Založ si blog

A just je Bachmut ukrajinský-a just a just a just !

Rusi tvrdia, že Arťomovsk /Bachmut/ dobyli. – A just to nie je pravda !

Medzinárodní vojenský pozorovatelia tvrdia, že Arťomovsk/Bachmut/ je už ruský. – A just to nie je pravda !

Zelenskij povedal, že Bachmut už nie je v ukrajinských rukách. – A just to nie je pravda ! Prečo ? Lebo Zelenského hovorca vzápätí poprel to, čo Zelenskij sám verejne pred novinármi povedal. A just to nie je pravda. A just a just a just !

A just a just a just. Pre mnohých novinárov z Pravdy to o tom dobytí Bachmutu Rusmi nie je pravda. Pre redakčných politických komentátorov je to ruská propaganda. Pre policajných a vojenských bojovníkov s „ruskými dezinformáciami“ je to hoax. Tvrdiť, že Arťomovsk /Bachmut/ je obsadený OS RF je hoax. A ešte raz hoax. Je to prejav hybridnej vojny, čo Putin vedie proti SR, aby si získal úbohých sugestibilných, prevažne starých a nevzdelaných občanov SR. – Veriť tomu, že Bachmut padol, je na obvinenie z trestného činu podpory vojny !!!

Nuž a pre našich skalných trolov, čo sa živia „diskusnými“ príspevkami hejtujúcimi vrchnosťou označených blogerov Bachmut bol, je a navždy zostane nedobytý. Prečo ? Pretože banderovský hetman Zelenskij tak povedal. Povedal, že Bachmut navždy zostane v ukrajinských srdciach. A to je skoro to isté, akoby bol Bachmut naďalej ukrajinský aj na exaktných štábnych vojenských mapách.

Takže, netešte sa rusofilovia ! Bachmut je just aj tak v ukrajinskej moci. A just, a just a just !!!

Izrael nezostrelil ani jednu zo 7 iránskych hyperzvukových rakiet „Fattah“

14.04.2024

Izraelská Železná kopula nie je spôsobilá likvidovať najnovšie hyperzvukové iránske rakety „Fattah“. Toto je hlavný vojenskostrategický výsledok konfliktu Izrael-Irán, ktorý nezačal dnes v noci /ako to uvádzajú naši nasprostastí opoziční politici a novinári/ ale pred dvoma týždňami. Vtedy Izrael zničil iránsky konzulát v sýrskom Damasku a zavraždil 12 [...]

Ukrajinci sa hádajú, či je ešte Rabotino ich alebo už ruské

10.04.2024

Na ukrajinských frontoch nič nové: ľudia tam umierajú, útoky striedajú protiútoky, posuny striedajú ústupy a naopak. Zmeny v prospech OS RF sú ale nie je to nič pre netrpezlivých. Hlavným bojiskom je momentálne stále Časov Jar. Rusi tu používajú taktiku čistenia opevnení pomocou kĺzavých bômb a solncepjokov /salvových raketometov/. Po nich nastupujú do šturmu malé [...]

Časov Jar či Charkov ? Čo skôr, či oboje naraz ?

07.04.2024

Veľká časť čitateľov blogov na blogovisku Pravdy iste od včera večera sedela pri televízoroch a počítačoch a sledovala prezidentské voľby. V SR sa diali na naše pomery veľké veci – ktoré pre mnohých z nás dobre dopadli. Dianie na Slovensku bolo dôležité, no vývoj okolo nás sa nezastavil. Predovšetkým – nezastavila sa vojna, ktorá sa odohráva na Ukrajine. [...]

Navaľná

Julija Navaľná prevzala nemeckú Cenu za slobodu médií

19.04.2024 21:51

Manželia Navaľní dostali toto ocenenie "za odvahu prejavenú v hnutí odporu a za odvážny a nenásilný boj proti brutálnej diktatúre v Rusku"

súd, manhattan

Pred súdom na Manhattane, kde prebieha proces s Trumpom, sa zapálil muž

19.04.2024 20:37, aktualizované: 22:18

Polícia neskôr oznámila jeho totožnosť. Jeho čin mohol byť motivovaný konšpiračnými teóriami.

Azerbajdžan / Vojak /

Arménsko súhlasilo s vrátením štyroch okupovaných dedín Azerbajdžanu

19.04.2024 20:07

Dohoda sa zrodila na stretnutí, ktoré viedli podpredsedovia vlád oboch krajín.

šimkovičová

Šimkovičová kritizuje slovenské umenie na Bienále v Benátkach: Nerobte hanbu kultúre už aj v zahraničí

19.04.2024 19:30

Ide o reakciu na prítomnosť bývalej ministerky kultúry Silvie Hroncovej na Bienále v Benátkach. Súčasťou vernisáže bol aj protest zástupcov kultúrnej obce.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 454
Celková čítanosť: 1998881x
Priemerná čítanosť článkov: 4403x

Autor blogu

Kategórie