A už je to jasné. Rusom sa darí-ale Ukrajinci robia zázraky !

11. septembra 2023, trikopce, Nezaradené

Už je jasné, prečo. Pravdu bolo potrebné skryť pred verejnosťou. Aspoň dovtedy, dokedy CIPSO/SBU nevymyslela hoax o útoku ukrajinských rýchlych člnov na ruské vrtné plošiny v Čiernom mori. Aká pekná rozprávka: ruské nadzvukové lietadlo vyzbrojené raketami zahnali banderovci na člne streľbou z ručných zbraní. Dokonca ho vraj „poškodili“. Potom sa vylodili na ropnej plošine, ukradli odtiaľ radar a fujas-matyas naspäť do Odessy.

-Škoda len, že na ruských sociálnych sieťach beží video, znázorňujúce, ako tri ukrajinské člny americkej výroby aj s posádkou zmizli z morskej hladiny. Stalo sa to v oblasti, ktorá je bližšia k Hadiemu ostrovu ako ku Krymu. Škoda len, že z dôvodov každému zrejmých sa toto video nedá priložiť k článku.

Zaujímavé, že informácie, ktoré predčasne zmiznú z očí bežnej verejnosti, v archívoch hojne navštevujú trolovia a hejtujú ich o dušu. Takto sa im to ľahko robí. Bez oponentúry, bez publika. Pekne krásne v mediálnom zákulisí. Riadna blamáž. Nech sa im teda darí zhovaďovať sa čo najviac. – Pán Boh pomáhaj , -zbabelci.