Založ si blog

Epidémia čudných úmrtí medzi dôstojníkmi NATO

Všimli ste si to aj Vy ? Ja teda áno. V poslednom čase spadlo v USA, Austrálii a i.niekoľko amerických vojenských lietadiel a vrtuľníkov. V poľskom Rzeszowe /hlavnom logistickom uzle pri vojenských dodávkach NATO na Ukrajinu/ umrelo min. 16 poľských dôstojníkov na tajomnú legionársku chorobu. Francúzsky generál Jean-Louis Georgelin spadol z útesu v Pyrenejách, Vzápätí pri nehode zahynuli dvaja francúzski dôstojníci Nicolas Latour a Baptiste Gauchot. Generál NATO Anthony Potts, vykonávajúci funkciu kontrolora efektívnosti dodávok zbraní a munície NATO na Ukrajinu, zahynul vraj v Marylande pri havárii lietadla. Vedenie americkej leteckej základne Tinker v Oklahome oznámilo smrť 17 amerických špecialistov pri havárii vrtuľníka. Americké médiá písali a píšu o zvýšenom počte samovrážd a úmrtí dôstojníkov na čudné infekcie…Spoločnou črtou ich cestovateľskej anamnézy bola Ukrajina.

Ako si túto pandémiu čudných úmrtí medzi špecialistami a dôstojníkmi NATO v poslednom mesiaci-dvoch vysvetliť ? Treba v tom vidieť vražednú ruku Moskvy, FSB ? Alebo čosi iné ?

Čo iné by to ale mohlo byť ? Miesto konšpirovania prikladám iba informáciu o podobných čudných úmrtiach medzi americkými vojakmi v Afganistane. Aj tam sa po istých akciách Talibanu proti vojakom USA vyskytli zhluky čudných náhod. Američania zrazu v istom momente umierali na uštipnutie hadmi, na pády z útesov, na dôsledky dopravných nehôd a pod. Nuž, stať sa môže všeličo, aj takéto úmrtia-prečo však diskontinuitne, v zhlukoch a v podozrivej časovej väzbe na úspešné akcie Talibanu proti Američanom ?

Pravda o takýchto nešťastných náhodách Američanov v Afganistane vyšla neskôr najavo. Novinári vysnorili, ako sa veci v skutočnosti mali. Ukázalo sa, že čudne zahynuvší americkí vojaci padli pri úspešných útokoch „primitívnych Talibov“ na špičkovo vyzbrojených amerických „hrdinov“. Americké ozbrojené sily to ale pred americkou verejnosťou chceli zakryť úmrtiami mimo bojového poľa, kadejakými nešťastnými náhodami. Americké úrady sa hanbili priznať, že za agresiu do Afganistanu platia USA životmi Američanov. Objasnenie skutočných okolností ich smrti potom o.i. viedlo k tlaku americkej verejnosti na odchod USA z Afganistanu.

V časovej spojitosti s poslednými čudnými nešťastiami dôstojníkov NATO /Poliakov, Francúzov, Američanov…/ sú dva mimoriadne mysteriózne útoky Rusov na riadiace centrá a ubytovne NATO na Ukrajine. Predovšetkým mám na mysli útok na riadiace centrum SBU a ubytovňu NATO v Dnepropetrovsku a na konferenciu a výstavu bojových dronov v Černigove. Podobná časová spojitosť bola medzi čudnými úmrtiami dôstojníkov NATO po útoku ruských rakiet na hlbinné bunkre pri Ľvove a na centrum SBU v Kyjeve.

Včera Rusi raketami zaútočili na sídlo gen Budanova a hlavný štáb vojenskej rozviedky a kontrarozviedky Ukrajiny. Podľa novinárov z tureckej tlačovej agentúry Anadolu mńožstvo mŕtvych a ranených vynášali v maximálnom utajení. – Ak medzi nimi budú špecialisti z krajín NATO, to zas bude náhlych úmrtí pri páde z útesu…

Nech je akokoľvek, dôstojníci USA a NATO, ktorí slúžili na Ukrajine, v poslednom čase akosi čudne umierajú. A záhadné náhody spojené s okolnosťami ich smrti by teoreticky mohli byť vynikajúcou „výhovorkou“ na formalizáciu, legalizáciu ich smrti bez toho, aby to u naivnejšej časti verejnosti na Západe vzbudilo akúkoľvek neželanú pozornosť.

Bez ohľadu na akúkoľvek „špekulatívnu“ väzbu s úspešným bojom ruskej armády s armádami NATO na Ukrajine.

Ruský zázrak !

07.12.2023

Tento týždeň sme boli svedkami ruského zázraku. Sledovali sme rokovanie „mŕtveho“ Putina s najvyššími predstaviteľmi troch dominantných krajín Perzského zálivu. Putin, ktorého konšpiračné -a pritom mainstreamové- západné médiá v posledných týždňoch zase párkrát vyhlásili za mŕtveho, rokoval na najvyššej úrovni v Saudskej Arábii a Zjednotených [...]

Matoviča zabíja ticho-asi si želá ukrajinskú zábavu

06.12.2023

Matovič sa dnes úprimne posťažoval, že ho pokoj a poriadok na Slovensku riadne rozčuľuje. Že ho ticho na slovenských uliciach zabíja. Preto vyzýva občanov SR, aby mu v jeho psychickom trápení pomohli a až do Vianoc prišli pred parlament robiť bordel. Takže milí občania, -pokiaľ aj vám chýba pouličný bordel, neporiadok a pokiaľ aj vás zabíja ticho a trpíte rovnakou [...]

Najúčinnejšie ruské zbrane na Donbase

05.12.2023

Kruté zimné pomery pribrzdili rýchlejšiu aktivitu pozemných vojsk na Donbase a v Novorusku. Ukrajinci a Rusi sa obmedzujú skôr na vzájomné útoky bezpilotnými dronmi. Pokojnejšiu situáciu využívajú analytici na Západe i na Východe na bilanciu tohtoročných bojov. Americkí experti /napr. prostredníctvom Washington Post/ rozoberajú príčiny neúspech tohtoročnej tzv. [...]

Vladimir Putin

Dostihy s jedným koňom, zosmiešnil Biely dom snahu Putina o znovuzvolenie

08.12.2023 23:14

Podľa Washingtonu je veľmi nepravdepodobné, že výsledok ruských prezidentských volieb bude ohrozený.

Ukrajinskí vojaci, Dneper, Cherson, vojna na Ukrajine

Ukrajinci sa pripravujú na dlhú vojnu, vojaci vstupujú do druhej zimy bojov vyčerpaní

08.12.2023 22:23

Únava z vojny je teraz každodennou realitou.

Mario Draghi

Kandidátom na šéfa EK by mohol byť bývalý taliansky premiér Mario Draghi

08.12.2023 21:34

Draghi bol talianskym premiérom od februára 2021 do októbra 2022 a na čele ECB bol v rokoch 2011-2019.

Gaza City / Gaza / Palestína /

Bezpečnostná rada OSN po vete USA neprijala návrh rezolúcie o prímerí v Gaze

08.12.2023 21:21, aktualizované: 21:55

Podľa humanitárnej organizácie Lekári bez hraníc je práve Bezpečnostná rada "spoluvinníkom v zabíjaní".

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1640109x
Priemerná čítanosť článkov: 4646x

Autor blogu

Kategórie