Založ si blog

O kriminalite Ukrajincov na Slovensku: U – krimi…

Nemám čas a ani chuť pátrať vo verejne dostupných informačných zdrojoch po údajoch o kriminalite medzi ukrajinskými migrantmi. A ak by som sa aj dačoho dopátral, je veľmi otázne, či by blog s takýmito údajmi z portálu nezmizol. Preto len niekoľko postrehov z posledných pár týždňov.

  • Prípad ukrajinského študenta, ktorý zavraždil svoju ukrajinskú spolužiačku, lebo mu odmietla dať opísať test, začal už riešiť súd.
  • Na Považí /v okolí Ilavy či Dubnice/ OČTK obvinili z vraždy a napomáhania k vražde dve Ukrajinky, ktoré nožom ukončili život manžela a otca, tiež Ukrajinca. Obeť i útočníci boli vraj dosť opití.
  • Pri Senci OČTK obvinili z vraždy Ukrajinca, ktorý v byte zavraždil svoju partnerku, tiež Ukrajinku.
  • Päť Ukrajincov pred týždňom najprv na jedno miesto v 4.bratislavskom obvode vylákalo a potom železnými tyčami napadlo šoféra osobného auta. Šoférovi, aj keď zranenému sa podarilo ujsť do najbližšieho obchodu a zachrániť si tak život. O národnosti napadnutého a možnom motíve pokusu o vraždu OČTK neinformovali.

Ak by sa tejto témy chytil investigatívny novinár, iste by jeho článok bol podstatne dlhší a podložený presnejšími údajmi. Ja ale nie som investigatívny novinár. Som iba radový občan Slovenskej republiky. Daňový poplatník, z ktorého peňazí sa platí kadečo. Aj sociálna a finančná podpora pre ukrajinských migrantov a študentov. A mám aj rodinu, o ktorú sa starám a snažím sa urobiť všetko aj pokiaľ ide o jej bezpečný život.

-Veď viete, čo mám na mysli. Myslím si, že to isté čo si týchto veciach myslím ja, myslia si aj iní Slováci. Bolo by dobré, keby takéto myšlienky zohľadňovali aj kompetentné inštitúcie a orgány. Veď aj oni sú platení z našich daní. Nie z Bruselu. Z našich slovenských daní.

USA už Rusko na Ukrajine porazili !

29.03.2023

„USA už Rusko na Ukrajine porazili – nadišiel čas ukončiť tam americkú vojenskú angažovanosť. “ – Takto nejako by sa dal parafrázovať názor amerického analytika Daniela Davisa z periodika “ 19FortyFive“. Podľa Davisa už USA prostredníctvom ukrajinských vojakov ruskú armádu dosť oslabili. Navyše prostredníctvom sankcií, ktoré USA [...]

Jaroslav Naď sadne do dvoch tankoch a pôjde na Moskvu !

27.03.2023

Hurá, tak už máme v slovenskej armáde dva tanky ! Dva repasované nemecké tanky Leopard ! Potom, čo sme na Ukrajinu odovzdali naše pôvodné tanky a naše bojové vozidlá pechoty teda už zase máme tankovú brigádu. S dvoma tankami a jedným veľmi motivovaným bojovníkom Jarom Naďom. Jaroslav Naď konečne bude mať do čoho sadnúť – a hybaj na Moskvu ! Šťastnú cestu, pán [...]

Ruské nukleárne zbrane v Bielorusku.

27.03.2023

Naše médiá sú plné komentovania ruského zámeru rozšíriť taktické nukleárne zbrane v Bielorusku. Možno by bolo zaujímavé pozrieť sa na vec aj z ruského uhla pohľadu. Aspoň kvôli úplnosti informácií. Rusi /napr. O.Volodin, spolupracovník Politonline.ru, Pravda.ru a pod/ začínajú pri analýze veci tým, že vymedzujú taktické jadrové zbrane /TJZ/ ako zbrane, ktoré nie [...]

Black Hawk

V americkom Kentucky sa pri výcviku zrazili dva Black Hawky

30.03.2023 08:49

Stav posádky nie je známy.

mexiko

Mexické úrady vyšetrujú osem ľudí kvôli požiaru, ktorý zabil 39 mužov

30.03.2023 08:15

Bezpečnostní pracovníci zrejme nevyvinuli žiadne úsilie, aby obetiam vôbec pomohli.

Bolsonaro

Brazílsky exprezident Bolsonaro sa vracia do vlasti, o opozíciu už nemá záujem

30.03.2023 07:03

Chcem pomáhať mojej strane ako človek so skúsenosťami, uviedol pre televíziu CNN Brasil.

vojna na Ukrajine, vojaci

ONLINE: Kde sú Leopardy? Kyjev si ich chystá na ofenzívu

30.03.2023 06:15, aktualizované: 09:32

Ukrajine pribúdajú tanky Leopard z rôznych krajín. Kyjev ich chce použiť na pripravovanú ofenzívu, ktorú chystá, keď sa zlepší počasie.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 630727x
Priemerná čítanosť článkov: 3302x

Autor blogu

Kategórie