Založ si blog

Slováci si zvolili poddanstvo-rešpektujeme, ale bojujeme ďalej

Slováci radi chodia na panské, Radi pracujú pod bičom pandúrov z OLaNO, SAS, PS, Zaľudí. KDH a Sme rodina. Radi sú, keď ich predstavitelia tejto hrôzovlády derešujú. Zauškujú. Kopú do zadku. Testujú. Vakcinujú. Sú radi, keď im nad hlavami lietajú bombardéri NATO s tými najstrašnejšími zbraňami na palube. Sú nadšení, že im strojnásobnia ceny energií a potravín, znehodnotia úspory v bankách, keď im klamú o ich ruských bratoch a vymýšľajú hrdinské historky o ich amerických osloboditeľoch.

Slováci sú radi bití. Najmä tí v Bratislave, Trnave, Žiline, Košiciach prípadne v Prešove a čiastočne aj v Bystrici. Najviac sa na derešovanie tešia obyvatelia Žilinského kraja. Tí sú s Matovičom a Remišovou spokojní. V Žiline, Martine, čiastočne na Liptove, na Kysuciach a Orave je asi blahobyt. Alebo tam žijú masochisti….

Výnimkou sú iba ľudia z mestečiek na Kysuciach a Orave a potomkovia starých Slovákov pri Nitre a Váhu: Trenčania, Nitrania a čiastočne Bystričania. To sú Slováci s odbojnou zbojníckou krvou. Ostatok sú sluhovia, čeladníci, staré baby s hrachom v miske, dievky obsluhujúce zemepánov…,

Treba to rešpektovať. Hlas ľudu, hlas boží. Hlas, tentokrát Hlas SD vyhral voľby , no najmä vyhral nad Smerom. Nečinnosť a komprosmisnáctvo voči vláde vyhrala nad aktivitou a nad odporom proti vláde-hrôzovláde. Smutné.

Smutné. No to neznamená, že sa s tým treba zmieriť. Nie Naopak. Boj musí pokračovať. Dovtedy, dokedy bude v žilinskom kraji šafáriť Matovič v sukni, na trnavskej, nitrianskej, bratislavskej a žilinskej radnici hipsteri, slniečkári, liberálni poskokovia Západu. Dovtedy, kým si šaleni vihodňari neupracú vo svojich hlavičkách-makovičkách. Dovtedy, pokým hore Dunajom neodpláva posledný sluha ohradenej ambasády z bratislavských úradov. Dovtedy, dokedy svetlá moci nezhasnú nad posledným slniečkárom zo Západu.

Formálne výsledky volieb potvrdili starú známu vec. Niečo nad 2 milióny voličov volilo kandidátov s podporou ľavicových a národne orientovaných strán. Takmer dva milióny ľudí volilo kandidátov s podporou vládnych strán alebo strán pravicových a pro-západných. Dva milióny voličov volilo nezávislých kandidátov a pol milióna slovenských Ma´darov volilo pro-maďarských kandidátov. Ako z čísiel vyplýva, jednotlivé tábory sa prelínajú -čo je pre komunálne voľby príznačné. Takže mnohí voliči bodovali v prospech vládnych i opozičných táborov súčasne. Podstatné je, že pro-vládni a protivládni voliči sú takmer v rovnováhe /s miernou prevahou opozičných/. O osude Slovenska rozhodovali, rozhodujú a budú rozhodovať tzv. nezávisle orientovaní t.j. nerozhodnutí voliči a „naši Maďari“. Číselne nič nové. Dojmovo však -aj vzhľadom na ekonomickú a sociálnu totálnu krízu v SR- voľby de facto vyhrali pro-západné strany /vládne i tie, čo vládu podporujú z opozície či z mimo parlamentu/.

