Založ si blog

Médiá utajili TB Smeru o chystanej akcii NAKA na Súmračnej

Dnešná tlačová beseda Smeru SSD je stále na youtube, preto o nej referovať podrobnejšie nebudem. Spomeniem iba to, že prvá časť TB bola venovaná neústavným a nezákonným krokom vlády, chystajúcej sa odovzdať naše stíhacie lietadlá Ukrajine. Smer SSD avizoval súdne žaloby, ktoré tomu majú zabrániť, resp. majú vyšetriť a postihnúť nezákonnosti vlády s tým spojené. Smer SSD vyjadril obavu, aby odvetné kroky Moskvy potom, čo sa SR dodávkou migov stane otvoreným nepriateľom RF neumožnili orgánom SR vyhlásiť vojnový stav a odložiť septembrové parlamentné voľby.

V druhej časti TB Smer SSD oznámil, že podľa jeho informácií z prostredia polície majú zajtra resp. napozajtra /štvrtok-piatok/ uskutočniť príslušníci NAKA prehliadky centrály Smeru SSD na Súmračnej ul. v Bratislave a tiež prehliadky bytov a domov vedúcich funkcionárov Smeru SSD. R.Fico vyjadril obavy zo zákonnosti prehliadok a najmä z toho, aby počas prehliadky niekto najprv nepohodil a následne „neobjavil“ v prehliadaných priestoroch veci, ktoré by umožnili predstaviteľov Smeru SSD zadržať a obviniť z rôznej nezákonnej činnosti.

Tvrdenia Smeru SSD sú aké sú. Možno im veriť alebo ich spochybňovať. Tak ako tvrdenia iných politických strán. Mňa dnes ale zase zarazilo niečo iné. Pozrite si, prosím titulky „našich“ médií. Všimnite si, na koľkých z nich sú informácie o TB Smeru SSD a o závažných veciach, ktoré na nej odzneli. Dokonca ani na titulke Pravdy nič nenájdete. Zato tam nájdete taľafatku z TB Matoviča, v ktorej žiada stranu Demokrati, aby vylúčila z povolebných rokovaní stranu Hlas SD.

Niekedy sa mediálny bojkot TB Smeru medzi novinármi zdôvodňuje tým, že Fico a spol. na svojich akciách žurnalistov urážali. Podľa mňa to nie je pravda, ale v poriadku. Zaujímavé však je niečo iné. Prečo médiá v SR nebojkotujú Matoviča a OLaNO ? Veď výroky Matoviča na adresu novinárov neboli len urážlivé ale doslova brutálne. Nuž, asi nie je urážka ako urážka. Ten, čo chce ďalej na Ukrajinu vyvážať zbrane, nejakú tú invektívu povedať smie. No ten, kto vyzýva k zastaveniu vojenskej pomoci Kyjevu a vyzýva na zastavenie paľby a začiatok mierových rokovaní, ten nielenže tvrdšie slová nesmie vysloviť ale musí byť úplne hermeticky umlčaný.

Takéto správanie sa médií je veľmi nebezpečné. Je signálom fašizoidných tendencií na súčasnom Slovensku. Signálom, že v SR už demokracia a sloboda tlače prestáva existovať. Ak je to tak, potom nemá problém iba Smer ale aj my všetci, čo máme radi demokraciu – my občania Slovenskej republiky.

Čo vy na to, priatelia ?

USA už Rusko na Ukrajine porazili !

29.03.2023

„USA už Rusko na Ukrajine porazili – nadišiel čas ukončiť tam americkú vojenskú angažovanosť. “ – Takto nejako by sa dal parafrázovať názor amerického analytika Daniela Davisa z periodika “ 19FortyFive“. Podľa Davisa už USA prostredníctvom ukrajinských vojakov ruskú armádu dosť oslabili. Navyše prostredníctvom sankcií, ktoré USA [...]

Jaroslav Naď sadne do dvoch tankoch a pôjde na Moskvu !

27.03.2023

Hurá, tak už máme v slovenskej armáde dva tanky ! Dva repasované nemecké tanky Leopard ! Potom, čo sme na Ukrajinu odovzdali naše pôvodné tanky a naše bojové vozidlá pechoty teda už zase máme tankovú brigádu. S dvoma tankami a jedným veľmi motivovaným bojovníkom Jarom Naďom. Jaroslav Naď konečne bude mať do čoho sadnúť – a hybaj na Moskvu ! Šťastnú cestu, pán [...]

Ruské nukleárne zbrane v Bielorusku.

27.03.2023

Naše médiá sú plné komentovania ruského zámeru rozšíriť taktické nukleárne zbrane v Bielorusku. Možno by bolo zaujímavé pozrieť sa na vec aj z ruského uhla pohľadu. Aspoň kvôli úplnosti informácií. Rusi /napr. O.Volodin, spolupracovník Politonline.ru, Pravda.ru a pod/ začínajú pri analýze veci tým, že vymedzujú taktické jadrové zbrane /TJZ/ ako zbrane, ktoré nie [...]

Black Hawk

V americkom Kentucky sa pri výcviku zrazili dva Black Hawky

30.03.2023 08:49

Stav posádky nie je známy.

mexiko

Mexické úrady vyšetrujú osem ľudí kvôli požiaru, ktorý zabil 39 mužov

30.03.2023 08:15

Bezpečnostní pracovníci zrejme nevyvinuli žiadne úsilie, aby obetiam vôbec pomohli.

Bolsonaro

Brazílsky exprezident Bolsonaro sa vracia do vlasti, o opozíciu už nemá záujem

30.03.2023 07:03

Chcem pomáhať mojej strane ako človek so skúsenosťami, uviedol pre televíziu CNN Brasil.

vojna na Ukrajine, vojaci

ONLINE: Kde sú Leopardy? Kyjev si ich chystá na ofenzívu

30.03.2023 06:15, aktualizované: 08:59

Ukrajine pribúdajú tanky Leopard z rôznych krajín. Kyjev ich chce použiť na pripravovanú ofenzívu, ktorú chystá, keď sa zlepší počasie.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 630669x
Priemerná čítanosť článkov: 3302x

Autor blogu

Kategórie