Založ si blog

Čech Lipavský je takým šéfom diplomacie ako je mäsiar chirurgom

Všeličo sme už od našich čecháčkovských bratov zažili, no slovné výpady Čecha Lipavského na adresu ruského MZV, na adresu ruskej vlády a ruského štátu – to je fanatická urválkovčina, akej v SR zatiaľ niet. Máme my tu na Slovensku niekoľko extrémnych vládnych politikov: Naďa, Mikulca, Krupu a pod. Máme dokonca aj kontroverzného ministra ZV, vulgárneho Káčera-no ani jeden z nich sa v hĺbke rusofóbnej rasistickej nenávisti a zloby Čechovi Lipavskému nevyrovná.

V stručnosti, o čo ide.Začalo to tým, že milovník konšpiratívnych teórií český prezident ex-rozviedčik Pavel verejne spochybnil záujem Číny o dosiahnutie mieru na Ukrajine. Ruský minister ZV Lavrov to okomentoval tak, že podobné výroky vrcholných politikov nie sú čosi normálne a štandardné. – No a už bol oheň sa streche. Čech Lipavský sa dostal do amoku a ako pes-obranár zaútočil na Lavrova, na ruskú vládu a ruský štát. Napadol nepriateľa tak hrubým spôsobom, aký sa v Čechách vyskytoval iba v období procesov so Slánským.

Podľa Lipavského je Lavrov klaun. Rusko je teroristický imperiálny štát, ktorý musí byť vykynožený. Jediný spôsob kontaktu Západu s Ruskom je podľa Lipavského postaviť členov ruskej vlády pred medzinárodný tribunál. Treba ich tam súdiť a odsúdiť. – Lipavský tieto útoky na Lavrova a Rusko predniesol s neskrývaným osobným potešením. Duša malého protektorátneho úradníčka, kolaborujúceho s mohutnou ríšou na Západe priam zaplesala.

Keď som si prečítal Lipavského výroky, pomyslel som si iba jediné – zaplať pánboh, že sme v ČSFR v 1992 odsúhlasili ústavný zákon o rozdelení federácie. Predstava, že by Čech Lipavský bol dnes nielen český ale aj česko-slovenský minister ZV je desivá. Radšej sto neohrabaných Káčerov ako jeden Lipavský. Lipavský je asi taký minister diplomacie, ako by bol mäsiar chirurgom. Na svojej práci miluje rozruch a „krv“. Lipavský sa predvádza pred svojimi pánmi zo Západu. V ich mene seká a rúbe. Jeho predstava diplomacie je kynožiť protivníkov. Likvidovať ich dovtedy, dokedy nezostanú vo svete iba vzorní americkí vazali. Vazali sa potom ľahko medzi sebou dohodnú. Ak by bol medzi nimi problém, stačí zavolať do Bruselu a Washingtonu. A záležitosť bude diplomaticky vyriešená.

Česko je zvláštna krajina. Žijú v ňom milióny normálnych slovansky cítiaciach a slobodomyseľných ľudí. V Česku sa pravidelne stretávajú v centre hlavného mesta desaťtisíce bojovníkov za mier, proti sankciám, proti biede. Po každej takejto manifestácii Čechom a Moravanom úprimne závidím. – Čo však z toho, keď si väčšina populácie českého štátu zvolí na čelo prezidenta-konšpirátora a do parlamentu ľudí, akými je aj Lipavský.

Takže kvôli Lipavským – vďaka bohu, že ich fanatické amokálne výpady platia iba po pravý breh rieky Morava. Vďaka bohu za to, že za činy svojho „ministra diplomacie“ nesú zodpovednosť iba Česi. Vďaka bohu za to, že my Slováci s krvilačným euroatlantickým hujerstvom čecháčika Lipavského už nič nemáme.

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

Dmitrij Peskov

Kremeľ reaguje na slovenské voľby: Je absurdné označovať Fica za proruského

02.10.2023 13:19

Slovenskú stranu Smer je absurdné označovať za proruskú. Vyhlásil to v pondelok hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

fakultná nemocnica, prešov, lekári, štrajk

Polícia vyšetruje konflikt pacientov v prešovskej nemocnici

02.10.2023 13:11

50-ročný pacient z obce Chminianske Jakubovany sa opakovane vyhrážal 75-ročnému pacientovi z Chmeľova, že ho zabije a že nedožije rána.

kollár, orosz

Predseda parlamentu Kollár si prevzal zápisnicu o výsledku parlamentných volieb: Hlasovanie bolo korektné, žiadne falšovanie sa nedialo

02.10.2023 13:00

Predseda Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Ladislav Orosz odovzdal zápisnicu o výsledku volieb do NR SR.

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418129x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie