaľnyj, pamätník,

Typická technika KGB. Premrznutého Navaľného zabili úderom do srdca, tvrdí aktivista

21.02.2024 15:00

Technika zabitia spočíva v tom, že obeť najskôr na niekoľko hodín vystavia mrazu.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 410
Celková čítanosť: 1848237x
Priemerná čítanosť článkov: 4508x

Autor blogu

Kategórie