Založ si blog

Ďalšie pľuvance na futbalové majstrovstvá…

Dnes sme boli svedkami /aj na tomto médiu/ ďalších pľuvancov na majstrovstvá sveta, ktoré sa práve odohrávajú v Katare. V krajine, ktorá je mimo hodnotovú a mocenskú sféru Západu. A teda z hľadiska liberálnej demokracie Západu, -v nepriateľskej krajine.

Pseudo-novinári zase pretriasajú na verejnosti robotníkov, čo zahynuli pri výstavbe športových zariadení. Áno, pri výstavbe boli aj smrteľné pracovné úrazy. Ale kde z veľkých stavieb neboli ? Koľko mŕtvych si vyžiadala v SR len výstavba diaľnic ? Koľko mŕtvych si vyžiadala výstavba športovísk v Los Angeles, Salt Lake City, Atlante, Londýne, Lillehameri, Paríži, Turíne, Albertville, Sydney, atď , atď. ? O tom nič pseudo-novinári nepíšu. Nič. Prečo asi ?

Samozrejme je to preto, lebo Katar bol pri výstavbe zariadení sebestačný, lebo z jeho investícií Západu nič necinkne na účet, lebo perspektívne využívanie štadiónov na celoročný tréning zahraničných futbalistov bude pre Západ nepríjemná konkurencia. No a samozrejme preto, lebo Katar ukázal, že zhromaždenie desaťtisícov fanúšikov je možné aj bez ALKOHOLU, bez drog, bez prostitúcie, bez pouličnej kriminality, bez sexuálnych deviantov, bez krvavých bitiek fanúšikovských táborov, bez teroristických útokov, bez bojkotov Ruska, Iránu, KĽDR, Bieloruska, Venezuely, Kuby a i. „darebáckych“ krajín.

V Katare sa hrá futbal bez politiky, bez alkoholu, bez dúhových zástav, bez demonštrácií a bez provokácií kadejakých LGBTI extrémistov, genderistov, ekoteroristov a pod. V Katare je pokoj. Pokoj, čo uši trhá tým, ktorí bez kraválov nevyžijú.

Áno, v Katare pri výstavbe športovísk umierali ľudia. Áno , aj v Katare, tak ako všade inde pri podobných akciách. Ale na rozdiel od Západu v Katare neumierali a neumierajú ľudia pri bitkách fanúšikov, pri intoxikáciách alkoholom, pri predávkovaní sa drogami, pri teroristických útokoch. Toto sa v Katare nedialo, nedeje a dúfajme, že ani diať nebude.

Fakt, ktorý vládnuce sily Západu rozčuľuje a núti rozkrúcať mediálny kolotoč ohovárania a pľutia na MS v Katare ad absurdum. – Až do nepríčetna…

Izrael nezostrelil ani jednu zo 7 iránskych hyperzvukových rakiet „Fattah“

14.04.2024

Izraelská Železná kopula nie je spôsobilá likvidovať najnovšie hyperzvukové iránske rakety „Fattah“. Toto je hlavný vojenskostrategický výsledok konfliktu Izrael-Irán, ktorý nezačal dnes v noci /ako to uvádzajú naši nasprostastí opoziční politici a novinári/ ale pred dvoma týždňami. Vtedy Izrael zničil iránsky konzulát v sýrskom Damasku a zavraždil 12 [...]

Ukrajinci sa hádajú, či je ešte Rabotino ich alebo už ruské

10.04.2024

Na ukrajinských frontoch nič nové: ľudia tam umierajú, útoky striedajú protiútoky, posuny striedajú ústupy a naopak. Zmeny v prospech OS RF sú ale nie je to nič pre netrpezlivých. Hlavným bojiskom je momentálne stále Časov Jar. Rusi tu používajú taktiku čistenia opevnení pomocou kĺzavých bômb a solncepjokov /salvových raketometov/. Po nich nastupujú do šturmu malé [...]

Časov Jar či Charkov ? Čo skôr, či oboje naraz ?

07.04.2024

Veľká časť čitateľov blogov na blogovisku Pravdy iste od včera večera sedela pri televízoroch a počítačoch a sledovala prezidentské voľby. V SR sa diali na naše pomery veľké veci – ktoré pre mnohých z nás dobre dopadli. Dianie na Slovensku bolo dôležité, no vývoj okolo nás sa nezastavil. Predovšetkým – nezastavila sa vojna, ktorá sa odohráva na Ukrajine. [...]

dialnica, doprava, obchvat,

Na vjazde do Bratislavy po D1 je takmer hodinová kolóna

17.04.2024 08:53

Kolóna sa tvorí tiež na starej Seneckej ceste. Vodiči stratia približne 20 minút.

plenkovič

Chorváti netradične v stredu rozhodujú o novom parlamente, krajine hrozí slovenská cesta

17.04.2024 08:35

Prezident mesiac pred voľbami prekvapivo oznámil, že sa bude uchádzať o post premiéra. Súd mu to zakázal, Milanovič však verdikt ignoroval.

Hasič / Požiarnik /

V Stropkove zhorelo deväť chatrčí, bez strechy nad hlavou ostalo 46 ľudí

17.04.2024 08:20

K zraneniam nedošlo, požiar vypukol po polnoci.

Paris 2024 Athlete Sanctioned

Druhý faul bývalej basketbalovej hviezdy. Najprv súcitila s teroristami, teraz podporila iránsku smršť

17.04.2024 08:00

Rodáčka zo Senegalu s francúzskym občianstvom, ktorá už prišla o čestnú funkciu veľvyslankyne olympiády, znovu pošpinila svoje meno.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 454
Celková čítanosť: 1996311x
Priemerná čítanosť článkov: 4397x

Autor blogu

Kategórie