Založ si blog

Užite si poslednú dovolenku pred termonukleárnou vojnou !

Cestovné kancelárie na Západe, pracujúce na princípe tzv. Midjourney Tourism, prichádzajú tohto roku s konceptom poslednej letnej dovolenky pred predpokladanou 3.sv.vojnou, -vojnou termonukleárnou. Posledná vojna v histórii súčasnej ľudskej civilizácie by sa podľa expertov mala odohrať v 2023-2024, najneskôr v 2025. Počas vzájomného ostreľovania sa termonukleárnymi zbraňami má zomrieť 90 mil. ľudí a za pár týždňov potom asi pol miliardy ľudí. Ostatní budú umierať postupne, v dôsledku degradácie planéty.

Cestovky v duchu hesla „Carpe diem“ preto ponúkajú svojim klientom, aby si počas tohtoročného leta ešte aspoň posledný raz užili. Itinerár zájazdov pred „armagedonom“ obsahuje viacero atrakcií. Napríklad:

  • Najkrajšie klenoty prírody Zeme pred tým, než ich spáli termonukleárne žiarenie alebo nedostatok svetla po jadrových výbuchoch.
  • Najkrajšie stavebné pamiatky predtým, ako ich tlakové vlny a požiare po jadrových výbuchoch zmenia na ruiny a zhoreniská.
  • Na zážitky najbohatšie destinácie neviazanej sexuálnej, gurmánskej a závisláckej zábavy.
  • Návšteva najväčších svätýň, v ktorej by ľudia mali nájsť spásu svojej duše pred blížiacim sa ukončením života.
  • Návšteva vzdialených častí sveta napr. v Himalájach /s dostatkom kyslíka na aspoň dvoj-trojročné prežitie/.
  • Návšteva izolovaných kmeňov v džungli, ktoré by mohli predstavovať po jadrovej vojne akési prírodné refugiá.

Cestovky ponúkajú na posledné dovolenky v živote rôzne lietadlá a lode, ktoré by klientom umožnili vyhýbať sa vojnou zdevastovaným lokalitám a pružne reagovať na vývoj situácie. Na posledné užitie si života na planéte Zem resp. na predĺženie života o pár mesiacov postačí záujemcom jediné: peniaze, peneži, peníze…

Biden a Su-25 na zemi: čo sa do našich novín nezmestilo

01.06.2023

Naše médiá obšírne komentujú dianie na ukrajinskom fronte. Hovoria napr. o tom, ako sa protiputinovskí bojovníci prebojúvajú div že nie do Moskvy. O tom, ako sa Moskva chveje strachom od ukrajinských dronov. O tom, ako všetky členské krajiny NATO sa už tešia na Ukrajinu ako svojho nového spolučlena. O tom, ako ukrajinská PVO zostrelila z 11 rakiet letiacich na Kyjev všetkých [...]

Hrdinský útok Ukrajincov na ruskú slepačiareň !

31.05.2023

Rusi sa dnes chvália, že zničili poslednú vojnovú loď Ukrajiny – stredne veľkú výsadkovú loď „Jurij Olefirenko“. Loď kotvila v prístave v Odesse. Rusi už na ňu dávno poľovali, lebo ostreľovala civilné ciele v chersonskej oblasti a podľa niektorých zdrojov bola zodpovedná aj za vypustenie hladinových dronov proti ruskej výzvednej lodi „Ivan [...]

Rusi zničili hlavné sídlo vojenského spravodajstva Ukrajiny /GUR/

30.05.2023

V posledných 24 hodinách zasadili raketové a vzdušné sily Ruska Ukrajine silné rany. . Ruské útoky mali zdrvujúcu silu a zasiahli tzv. centrá prijímania rozhodnutí ukrajinskej armády. Išlo o budovy, podzemné bunkre, sklady a logistické zariadenia. Vo všetkých týchto centrách pracovali okrem ukrajinských dôstojníkov aj dôstojníci z krajín NATO. Je pravdepodobné, že [...]

Viktor Orbán a Volodymyr Zelenskyj

Maďarská vláda zverejnila video, volá po mieri na Ukrajine. Bez Krymu

03.06.2023 08:15

Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval na mierové rozhovory Kyjeva a Moskvy, vláda k tomu pripravila aj video. V ňom už Krym nepatrí Ukrajine.

úrok, rodina, daň, banka

V obecných kasách chýbajú milióny. Neplatičov je stále viac, bičom je exekúcia aj zadržanie „vodičáku“

03.06.2023 08:00

Samosprávy preferujú menej efektívnu výzvu na zaplatenie dlhu. Vďaka náročnejšej exekúcii však môžu siahnuť na účet dlžníka, výsledkom môže byť aj zadržanie vodičského preukazu.

Jevgenij Prigožin

ONLINE: O Bachmut už nie je záujem? Prigožin odišiel, Ukrajinci sa sústreďujú na iné úlohy

03.06.2023 07:10

Prigožin ohlásil stiahnutie vagnerovcov z Bachmutu, Syrskij zastavenie bojov v okrajových častiach mesta.

Razsochy, buranie, pellegrini,

Už aj Heger pochopil, že je koniec. Čo ďalej s nekonečným projektom Rázsochy? (anketa)

03.06.2023 07:00

Nepomohlo ani to, že ako vláda Igora Matoviča (OĽaNO), tak i Hegerov kabinet sa k výstavbe zaviazal v programovom vyhlásení vlády.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 904928x
Priemerná čítanosť článkov: 3605x

Autor blogu

Kategórie