Americký kingkong je najsilnejší, Rusom vyhrať nedovolí

3. decembra 2023, trikopce, Nezaradené

Americký kingkong malého zeleného mužíka z Kyjeva tento týždeň upokojil. Oznámil mu, že USA je najsilnejšia krajina sveta a že americkí kingkongovia nedovolia Rusom vyhrať. Nikde, Ani na Ukrajine.

V bezpečnej vzdialenosti od skutočných bojov budú USA Kyjevu posielať nové a nové zbrane a chrumkavé novovytlačené doláriky, – až dovtedy, dokedy na fronte nepadne posledný Ukrajinec. Nič nové pod slnkom alebo predsa len dajaká zmena ?

Nazdám sa, že áno. Americký kongkong už nesľubuje Ukrajine víťazstvo. On už len proklamuje, že USA nedovolia Rusom na Ukrajine zvíťaziť. Americký kingkong napriek veľkohubosti nehovorí Kyjevu nič iné, len to, že ak nezvíťazí Ukrajina a nezvíťazí ani Rusko, potom bude na „pódiu“ resp. v ringu zrejme možný už iba jeden jediný výsledok: remíza. Čiže pat. O ňu sa teda teraz má a musí malý kyjevský prezident usilovať. Za ňu majú ďalej umierať jeho vojaci.

Americký kingkong špekuleje, že Putin si myslí, že Rusko vydrží viac než USA+NATO+hrdinskí Ukrajinci. Ako si to len Liliputin môže myslieť. Veď americký kingkong je najsilnejší na svete. So žuvačkou v ústach dokáže rukami Izraelcov poraziť aj niekoľko stoviek čiastočne ozbrojených Palestíncov. Ak dokáže poraziť Hamas, potom iste dokáže -tentokrát rukami Ukrajincov, poraziť aj niekoľko tých miliónov ruských vojakov.

Rusi ročne vedia vyrobiť 5 miliónov delostreleckých striel ráže 155 mm. Americký kingkong spolu s krajinami NATO sľúbil Ukrajine dodať ročne jeden milión takýchto striel. Dodal síce zatiaľ /po trištrvte roku/ iba necelých 400 tisíc, ale nech si nikto nemyslí, že to kingkong nedokáže. So žuvačkou v ústach to dokáže.

Rusi dnes údajne dobyli vojenskú pevnosť Rabotino na zaporožskom fronte. Príčinou neúspechu Kyjeva bol nedostatok munície. Generálny tajomník NATO Jens Stolltenberg pre nemeckú televíziu Das Erste priznal, že „Ukrajina je v kritickej situácii, ktorá sa môže len zhoršiť“. Príčinou je vraj najmä nedostatok munície a živej sily OS UA. Americký kingkong však svojou skvelou rétorikou situáciu upokojuje…

Američania sa rétorike učia už od základnej školy. V rétorike vraj viac vynikajú od prírody teatrálnejší Afroameričania. Hocijaký basketbalový, pästiarsky či futbalový kingkong si v USA myslí, že je najsilnejší na svete. Vo veľkohubosti amerických kingkongov nikto neporazí. – Preto nech sa nikto nenádeja, že Rusi na Ukrajine zvíťazia. Nezvíťazia. Nesmú. Lebo aj keby už na východnom fronte padol aj posledný Ukrajinec,-stále je tu dosť Poliakov a ostatných Slovanov, ktorých možno navliecť do vojenských mundúrov a poslať pod guľky nepriateľov USA. Americký kingkong bude statočne aj im plamennou rétorikou dodávať odvahu.

-Nič nie je pre súčasnosť príznačnejšie, ako keď sa ozrutný americký generál Austin ukrýva za útly chrbát „ukrajinského prezidenta“ Zelenského. A sľubuje, keď už nie víťazstvo, tak aspoň grandióznu remízu.