Založ si blog

Slováci si zvolili poddanstvo-rešpektujeme, ale bojujeme ďalej

Slováci radi chodia na panské, Radi pracujú pod bičom pandúrov z OLaNO, SAS, PS, Zaľudí. KDH a Sme rodina. Radi sú, keď ich predstavitelia tejto hrôzovlády derešujú. Zauškujú. Kopú do zadku. Testujú. Vakcinujú. Sú radi, keď im nad hlavami lietajú bombardéri NATO s tými najstrašnejšími zbraňami na palube. Sú nadšení, že im strojnásobnia ceny energií a potravín, znehodnotia úspory v bankách, keď im klamú o ich ruských bratoch a vymýšľajú hrdinské historky o ich amerických osloboditeľoch.

Slováci sú radi bití. Najmä tí v Bratislave, Trnave, Žiline, Košiciach prípadne v Prešove a čiastočne aj v Bystrici. Najviac sa na derešovanie tešia obyvatelia Žilinského kraja. Tí sú s Matovičom a Remišovou spokojní. V Žiline, Martine, čiastočne na Liptove, na Kysuciach a Orave je asi blahobyt. Alebo tam žijú masochisti….

Výnimkou sú iba ľudia z mestečiek na Kysuciach a Orave a potomkovia starých Slovákov pri Nitre a Váhu: Trenčania, Nitrania a čiastočne Bystričania. To sú Slováci s odbojnou zbojníckou krvou. Ostatok sú sluhovia, čeladníci, staré baby s hrachom v miske, dievky obsluhujúce zemepánov…,

Treba to rešpektovať. Hlas ľudu, hlas boží. Hlas, tentokrát Hlas SD vyhral voľby , no najmä vyhral nad Smerom. Nečinnosť a komprosmisnáctvo voči vláde vyhrala nad aktivitou a nad odporom proti vláde-hrôzovláde. Smutné.

Smutné. No to neznamená, že sa s tým treba zmieriť. Nie Naopak. Boj musí pokračovať. Dovtedy, dokedy bude v žilinskom kraji šafáriť Matovič v sukni, na trnavskej, nitrianskej, bratislavskej a žilinskej radnici hipsteri, slniečkári, liberálni poskokovia Západu. Dovtedy, kým si šaleni vihodňari neupracú vo svojich hlavičkách-makovičkách. Dovtedy, pokým hore Dunajom neodpláva posledný sluha ohradenej ambasády z bratislavských úradov. Dovtedy, dokedy svetlá moci nezhasnú nad posledným slniečkárom zo Západu.

Formálne výsledky volieb potvrdili starú známu vec. Niečo nad 2 milióny voličov volilo kandidátov s podporou ľavicových a národne orientovaných strán. Takmer dva milióny ľudí volilo kandidátov s podporou vládnych strán alebo strán pravicových a pro-západných. Dva milióny voličov volilo nezávislých kandidátov a pol milióna slovenských Ma´darov volilo pro-maďarských kandidátov. Ako z čísiel vyplýva, jednotlivé tábory sa prelínajú -čo je pre komunálne voľby príznačné. Takže mnohí voliči bodovali v prospech vládnych i opozičných táborov súčasne. Podstatné je, že pro-vládni a protivládni voliči sú takmer v rovnováhe /s miernou prevahou opozičných/. O osude Slovenska rozhodovali, rozhodujú a budú rozhodovať tzv. nezávisle orientovaní t.j. nerozhodnutí voliči a „naši Maďari“. Číselne nič nové. Dojmovo však -aj vzhľadom na ekonomickú a sociálnu totálnu krízu v SR- voľby de facto vyhrali pro-západné strany /vládne i tie, čo vládu podporujú z opozície či z mimo parlamentu/.

Výsledky volieb treba rešpektovať, lebo tak to káže zákon. Ľudia tu chcú matovičov, sulíkov, remišové, majerských, šimečkov ,- aj keď na nižšej krajskej či okresnej úrovni. V poriadku. To ale neznamená, že rezignujeme v boji s hrôzovládou, čo nás obkolesuje. Naopak. Boj pritvrdíme. Zákonným spôsobom. Korektne ale neúprosne. V záujme zdravého jadra Slovákov na strednom Považí a Ponitrí, V záujme ostrovčekov statočných Slovákov na ostatných častiach Slovenska.

Boj za Slovensko sa našťastie dnes odohráva inde. Aj to by sa tu na Slovensku malo rešpektovať. Zápas nekončí, lebo protivník nekončí. Naopak, zápas pokračuje s novou silou. Preto pokračujeme aj my. Bojujeme ďalej. A veríme v lepšie rána, ako je to dnešné. Hmly sa skôr-neskôr rozplynú. Slzy dažďa oschnú. A nad Slovenskom zase zasvieti belasá, priezračná slovenská obloha.

„Potkanie“ triky banderovcov

28.09.2023

Dnes GŠ OS RF oznámil, že počet zajatých Ukrajincov presiahol 20 tisíc. V poslednom čase sa prípady vzdania sa alebo prebehlíctva Ukrajincov na stranu Rusov množia. Nie všetky pokusy o prechod do ruského zajatia sa však podaria. Vojenskí pozorovatelia boli svedkami smutnej udalosti. Potom čo sa početná skupina Ukrajincov Rusom vzdala pod Arťomovskom – stala sa terčom [...]

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

26.09.2023

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi a politikmi na Západe sa preto čoraz častejšie hovorí o priamom vstupe NATO do ukrajinského konfliktu. Čoraz častejšie [...]

Ukrajinci už druhý týždeň prelamujú front.

24.09.2023

Palcové titulky v našich médiách /aj na tomto portále/ presviedčajú, že Ukrajinci prelomili prvú, druhú ba i tretiu Surovikinovu líniu pri Verbovej a prenikajú stále hlbšie a hlbšie do ruského tyla. V jednej vete sa síce nadšenie trochu brzdí, lebo vraj za treťou líniou obrany sú ďalšie línie ale to je iste iba malá prechodná komplikácia na víťaznej ceste na Krym. [...]

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Špeciálna prokuratúra dozoruje viacero prípadov volebnej korupcie

02.10.2023 13:45

Ide aj o podozrenia z kupovania hlasov v rómskych osadách na východnom Slovensku.

šafárikovo námestie, štúrova ulica, električka,

Medzi Kuchajdou a Zlatými pieskami nebudú dva mesiace jazdiť električky

02.10.2023 13:37

Dostupná bude náhradná autobusová doprava, informoval primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Voľby 2023, PS, exit pool,

Tipéri stavili na voľby takmer tri milióny eur, najvyššou výhrou je 19 600 eur

02.10.2023 13:31

Predčasné parlamentné voľby prekonali všetky rekordy. Tipéri si na ne stavili bezmála tri milióny eur.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 324
Celková čítanosť: 1418146x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie