Založ si blog

Ďalšie pľuvance na futbalové majstrovstvá…

Dnes sme boli svedkami /aj na tomto médiu/ ďalších pľuvancov na majstrovstvá sveta, ktoré sa práve odohrávajú v Katare. V krajine, ktorá je mimo hodnotovú a mocenskú sféru Západu. A teda z hľadiska liberálnej demokracie Západu, -v nepriateľskej krajine.

Pseudo-novinári zase pretriasajú na verejnosti robotníkov, čo zahynuli pri výstavbe športových zariadení. Áno, pri výstavbe boli aj smrteľné pracovné úrazy. Ale kde z veľkých stavieb neboli ? Koľko mŕtvych si vyžiadala v SR len výstavba diaľnic ? Koľko mŕtvych si vyžiadala výstavba športovísk v Los Angeles, Salt Lake City, Atlante, Londýne, Lillehameri, Paríži, Turíne, Albertville, Sydney, atď , atď. ? O tom nič pseudo-novinári nepíšu. Nič. Prečo asi ?

Samozrejme je to preto, lebo Katar bol pri výstavbe zariadení sebestačný, lebo z jeho investícií Západu nič necinkne na účet, lebo perspektívne využívanie štadiónov na celoročný tréning zahraničných futbalistov bude pre Západ nepríjemná konkurencia. No a samozrejme preto, lebo Katar ukázal, že zhromaždenie desaťtisícov fanúšikov je možné aj bez ALKOHOLU, bez drog, bez prostitúcie, bez pouličnej kriminality, bez sexuálnych deviantov, bez krvavých bitiek fanúšikovských táborov, bez teroristických útokov, bez bojkotov Ruska, Iránu, KĽDR, Bieloruska, Venezuely, Kuby a i. „darebáckych“ krajín.

V Katare sa hrá futbal bez politiky, bez alkoholu, bez dúhových zástav, bez demonštrácií a bez provokácií kadejakých LGBTI extrémistov, genderistov, ekoteroristov a pod. V Katare je pokoj. Pokoj, čo uši trhá tým, ktorí bez kraválov nevyžijú.

Áno, v Katare pri výstavbe športovísk umierali ľudia. Áno , aj v Katare, tak ako všade inde pri podobných akciách. Ale na rozdiel od Západu v Katare neumierali a neumierajú ľudia pri bitkách fanúšikov, pri intoxikáciách alkoholom, pri predávkovaní sa drogami, pri teroristických útokoch. Toto sa v Katare nedialo, nedeje a dúfajme, že ani diať nebude.

Fakt, ktorý vládnuce sily Západu rozčuľuje a núti rozkrúcať mediálny kolotoč ohovárania a pľutia na MS v Katare ad absurdum. – Až do nepríčetna…

Biden a Su-25 na zemi: čo sa do našich novín nezmestilo

01.06.2023

Naše médiá obšírne komentujú dianie na ukrajinskom fronte. Hovoria napr. o tom, ako sa protiputinovskí bojovníci prebojúvajú div že nie do Moskvy. O tom, ako sa Moskva chveje strachom od ukrajinských dronov. O tom, ako všetky členské krajiny NATO sa už tešia na Ukrajinu ako svojho nového spolučlena. O tom, ako ukrajinská PVO zostrelila z 11 rakiet letiacich na Kyjev všetkých [...]

Hrdinský útok Ukrajincov na ruskú slepačiareň !

31.05.2023

Rusi sa dnes chvália, že zničili poslednú vojnovú loď Ukrajiny – stredne veľkú výsadkovú loď „Jurij Olefirenko“. Loď kotvila v prístave v Odesse. Rusi už na ňu dávno poľovali, lebo ostreľovala civilné ciele v chersonskej oblasti a podľa niektorých zdrojov bola zodpovedná aj za vypustenie hladinových dronov proti ruskej výzvednej lodi „Ivan [...]

Rusi zničili hlavné sídlo vojenského spravodajstva Ukrajiny /GUR/

30.05.2023

V posledných 24 hodinách zasadili raketové a vzdušné sily Ruska Ukrajine silné rany. . Ruské útoky mali zdrvujúcu silu a zasiahli tzv. centrá prijímania rozhodnutí ukrajinskej armády. Išlo o budovy, podzemné bunkre, sklady a logistické zariadenia. Vo všetkých týchto centrách pracovali okrem ukrajinských dôstojníkov aj dôstojníci z krajín NATO. Je pravdepodobné, že [...]

Li Šang-fu

Iba krátke podanie rúk. Čínsky generál odmietol rokovať s Austinom na fóre v Singapure

03.06.2023 10:30

Americký minister obrany tvrdí, že USA si neželajú novú studenú vojnu. Zároveň varoval, že tento postoj môže prispieť k nedorozumeniam a konfliktom v regióne.

Viktor Orbán a Volodymyr Zelenskyj

Maďarská vláda zverejnila video, volá po mieri na Ukrajine. Bez Krymu

03.06.2023 08:15

Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval na mierové rozhovory Kyjeva a Moskvy, vláda k tomu pripravila aj video. V ňom už Krym nepatrí Ukrajine.

úrok, rodina, daň, banka

V obecných kasách chýbajú milióny. Neplatičov je stále viac, bičom je exekúcia aj zadržanie „vodičáku“

03.06.2023 08:00

Samosprávy preferujú menej efektívnu výzvu na zaplatenie dlhu. Vďaka náročnejšej exekúcii však môžu siahnuť na účet dlžníka, výsledkom môže byť aj zadržanie vodičského preukazu.

Jevgenij Prigožin

ONLINE: O Bachmut už nie je záujem? V centre ruskej pozornosti sa ocitla Marjinka

03.06.2023 07:10, aktualizované: 09:57

Prigožin ohlásil stiahnutie vagnerovcov z Bachmutu, Syrskij zastavenie bojov v okrajových častiach mesta.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 904966x
Priemerná čítanosť článkov: 3605x

Autor blogu

Kategórie