Založ si blog

A just je Bachmut ukrajinský-a just a just a just !

Rusi tvrdia, že Arťomovsk /Bachmut/ dobyli. – A just to nie je pravda !

Medzinárodní vojenský pozorovatelia tvrdia, že Arťomovsk/Bachmut/ je už ruský. – A just to nie je pravda !

Zelenskij povedal, že Bachmut už nie je v ukrajinských rukách. – A just to nie je pravda ! Prečo ? Lebo Zelenského hovorca vzápätí poprel to, čo Zelenskij sám verejne pred novinármi povedal. A just to nie je pravda. A just a just a just !

A just a just a just. Pre mnohých novinárov z Pravdy to o tom dobytí Bachmutu Rusmi nie je pravda. Pre redakčných politických komentátorov je to ruská propaganda. Pre policajných a vojenských bojovníkov s „ruskými dezinformáciami“ je to hoax. Tvrdiť, že Arťomovsk /Bachmut/ je obsadený OS RF je hoax. A ešte raz hoax. Je to prejav hybridnej vojny, čo Putin vedie proti SR, aby si získal úbohých sugestibilných, prevažne starých a nevzdelaných občanov SR. – Veriť tomu, že Bachmut padol, je na obvinenie z trestného činu podpory vojny !!!

Nuž a pre našich skalných trolov, čo sa živia „diskusnými“ príspevkami hejtujúcimi vrchnosťou označených blogerov Bachmut bol, je a navždy zostane nedobytý. Prečo ? Pretože banderovský hetman Zelenskij tak povedal. Povedal, že Bachmut navždy zostane v ukrajinských srdciach. A to je skoro to isté, akoby bol Bachmut naďalej ukrajinský aj na exaktných štábnych vojenských mapách.

Takže, netešte sa rusofilovia ! Bachmut je just aj tak v ukrajinskej moci. A just, a just a just !!!

Biden a Su-25 na zemi: čo sa do našich novín nezmestilo

01.06.2023

Naše médiá obšírne komentujú dianie na ukrajinskom fronte. Hovoria napr. o tom, ako sa protiputinovskí bojovníci prebojúvajú div že nie do Moskvy. O tom, ako sa Moskva chveje strachom od ukrajinských dronov. O tom, ako všetky členské krajiny NATO sa už tešia na Ukrajinu ako svojho nového spolučlena. O tom, ako ukrajinská PVO zostrelila z 11 rakiet letiacich na Kyjev všetkých [...]

Hrdinský útok Ukrajincov na ruskú slepačiareň !

31.05.2023

Rusi sa dnes chvália, že zničili poslednú vojnovú loď Ukrajiny – stredne veľkú výsadkovú loď „Jurij Olefirenko“. Loď kotvila v prístave v Odesse. Rusi už na ňu dávno poľovali, lebo ostreľovala civilné ciele v chersonskej oblasti a podľa niektorých zdrojov bola zodpovedná aj za vypustenie hladinových dronov proti ruskej výzvednej lodi „Ivan [...]

Rusi zničili hlavné sídlo vojenského spravodajstva Ukrajiny /GUR/

30.05.2023

V posledných 24 hodinách zasadili raketové a vzdušné sily Ruska Ukrajine silné rany. . Ruské útoky mali zdrvujúcu silu a zasiahli tzv. centrá prijímania rozhodnutí ukrajinskej armády. Išlo o budovy, podzemné bunkre, sklady a logistické zariadenia. Vo všetkých týchto centrách pracovali okrem ukrajinských dôstojníkov aj dôstojníci z krajín NATO. Je pravdepodobné, že [...]

NR SR, Rokovanie 92. schôdze, OĽaNO, Igor Matovič

Matovič predstavil Ódorovi svoje požiadavky. Vládu podporí, ak premiér vybaví podporu jeho atómovky

03.06.2023 12:08

"Ak chcú od nás podporu, má to svoju cenu," uviedol po stretnutí s premiérom Ódorom líder OĽaNO.

Andrej Danko, Ide o pravdu

Danko v Ide o pravdu: Neriešime diaľnice či penzie, ale hádame sa, kto je so Západom a kto s Východom

03.06.2023 12:00

Chcem dobrý vzťah s Ukrajinou aj Ruskom, nech si to vyriešia medzi sebou, uviedol šéf SNS Andrej Danko k vojne na Ukrajine.

Ukrajina SR ČR Čaputová Pavel Návšteva

Pokračovanie slovenskej podpory Ukrajine je ohrozené, varovala Čaputová

03.06.2023 11:52

Prezidentka to uviedla v rozhovore s bruselským webom Politico. Slovensko je zatiaľ významným spojencom Kyjeva.

Vitalij Kličko

Nezhody medzi Kličkom a Zelenským sú dlhodobé. Naposledy ich prehĺbil prípad zamknutého krytu

03.06.2023 11:02, aktualizované: 13:16

Incident, pri ktorom sa dve ženy a deväťročné dievča nedostali do krytu počas ruského ostreľovania, vyvolal na Ukrajine vlnu rozhorčenia.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 905087x
Priemerná čítanosť článkov: 3606x

Autor blogu

Kategórie