Založ si blog

Panička z paláca už našla ochotných oných

Panička z paláca sa dlhší čas vyhrážala, že sa obráti na Ústavný súd, aby posúdil ústavnosť paragrafu 363. No neurobila to. Zrejme ani medzi svojimi vyberanými ústavnými onými /“sudcami“/ nevedela spočiatku nájsť väčšinu ochotných resp. všetkého schopných akože právnikov. Hľadala, hľadala, -až ich teraz, v predvečer referenda konečne našla…

Toto jej rozhodnutie považujem za ďalšiu matovičovskú „atómovku“, ktorou panička „dláždi“ cestu k referendu o demokratizačnej zmene ústavy. Chce ním demotivovať a zdecimovať občanov, negatívne naladených voči súčasnej vláde, súčasnej parlamentnej /stále !/ väčšine a aj voči sebe samej. Lebo ona a jej poradcovia veľmi dobre vedia, čo bude úspešné referendum znamenať pre jej a ich politickú budúcnosť.

Paničkino rozhodnutie dať § 363 posúdiť svojim chlapcom na Ústavnom súde znamená, že sa táto „zlatovláska“ znovu postavila na stranu tých jedincov z OČTK, ktorí ochotne podľa pokynov Matoviča a Lipšica ohýbali právo, obviňovali opozičných politikov a iných politikov, čo neboli ochotní ísť Matovičovi po srsti. Rozhodnutia GP Žilinku, prísne strážiaceho zákon, sú podľa paničky z paláca pochybné. Lebo zneisťujú v ďalšom porušovaní zákonov tých, ktorých čudné praktiky Žilinka za pomoci § 363 zastavil.

Zastavenie trestného stíhania exponentov opozičných strán /Smeru a Hlasu/ a predstaviteľov či poslancov rebelujúceho hnutia Sme rodina dnešným rozhodnutím panička z paláca dehonestovala a zviedla na svojvôľu GP Žilinku. Všetci tí /možno až na Grendela a pár výnimiek/, ktorí boli aplikáciou § 363 -kvôli nezákonnosti postupu OČTK- zbavení viny, sú asi podľa paničky z paláca implicitne ďalej vinní.

Panička z paláca dnes poslala skvelý darček Matovičovi a Lipšicovi. Onedlho si ho budú môcť rozbaliť, – lebo paničkini chlapci na Ústavnom súde sa aj pretrhnú, len aby svoj verdikt o neústavnosti §363 vyniesli za pár dní. Najneskôr do začatia predvolebnej kampane. Úradnícka vláda, ktorú sa panička chystá onedlho vymenovať bude mať silnú motiváciu kriminalizovať predstaviteľov Smeru a iných opozičných a neposlušných ľudí. Títo po verdikte paničkinho ÚS už nebudú mať pred nezákonným vyšetrovaním a väznením žiadne zastanie. Zástanca právnej čistoty v práci OČTK pán GP Žilinka bude po zrušení 363-ky bezmocný. No bezmocný nebude iba on a nezákonne stíhaní opozičníci. Bezmocné zostane slovenské právo a slovenská spravodlivosť.

Slovenskí občania budú mať zajtra poslednú možnosť, aby sa tak nestalo. Účasťou v demokratizačnom referende budú mať poslednú možnosť poslať paničku z paláca tam, odkiaľ prišla. -Z vládnucich štruktúr do jej rodnej mimovládky. Zajtrajšie demokratizačné referendum je, -aj keď nepriamo, aj o garancii právnosti v policajnom a prokurátorskom vyšetrovaní.

Preto-ak o.i. chcete zastaviť aj zlatovlasú paničku z paláca, – choďte zajtra na referendum. Ak nepôjdete, obanujete.

UKRImi

06.02.2023

Nemám čas a ani chuť pátrať vo verejne dostupných informačných zdrojoch po údajoch o kriminalite medzi ukrajinskými migrantmi. A ak by som sa aj dačoho dopátral, je veľmi otázne, či by blog s takýmito údajmi z portálu nezmizol. Preto len niekoľko postrehov z posledných pár týždňov. Prípad ukrajinského študenta, ktorý zavraždil svoju ukrajinskú spolužiačku, lebo mu [...]

Chválim SRo – za Mons.Gavendu a kardinála J.Ch.Korca

05.02.2023

V inak prevažne oportunistickej relácii Š.Chrappu si dnes /nedeľa, 5.2./ vynikajúci slovenský katolícky kňaz, devínsky farár Mons. M. Gavenda spomenul na najväčšiu slovenskú cirkevnú osobnosť druhej polovice 20.storočia a začiatku 21.storočia -na kardinála Jána Chryzostoma Korca. Na veľkého slovenského národovca, cirkevného činiteľa a duchovného otca obnovy slovenskej [...]

Chválim SRo -to je zázrak!

04.02.2023

Asi nedopatrením sa dnes do živého vysielania na SRo dostal rozhovor redaktorky K.Martinkovej s mladou slovenskou fotografkou /tuším sa volá sl.Bašnáková ale môžem sa mýliť/. Fotografka nemala najkrajšiu slovenskú fonetiku a bola tak trochu slniečkárka, no napriek tomu väčšina toho, čo povedala „sedela“ a jej uzávery boli smelé a presné. Fotografka prežila [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

trikopce

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 141
Celková čítanosť: 402340x
Priemerná čítanosť článkov: 2853x

Autor blogu

Kategórie