Výsledky volieb treba rešpektovať, lebo tak to káže zákon. Ľudia tu chcú matovičov, sulíkov, remišové, majerských, šimečkov ,- aj keď na nižšej krajskej či okresnej úrovni. V poriadku. To ale neznamená, že rezignujeme v boji s hrôzovládou, čo nás obkolesuje. Naopak. Boj pritvrdíme. Zákonným spôsobom. Korektne ale neúprosne. V záujme zdravého jadra Slovákov na strednom Považí a Ponitrí, V záujme ostrovčekov statočných Slovákov na ostatných častiach Slovenska.

Boj za Slovensko sa našťastie dnes odohráva inde. Aj to by sa tu na Slovensku malo rešpektovať. Zápas nekončí, lebo protivník nekončí. Naopak, zápas pokračuje s novou silou. Preto pokračujeme aj my. Bojujeme ďalej. A veríme v lepšie rána, ako je to dnešné. Hmly sa skôr-neskôr rozplynú. Slzy dažďa oschnú. A nad Slovenskom zase zasvieti belasá, priezračná slovenská obloha.

Sankcie proti Rusku trafili „tesne vedľa“…

21.07.2024

Koncom tohtoročnej jari EU výrazne zvýšila nákupy ruskej ocele a železa. Import dosiahol najvyššiu úroveň od roku 2022. RF obnovila svoj status najväčšieho exportéra do EU pre túto komoditu. Iba v mesiaci máji RF exportovala do EU kovy a výrobky z nich do EU v hodnote 373,1 mil. eur. Medziročný nárast je + 1.2% a medzimesačný nárast dokonca + 29%. Polotovary zo železa a [...]

Ako to bolo s nepísanými dohodami Ruska a USA v časoch Jeľcyna

10.07.2024

Americké ministerstvá zahraničia a obrany postupne uvoľňujú niektoré donedávna ešte tajné dokumenty, týkajúce sa udalostí spred 30 rokov. Americký Národný bezpečnostný archív zverejnil v týchto dňoch časť dokumentov týkajúcich sa vzťahov USA a RF vo vtedajších časoch. Medzi nimi sú to i dokumenty, spojené s plánom rozširovania NATO na Východ. Podľa dokumentov v [...]

Rusi zasiahli riadiace centrum GRU susediace s detskou nemocnicou v Kyjeve

08.07.2024

Dnes ráno tri vlny vzdušných raketovo-dronových útokov zasiahli viaceré miesta na UA, vrátane Kyjeva. V Kyjeve sa ruské rakety trafili do rozhodovacieho centra ukrajinských bezpečnostných síl SBU/GRU, nachádzajúce sa v nenápadnej budove a v podzemných bunkroch bezprostredne susediacich s detskou nemocnicou Ochmatdet. Útok na bezpečnostné centrum sa uskutočnil v pondelok ráno, [...]

Atentátnik Thomas Matthew Crooks

Strelec, ktorý sa pokúsil o atentát na Trumpa, si vyhľadával informácie o atentáte na Kennedyho

25.07.2024 09:07

To je vyhľadávanie, ktoré je významné z hľadiska duševného stavu útočníka, skonštatoval riaditeľ FBI.

tanker

Pri pobreží Filipín sa prevrátil a potopil ropný tanker. Na mieste sa vytvorila ropná škvrna dlhá takmer štyri kilometre

25.07.2024 08:46

Podarilo sa zachrániť 16 zo 17 členov posádky, jeden je nezvestný.

Trump

Trump označil Harrisovú za radikálneho ľavicového blázna

25.07.2024 07:40

Republikánsky exprezident USA Donald Trump na predvolebnom podujatí v Severnej Karolíne slovne útočil na viceprezidentku USA Kamalu Harrisovú.

gaza

Izraelská armáda hlási nájdenie tiel piatich rukojemníkov v Pásme Gazy

25.07.2024 06:50, aktualizované: 08:25

Militantné hnutie Hamas ich unieslo počas útoku na Izrael zo 7. októbra 2023.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2100588x
Priemerná čítanosť článkov: 4460x

Autor blogu

Kategórie