Založ si blog

Ďalšie pľuvance na futbalové majstrovstvá…

Dnes sme boli svedkami /aj na tomto médiu/ ďalších pľuvancov na majstrovstvá sveta, ktoré sa práve odohrávajú v Katare. V krajine, ktorá je mimo hodnotovú a mocenskú sféru Západu. A teda z hľadiska liberálnej demokracie Západu, -v nepriateľskej krajine.

Pseudo-novinári zase pretriasajú na verejnosti robotníkov, čo zahynuli pri výstavbe športových zariadení. Áno, pri výstavbe boli aj smrteľné pracovné úrazy. Ale kde z veľkých stavieb neboli ? Koľko mŕtvych si vyžiadala v SR len výstavba diaľnic ? Koľko mŕtvych si vyžiadala výstavba športovísk v Los Angeles, Salt Lake City, Atlante, Londýne, Lillehameri, Paríži, Turíne, Albertville, Sydney, atď , atď. ? O tom nič pseudo-novinári nepíšu. Nič. Prečo asi ?

Samozrejme je to preto, lebo Katar bol pri výstavbe zariadení sebestačný, lebo z jeho investícií Západu nič necinkne na účet, lebo perspektívne využívanie štadiónov na celoročný tréning zahraničných futbalistov bude pre Západ nepríjemná konkurencia. No a samozrejme preto, lebo Katar ukázal, že zhromaždenie desaťtisícov fanúšikov je možné aj bez ALKOHOLU, bez drog, bez prostitúcie, bez pouličnej kriminality, bez sexuálnych deviantov, bez krvavých bitiek fanúšikovských táborov, bez teroristických útokov, bez bojkotov Ruska, Iránu, KĽDR, Bieloruska, Venezuely, Kuby a i. „darebáckych“ krajín.

V Katare sa hrá futbal bez politiky, bez alkoholu, bez dúhových zástav, bez demonštrácií a bez provokácií kadejakých LGBTI extrémistov, genderistov, ekoteroristov a pod. V Katare je pokoj. Pokoj, čo uši trhá tým, ktorí bez kraválov nevyžijú.

Áno, v Katare pri výstavbe športovísk umierali ľudia. Áno , aj v Katare, tak ako všade inde pri podobných akciách. Ale na rozdiel od Západu v Katare neumierali a neumierajú ľudia pri bitkách fanúšikov, pri intoxikáciách alkoholom, pri predávkovaní sa drogami, pri teroristických útokoch. Toto sa v Katare nedialo, nedeje a dúfajme, že ani diať nebude.

Fakt, ktorý vládnuce sily Západu rozčuľuje a núti rozkrúcať mediálny kolotoč ohovárania a pľutia na MS v Katare ad absurdum. – Až do nepríčetna…

V Ľvove už rusákov -moskaľov identifikujú podľa DNA

01.12.2022

Podľa správy z medzinárodnej sociálnej siete /telegramu/ začali v haličskom /ukrajinskom/ Ľvove s masovým používaním testov DNA pre pozície v niektorých vlasteneckých /banderovských/ inštitúciách. Každý, kto bude chcieť zastávať citlivú funkciu v takejto inštitúcii, bude musieť prejsť testom DNA. Ten sa zameria na to, či v jeho genetickej štruktúre nie je náhodou [...]

Scott Ritter, Douglas Abbott Macgregor, Paul Craig Roberts – a Jens Stolltenberg

30.11.2022

Traja americkí lotri. Aspoň podľa rusofóbnych médií. Prečo ? Lebo sú mimoriadne kritickí voči politike súčasnej americkej vlády, najmä pokiaľ ide o podporu banderovcov na Ukrajine. A tak z nich médiá urobili lotrov. Z jedného z nich urobili /tak ako z disidenta Assangeho/ sexuálneho devianta, z druhého zase poskoka D.Trumpa a z tretieho plateného ruského agenta, lebo občas [...]

Hybridná ofenzíva USA vo vojne proti Rusku, Číne a Iránu

28.11.2022

USA sa na bojovom poli nedarí porážať svojich momentálne najväčších nepriateľov: Rusko, Čínu a Irán. Ku priamej vojenskej konfrontácii s Iránom a Čínou sa USA boja pristúpiť a situácia s ich proxy vojnou proti RF na Ukrajine nevyzerá na začiatku zimy vôbec ružovo. A tak sa Anglosasi, najmä USA a Angličania pokúšajú o zákulisné, zákerné triky. Keď sa im nedarí [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

Lynette Dawsonová

Zmizla pred 40 rokmi, doteraz ju nenašli. Manžela Lyn Dawsonovej však za jej vraždu odsúdili

02.12.2022 18:49

Kriminálna kauza sa stala v Austrálii jednou najsledovanejších.

Alex Jones

Konšpirátor Jones vyhlásil bankrot, dlhuje takmer 1,5 miliardy dolárov

02.12.2022 16:57

Majiteľa dezinformačného webu Infowars odsúdili za šírenie dezinformácií o streľbe v škole Sandy Hook v roku 2012.

sud, kuciak, hascak

Fiktívne transakcie a veľké provízie. Čo o Haščákovom obvinení prezrádza Gorila

02.12.2022 16:29

Podrobnosti z vyšetrovania údajnej zločineckej skupiny okolo Jaroslava Haščáka ani samotné skutky nie sú známe. Viac svetla do prípadu môže zatiaľ priniesť spis Gorila.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 228409x
Priemerná čítanosť článkov: 2966x

Autor blogu

Kategórie